x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

18 Ekim 2018 Perşembe 17:22

Kızılay, Arakanlı Müslümanlara 1000 Adet Gıda Kolisi Dağıttı


Haberin Adresi www.34Volt.com Ankara Basın Ofisi

Önerilen Haberler

Geleceğin Ofisleri Endüstri 4.0 İle Biçimleniyor...

Mimari ve teknoloji arasında kurduğu entegrasyonla biçimlenen nitelikli ofis tasarımlarına imza atan Mimar Okan Bayık, İç Mimar Serhan Bayık ve İnşaat Mühendisi Ozan Bayık öncülüğündeki OSO Mimarlık, üretim ve yaşam biçimlerinde devrimsel değişikliklere imza atan “Endüstri 4.0”ın ofis mekanlarındaki yansımalarını ve çalışma biçimlerimize yakın gelecekte katacağı yenilikleri analiz ediyor.


Intel Esl Türkiye Şampiyonası Mediamarkt’In Desteğiyle Gerçekleşti

Türkiye’nin en güçlü CS:GO takımlarının tüm hünerlerini sergilediği Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın kazanan takımı belli oldu. Rakibini 2-0’lık bir sonuçla geçen Arena Bulls turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Tüm oyunseverlerin merakla takip ettiği ve heyecanı aylar öncesinden mediamarkt.com.tr ve MediaMarkt mağazalarındaki GameZone’larda yaşanmaya başlanan turnuva, binlerce oyunseverin katılımıyla Volkswagen Arena’da gerçekleşti.


Portekizli Ünlü Psikiyatrist Ve Talk Şov Yazarı Dr. Neto İstanbul'a Geliyor

Kamusal mücadele alanındaki başarılarıyla ün salan, 34 yıllık kürtaj ve ötenazi savaşına dair kariyerinde örnek hikâyeler biriktiren Psikiyatrist Dr. Margarida Gonçalves Neto, III. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi için İstanbul’a geliyor.


Ankapark 2000 Kişiye İş Sağlayacak

Mart 2019’da Açılacak ANKAPARK 2000 Kişiye İş Sağlayacak


Koçsistem’E Marcom Awards’Tan 7 Ödül!

İSTANBUL - Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem, Geleceği Keşfet marka söylemi ile ödüllerine yenilerini eklemeye devam ediyor.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.