x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

8 Mayıs 2018 Salı 09:03

İngiltere Ve Türkiye İlişkileri, Yönetici Geliştirme Programının Başlatılmasıyla Güçleniyor.


Haberin Adresi www.34Volt.com İngiltere Merkezli Global Growth Institute (GGI), insan odaklı yatırımları yükseltmek için dünya genelinde hükümetlerle, şirketlerle ve liderlerle birlikte çalışmalar yürütmektedir. GGI, 26 Nisan 2018'de, İstanbul'daki İngiliz Konsolosluğu'ndaki lansman ile Birinci Sınıf Yönetici (World Class Manager) programını Türkiye’de başlattığını duyurdu.

Önerilen Haberler

Metabolizmanız Yeni Yıla Yorgun Girmesin

Yeni umutları beraberinde getiren yeni yıl güzel bir kutlamayı da hak ediyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Çağnur Özdemir Ertuğrul, yılbaşı gecesi yapacağınız bu kutlamanın ertesi gün kabusa dönüşmemesi için yediklerimize dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Güne kaliteli ve yeterli bir kahvaltıyla başlamayı öneren Ertuğrul, yılbaşı gecesi ve ertesi gün için beslenmeye dair önemli ipuçları paylaşıyor.


Armis Furnıture İstanbul’Un Yıldızı Oldu

Yıllardır halı sektöründe kalitesi, geniş satış ağı ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Artemis Halı’nın yeni markası Armis, tüm yatak koleksiyonlarını Furniture İstanbul’da sergiledi. Armis, Türkiye’nin seçkin mobilya markalarının yer aldığı sektörün en büyük mobilya fuarı Furniture İstanbul’da ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.


Paşabahçe Mağazaları İle Hayat En Güzel Hediye!

Paşabahçe Mağazaları, yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için her bütçeye uygun yüzlerce hediye alternatifi sunuyor. Yeşil tonlarının hakim olduğu ‘Tinsel Stoneware’ serisini ister takım olarak ister ayrı ayrı satın alabilirsiniz.


Türkiye'ye 750 Milyon Dolar Tutarında Yurt Dışı Kaynak

QNB Finansbank, Mizuho Bank Ltd koordinatörlüğünde 14 ülkeden toplam 27 uluslararası bankanın katılımı ile sağladığı sendikasyon kredisini imzaladı.


Güncelleme Huaweı’Nin Yapay Zekası İle Görme Engelliler Artık Duyguları “Görebilecek”

Yapay Zeka (AI) destekli bir uygulamaYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.