x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

4 Ekim 2018 Perşembe 10:49

İş Sanat'ta 19. Sezon Başlıyor


Haberin Adresi www.34Volt.com İş Sanat 19. sezonunda yerli ve yabancı yıldızları izleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor

Önerilen Haberler

Yemek.Com İle Dünyadaki Seçkin Lezzetler Mutfaklarımızda Her Ay 350 Bin Kişi Dünya Lezzetlerini Sofralarına Taşıyor

Birçok kategoride binlerce yemek tarifini ve eğlenceli içerikleri kullanıcılarıyla buluşturan Yemek.com, Dünya Mutfakları kategorisiyle kullanıcılarını farklı ülkelerin mutfaklarında lezzet keşfine çıkarıyor. Ayda 350 bin kullanıcı tarafından ziyaret edilen kategoride en çok rağbet gören mutfak 1 milyon 915 bin ziyaret Amerikan mutfağı olurken onu Fransız, İtalyan, Meksika ve İspanyol mutfakları izledi. En çok okunan ilk üç tarif ise 718 bin okuma sayısıyla kahvaltılarımızda aranan lezzet haline gelen pancake, 145 bin okunmayla meşhur lezzet İsveç keki ve 122 bin okunmayla İtalyan mutfağının vazgeçilmezlerinden fettucine alfredo.


Wavin Academy’Ye Abd’Den Ödül Var

Wavin Pilsa’nın 2014 yılında Türk mekanik tesisat sektörüne kazandırdığı ilk eğitim merkezi “Wavin Academy”, ABD’de birincilik ödülüne layık görüldü. Design Management Institute tarafından düzenlenen “İş Modelleri Tasarım Yarışması”nda mekanik tesisat sektörüne getirdiği yaklaşımla birinci olan “Wavin Academy”, Türkiye Akademisi başta olmak üzere Wavin İtalya, Çek Cumhuriyeti, Hollanda ve Danimarka’daki Wavin Academy’leri için de gurur kaynağı oldu.


Foreo’Dan Cadılar Bayramı’Na Özel Bakım Tüyoları

Yılın en karanlık gecesi yaklaşıyor… Çılgın kostümler, korkutucu makyaj uygulamaları ve saç stilleri ile Cadılar Bayramı, yılın en heyecanla beklenen etkinliklerinden biri. Fakat, bu korku ve eğlence dolu gecenin ertesi sabah bir kâbusa dönüşmesine izin vermeyin. Gecenin en iddialı ve en ürkütücü makyajına sahip olmak için uyguladığınız makyaj ürünlerinin içerdiği kimyasallar ciddinize zarar verebilir.


Avrasya Tüneli Sadece Ulaşımda Değil, Ödemede De Hızlı Çözüm

İstanbulluların hayatlarını kolaylaştırmak hedefiyle çalışmalarına 2005 yılında başlanan ve en yüksek teknolojiyle inşa edilerek alanında dünyanın en saygın ödüllerine layık görülen ve 2017 yılında İstanbullulara 23 milyon saat zaman tasarrufu sağlayan Avrasya Tüneli, kullanıcılarına sadece İstanbul trafiğinde değil, geçiş ödemelerinde de büyük kolaylıklar sağlıyor.


Migreniniz Varsa, Lodosta Çıkmayın!

Migreni tetikleyen faktörler her hastada farklı şekilde görülüyor. Migren hastalarının farklı hava durumlarından da etkilendiğini belirten uzmanlar, sonbahar ve kış mevsimlerinde özellikle lodos rüzgârı ve havadaki basınç değişikliklerinin çok şiddetli migren ağrılarına yol açtığını vurguladı.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.