x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

26 Ekim 2018 Cuma 11:50

Harıbo Altın Ayıcık “Şayane” Bir Dünyaya Işınlıyor!


Haberin Adresi www.34Volt.com Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, yeni reklam filmiyle bu kez içinizdeki çocuksu mutluluğu ortaya çıkarıyor. En sıkıcı anlarda içindeki çocuğun çağrısına kapılanların hikayesine odaklanan film, izleyenleri de mutluluğa davet ediyor. Çocukların HARIBO Altın Ayıcık’a verdiği gerçek tepkilerin kayda alınmasıyla oluşturulan diyaloglarıyla film, reklam dünyasına farklı bir yaklaşım getiriyor.

Önerilen Haberler

Hakan Altun Sevgisi Engel Tanımadı

Fotoğraf İndirme bağlantısı


Oyuncak Silaha Hayır!

MAG Şirketler Grubu Kurucusu Can Çavuşoğlu oyuncak silahların gelecek kuşakları şekillendirdiğini anlattı. Oyuncak mağazalarının üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini anımsatan Çavuşoğlu “Oyuncak Silaha Hayır” dedi.


Ligatus’Un Liquidm Platformu İle Programatik Satın Almalar Kolaylaşıyor

Ligatus’un LiquidM platformu ile programatik satın almalar kolaylaşıyor


Işıklı Öğrencilere Beş Ödül Birden

Işık Üniversitesi öğrencileri Barış Gökgöz, Büyükada yönlendirme sistemi tasarımı, Bahar Güleç ve Mahmut Kalyoncu kitap kapağı tasarımları, Ceren Abay inşaat suçları logo tasarımı ve 95 cm Film Afiş Tasarım Serisi/Fol Studio tasarımıyla, Öğrenci Projesi Başarı Ödülü kazandı.


“Eşsiz Müşteri Deneyimi Perakende Sektörü’Nde Hizmet Kalitesi’Ni Artırıyor” 2018 Perakende Zirvesi’Nde Türkiye'nin Lider Perakendecileri İstanbul’Da Bir Araya Geldi

“Eşsiz Müşteri Deneyimi Perakende Sektörü’ndeYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.