x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

26 Ekim 2018 Cuma 11:50

Harıbo Altın Ayıcık “Şayane” Bir Dünyaya Işınlıyor!


Haberin Adresi www.34Volt.com Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, yeni reklam filmiyle bu kez içinizdeki çocuksu mutluluğu ortaya çıkarıyor. En sıkıcı anlarda içindeki çocuğun çağrısına kapılanların hikayesine odaklanan film, izleyenleri de mutluluğa davet ediyor. Çocukların HARIBO Altın Ayıcık’a verdiği gerçek tepkilerin kayda alınmasıyla oluşturulan diyaloglarıyla film, reklam dünyasına farklı bir yaklaşım getiriyor.

Önerilen Haberler

Kıa’Da Yeni Yıl Fırsatları Devam Ediyor

2019 yılına hızlı bir giriş yapan KIA, Cerato ve Stonic modellerinde yeni yıl fırsatlarına devam ediyor. Kampanya kapsamında KIA Cerato ve KIA Stonic 50 bin TL’ye 18 ay taksit ve yüzde 1,55 faiz avantajıyla otomobil severlerle buluşuyor.


| Dermatolojide Türk İmzası

Nestle’nin dermatoloji alanındaki ürünlerini içeren Nestle Skin Health şirketinin Kuzey Amerika dışında kalan tüm pazarları bir Türk yöneticiye emanet. 2017 yılından bu yana Nestle Skin Health'in Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Can Öngen, şirketin 2018 yılında geçirdiği operasyonel dönüşümünde gösterdiği başarı sayesinde Olağanüstü Liderlik Ödülü'ne layık görüldü.


Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, Yeni Sezonunun Tarih Ve Mekan Bilgilerini Açıkladı.

MERCEDES-BENZ FASHION WEEK ISTANBUL, SONBAHAR/KIŞ 2019 KOLEKSİYONLARI İÇİN TARİH VE MEKAN BİLGİLERİNİ AÇIKLADI.


Dijital Felaketlerde Bir Yedekten Daha Fazlasına İhtiyaç Duyuluyor

YEDEKLEME İLE İŞ SÜREKLİLİĞİ ARASINDAKİ 4 FARK


Büyükyalı Fendi Casa Bloğu Satışa Çıktı

Lüksün ancak hayata değer katarak, insanları mutlu ederek ve yaşamı kolaylaştırarak gerçek lüks olacağına inanan Büyükyalı’nın, her ayrıntısında Fendi Casa çizgisini taşıyan “Büyükyalı furnished by Fendi Casa” bloğu satışa sunuldu. Eylül’de yaşamın başlayacağı Büyükyalı’da Fendi Casa şıklığıyla tasarlanan evler, sakinlerinin hayatlarına gerçek lüks anlayışıyla konfor ve keyif katıyor.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.