x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

18 Haziran 2018 Pazartesi 13:33

Kadıköy’Ün Duvarları Mural Festivali’Yle Renkleniyor Görüntülü Haber


Haberin Adresi www.34Volt.com KADIKÖY’ÜN DUVARLARI MURAL FESTİVALİ’YLE RENKLENİYOR

Önerilen Haberler

Dinamoedu Icef Berlin'de Yeni Okullar İle Anlaştı

DİNAMOEDU ICEF BERLİN’DE


“Çakallarla Dans 5”Den Rekor Açılış!

“ÇAKALLARLA DANS 5”DEN REKOR AÇILIŞ!


Ünlü Şef Arda Türkmen Paşabahçe Ürünleri İle "Yılbaşı Lezzetleri" Hazırladı

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe ünlü şef Arda Türkmen ile yılbaşı sofraları için birbirinden özel tarifler hazırladı. MSA’da (Mutfak Sanatları Akademisi) gerçekleştirilen ‘Yılbaşı Lezzetleri’etkinliğinde misafirler Arda Türkmen’in özel tarifleriyle Paşabahçe ürünlerini kullanarak yılbaşı sofraları için birbirinden lezzetli mezeler ve tatlı yaptı.Bu özel lezzetler sofralara fark katan Paşabahçe’nin birbirinden değişik ürünleri ile servis edildi.


Surdurulebilir Yasan Film Festivali 22 25 Kasim'da İstanbul'da

22-25 Kasım tarihlerinde 11. yaşını kutlayacak olan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF) karmaşık küresel sorunlar karşısında sıradan insanların ürettiği ve hayata geçirdiği yaratıcı çözümler içeren belgesellerle bir kez daha izleyicileriyle buluşuyor. Kosta Rika, İspanya, Haiti, Etiyopya, ABD; Hindistan, Kongo, Fransa, Almanya, Mozambik, Filistin, İsrail, Burkina Faso, Sri Lanka, Solomon Adaları, Bangladeş, Hollanda, Avusturya, İtalya, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Türkiye’den ilham verici hikayeler içeren belgeseller ihtiyacımız olan kahramanların kim olduğunu gözler önüne seriyor: Değişim yaratmak isteyen herkes!


Vehbi Orakçı Aday Adaylığı İçin Başvuruda Bulundu

Mühendis, gönüllü öğretmen, işadamı, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı ve AREV Vakfı Başkanı olarak daima yenilikçi projelere öncelik veren Vehbi Orakçı, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için başvuru dosyasını teslim etti. Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olan Orakçı, İlçe Başkanlığı binasında halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.