x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

14 Mart 2020 Cumartesi 14:10

Hülya Avşar Show’Un İlk Konuğu Oytun Erbaş


Haberin Adresi www.34Volt.com Hülya Avşar’ın merakla beklenen sohbet programının ilk konuğu Pulitzer ödüllü Dr. Oytun Erbaş oldu. Bu akşam 18:00’de yayınlanacak programda aşk, evlilik, ilişkiler, hayat üzerine çok çarpıcı sohbetler yaşandı. YouTube’da yayınlanacak Hülya Avşar Show’un ana teması

Önerilen Haberler

‘Pandemi Sonrası Dünya Ekonomisi’ Masaya Yatırılacak

Koronavirüs salgınının en çok etkilediği alan olan ekonomi, Chicago Üniversitesi Ekonomi Profesörü Ufuk Akçiğit yorumuyla masaya yatırılıyor. Ekonomideki zararı azaltmak amacıyla pek çok hükümet şimdiye kadar toplamda trilyonlarca euro değerinde finansal teşvik programları hazırladı. Salgının farklı seyir hallerinde ekonomide nasıl bir değişim olabileceği, Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Online Akademi platformunda gerçekleşecek olan "Pandemi Sonrası Dünya Ekonomisi” seminerinde yanıt bulacak.


Nutanix İkinci Yıl Üst Üste Gartner Peer Insights Hiper Bütünleşik Altyapı İçin Müşterilerin Tercihi Seçildi

Kurumsal bulut bilişim sektörünün liderlerinden Nutanix (NASDAQ: NTNX), Gartner Inc. tarafından 2020 Gartner Peer Insights Hiper Bütünleşik Altyapı İçin Müşterilerin Tercihi olarak seçildiğini duyurdu. Nutanix bu unvanı ikinci kez üst üste elde etti.


Evde Kalmak Yeme Alışkanlıklarımızı Da Değiştiriyor

Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle evde kaldığımız şu günlerde pek çok kişinin yaşadığı doymama hissi ile daha fazla yemek yeme isteğinin bilimsel bir açıklaması var. Sabri Ülker Vakfı’nın derlediği bilgilere göre rutin yaşantımızdaki ani değişiklikler nedeniyle vücudumuz kronik strese maruz kalıyor. İnsanların çoğu da stresli olduklarında daha fazla yemek yiyor.


Jumbo’Dan Sepette Yüzde 15 İndirim Fırsatı

Zamansız tasarımların değişmez adresi Jumbo, online mağazasında tüm ürünlerini yüzde 15 indirim fırsatı ile tüketicilerle buluşturuyor. Jumbo, sofra, mutfak ve ev dekorasyonu kategorilerinde yer alan ürünlere fiyat avantajı ile sahip olmak isteyenleri Jumbo.com.tr’ye bekliyor.


Logitech Mx Master 3 Ve Mx Keys Ofis Verimliliğini Evinize Taşıyor

Ticaret Sicil No: 521008Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.