x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

11 Mart 2020 Çarşamba 08:39

Görüntülü Haber Adıdas, Google Ve Ea Sports™ Fıfa Mobıle’Dan Bir İlk


Haberin Adresi www.34Volt.com Türünün ilk örneği olan adidas GMR oyun teknolojisi, futbolla dijital oyunu birleştirerek oyuncuların EA SPORTS™ FIFA Mobile’da sanal performansı gerçek dünya oyunuyla etkilemelerini sağlıyor. Dünyada bir ilk olan adidas GMR özel oyun içi ödüllerin kilitlerini açmak, Takım Genel Derecelendirmelerini artırmak ve skor tabelalarında rekabet etmek için bir oyuncunun vuruşlarını, şut gücünü, mesafeyi ve sahadaki hızını ölçüyor.

Önerilen Haberler

Huawei Mate Xs Kısa Sürede Tükendi

Huawei’nin kendi online mağazasında sınırlı sayıda satışa çıkarılan Huawei Mate Xs büyük talep gördü ve sadece bir günde tükendi. Kısa bir süre sonra tekrar Huawei Online Mağazası’nda satışa çıkarılacak olan Huawei Mate Xs, akıllı telefon ve tablet modlarında güçlü performans ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.


İşveren Markasının Geleceği Dijital Ortamda Konuşulacak

Bu yıl 11’incisi gerçekleştirilecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. “Symphony of HR” temasıyla global ve lokal İK devlerini bir araya getirecek zirve 7 Mayıs 2020 tarihinde online platformda düzenlenecek.


Sakıp Sabancı'yı Uluslararası Araştırma Ödülleri İle Anıyoruz

2004 yılında aramızdan ayrılan Sakıp Sabancı’nın vasiyeti üzerine Sabancı Üniversitesi tarafından hayata geçirilen Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri; bu yıl eşitsizlikten gelir dağılımına, iklim değişikliğinden enerjiye, ulaştırmadan barınmaya kadar geniş bir yelpazede ekonomi politikaları ile özel sektör ve kamunun rolüne odaklanan fikirleri ve bilim insanlarını ödüllendirdi. Teması “Ekonomi ve Türkiye’nin Geleceği” olan Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri’nde kazanan makaleler açıklanırken, Jüri Özel Ödülü London School of Economics (LSE) Profesörü Lord Nicholas Stern’e verildi.


Raftaki Ambalajlar Hijyenik Mi

En çok gıda ve temizlik ürünü satışı arttı…


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 14 19 Nisan Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞIYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.