x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

2 Mayıs 2019 Perşembe 13:58

Çocuklara Bütçe Yönetimini Öğreten “Akıllı Para Yönetimi” Programı Başlıyor!


Haberin Adresi www.34Volt.com İsteklerimiz sonsuz ama aile bütçemiz limitli. Birçok anne-baba limitleri çocuklarına hissettirmemeye ya da para konusunu hiç açmamaya özen gösteriyor. Oysa bu onlarda onların para bilincinin gelişmesini engelliyor. Bu yüzden para konusunda çocukları küçük yaşlardan itibaren eğitmek şart. Çocuklarda tüketim alışkanlıkları, 3-6 yaşlarından itibaren başlar. Bu dönemden itibaren çocuğa para nedir, nasıl kazanılır, para harcama konusunda önceliklerimiz neler olmalıdır gibi bilgileri anlatmamız gerekir.

Önerilen Haberler

Jowae İle Güneş Sonrası Bakımınızı Taçlandırın

Fransa'nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore'nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé ürünleri cildiniz için eşsiz bir bakım sağlayarak güneş sonrası bakımınızda iki doğal alternatif sunuyor!


Farklı Müzik Türlerini Bir Araya Getiren Mıx Festival 4 Yaşında!

Müzikseverlere her yönüyle dopdolu bir deneyim sunacak olan MIX Festival presented by %100 Music, 15-16 Kasım’da Apparat (Live), Booka Shade, Ross From Friends (Live), N’TO, The Radio Dept. ve Isaac Delusion gibi farklı müzik türlerinin önemli isimlerini bir kez daha Zorlu PSM çatısı altında buluşturuyor. İki gün boyunca, elektronik, indie ve dans müziklerinden pek çok performansın yanı sıra yan etkinlikleri ile de çok ses getirecek MIX Festival, misafirlerine 4. yılında da eğlence ve müziği bir arada sunmaya hazırlanıyor.


İstmarina Avm’De Şehrin Yorgunluğu Açık Havada Yoga İle Atılacak!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi dolu dolu yaz programı ile deniz üstü alışveriş keyfini ikiye katlıyor. Her hafta keyifli aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan İstMarina AVM, kültür, sanat, spor etkinliklerine de hız kesmeden devam ediyor.


Saran Group S Sport Plus’Tan Futbolseverlere Erken Üyelik Avantajı!

Ligler Başlıyor, En İyi Transferi 31 Temmuz’a Kadar S Sport Plus’a Üye Olanlar Yapıyor!


Albaraka Türk, Teminat Mektubu İşlemlerini Elektronik Ortama Taşıdı

ALBARAKA TÜRK, TEMİNAT MEKTUBU İŞLEMLERİNİ ELEKTRONİK ORTAMA TAŞIDIYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.