x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

9 Temmuz 2018 Pazartesi 13:38

Kadıköy Sokakları Mural’La Renklendi Görüntülü Haber


Haberin Adresi www.34Volt.com KADIKÖY SOKAKLARI MURAL’LA RENKLENDİ

Önerilen Haberler

Design By Slın’Den Yepyeni Satış Noktaları

Design by SLIN, yaşama değer katan tasarım odaklı life style ürünleri ile yepyeni satış noktalarında sizleri bekliyor. www.designbyslin.comadresinden on line alışverişin keyfini çıkartırken, Akmerkez Mutlu Mikrop, Maslak 42 Modül İstanbul, Karaköy Mae Zae ve Bebek Sırr mağazalarında Design by SLIN tasarımlarına ulaşabilirsiniz.


Şükran Günü’Nde Lezzet, Müzik Ve Seyir Bir Arada Conrad İstanbul Bosphorus’Ta

Conrad İstanbul Bosphorus, Şükran Günü’nü sevdikleriyle birlikte geçirmek isteyenleri, günün önemine yakışır bir menüyle kutlayacak olan Tarihi Yarımada manzarasına sahip mekanı Manzara Restaurant’a bekliyor. Hilton şeflerinin ellerinden çıkan geleneksel Şükran Günü lezzetlerine canlı piyano performansının da eşlik edeceği Şükran Günü yemeği uzun süre hafızalarınızdan çıkmayacak.


Doğru Beslenme Ve Fiziksel Aktiviteyle Diyabet Riski Azaltılabilir

DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Nebil Tok, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü vesilesiyle milyonlarca kişinin mücadele ettiği diyabet hastalığında beslenmenin önemine dikkat çekiyor. Diyabetin önlenmesinde ve tedavisinde kişinin beslenme alışkanlıklarını değiştirmesinin son derece önemli olduğunu söyleyen Tok, doğru ve dengeli beslenmenin fiziksel aktivitenin yanı sıra fazla kilolu veya obez bireylerde kilo kaybının diyabet gelişme riskini azalttığının altını çiziyor.


Çocuklar Eğlenceyle Buluşuyor!

ÇOCUKLAR EĞLENCEYLE BULUŞUYOR!


Mıckey’Nin Doğum Günü Türkiye’De Coşkuyla Kutlanıyor…

Walt Disney’in en ünlü karakter tasarımı; The Walt Disney Company’nin marka temsilcisi; neşeli, iyimser ve dost canlısı tavırlarıyla dünya çapında her yaştan hayranına ilham veren ve bir kültür ikonu haline gelen Mickey’nin 90. yıl dönümü bu yıl…Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.