x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

30 Ekim 2018 Salı 17:52

Kırklareli Demirköy Köy Evleri Projesi Londra'da Ödül Aldı


Haberin Adresi www.34Volt.com Ödülleri, Oral Mimarlık ortakları Yüksek Mimar Kerem Oral ve Emre Oral birlikte aldı. Oral’lar “Türkiye’nin en iyi konut gayrımenkul projesi seçilen Mihalangoz Projesi’ni dünya çapında öneme sahip bir ödül ile onurlandıran değerli jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu ödülün çok değer verdiğimiz Kırklareli ili’mizin ilçe ve köylerinin güzelleşmesine, değerlenmesine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.” diye konuştu.

Önerilen Haberler

Teb’İn İletişim Kampanyalarına Tam 24 Ödül

Ülkemizde tenisin gelişmesi ve geniş kitleler tarafından daha fazla tanınıp sevilmesi için yıllardır çalışan TEB, tenis platformu “We Are Tennis” üzerinden gerçekleştirdiği ve Bülent Serttaş’ın da yer aldığı dijital reklam kampanyası ile çeşitli kategorilerde ödüle layık görüldü.


Yılbaşını Evde Geçirecekler İçin En Yeni Televizyon Ve Ses Sistemleri N11.Com’Da!

Salonların merkezinde yer alan televizyonlar, yeni yılı evde ailesi ve arkadaşlarıyla geçirecekler için de gecenin ilgi odağı oluyor. Yılbaşı gecesi birbirinden güzel eğlence programlarını ve filmleri sinema kalitesinde izlemek isteyenler için gelişmiş ses sistemleri ve birbirinden farklı televizyon modelleri n11.com’da satışa sunuluyor.


Rönesans Holding’Ten Türkmenistan’A Bir Yatırım Daha Rönesans Holding’İn De İçinde Bulunduğu Konsorsiyum, Türkmenistan’Da Fosfor Gübresi Üretmek Üzere Kurulacak Tesis İçin Çerçeve Anlaşma İmzaladı.

Rönesans Holding, Türkmenistan’daki yatırım zincirine yeni bir halka ekliyor. Daha önce doğalgazdan benzin üretecek GTG (Gas-to-Gasoline) Tesisi projesine imza atan ve 1 milyar dolara mal olan Amonyak ve Üre Üretim Fabrikası’nın ve Sülfürik Asit Üretim Tesisinin inşaatını gerçekleştiren Rönesans Holding, şimdi de fosfor gübresi üretmek için kurulacak yeni bir tesisin ön anlaşmasını imzaladı.


Koç Üniversitesi Yayınları’Nın İlk Kitabevi Beyoğlu’Nda Açıldı

KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI’NIN İLK KİTABEVİ BEYOĞLU’NDA AÇILDI


“Bilinçsiz Kullanım Yüzünden Antibiyotikler Artık İşe Yaramaz Oldu”

12-18 Kasım Dünya Antibiyotik Farkındalık HaftasıYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.