x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

8 Mayıs 2018 Salı 09:03

İngiltere Ve Türkiye İlişkileri, Yönetici Geliştirme Programının Başlatılmasıyla Güçleniyor.


Haberin Adresi www.34Volt.com İngiltere Merkezli Global Growth Institute (GGI), insan odaklı yatırımları yükseltmek için dünya genelinde hükümetlerle, şirketlerle ve liderlerle birlikte çalışmalar yürütmektedir. GGI, 26 Nisan 2018'de, İstanbul'daki İngiliz Konsolosluğu'ndaki lansman ile Birinci Sınıf Yönetici (World Class Manager) programını Türkiye’de başlattığını duyurdu.

Önerilen Haberler

Türkiye’Nin İlk Dijital Liderlik Zirvesi Gerçekleşti

TÜRKİYE’NİN İLK DİJİTAL LİDERLİK ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİ


Pınar, Msa İş Birliği İle Türk Mutfağını Geleceğe Taşıyor

Türkiye’de süt ve süt ürünleri sektörünün kurucusu ve yenilikçi yüzü Pınar, uluslararası diplomalı mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ile 5 yıllık bir stratejik ortaklığa imza attı. İş birliği kapsamında, Türk mutfağını dünya çapında temsil ederek bu zengin mutfağı geleceğe taşıyacak şeflerin en iyi şekilde eğitilmesi, aynı zamanda Pınar’ın yenilikçi ve öncü ürün geliştirme çalışmalarının desteklenmesi hedefleniyor.


Kıko Milano’Dan Tek Kutuda 3 Maske!

İleri teknoloji makyaj, yüz ve vücut bakımı ürünleriyle her yaştan kadının güzellik ihtiyaçlarına yanıt veren İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, tek kutuda sunduğu 3 ayrı yüz maskesi ile cildinize baharın tazeliğini getiriyor.


Siltaş Marina’Nın Yüzde 20’Si Satıldı

Siltaş Yapı’nın Pendik Marina’nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina, ön satıştan bugüne sadece bir ay içinde yüzde 20 satış oranına ulaştı. Siltaş Marina’da lansman dönemine özel olarak peşinde yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunan Siltaş Yapı, yüksek prim hedeflediği projesini Mayıs 2020’de teslim etmeyi planlıyor. Kapanmayacak panoramik deniz manzarası ile öne çıkan “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina, standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katan LifeX Konsepti ile de dikkat çekiyor.


Uedaş’Tan İş Güvenliği “Farkındalığı”

UEDAŞ’ın sosyal sorumluluk kapsamında hayata geçirdiği Trafolar Konuşuyor projesiyle Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki çalışanları iş sağlığı ve güvenliği konusunda uyarıyor.



Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.