x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

9 Mayıs 2018 Çarşamba 10:17

Kuyumcular Da Seçim Meydanında!


Haberin Adresi www.34Volt.com Mahiye Sabuncuoğlu

Önerilen Haberler

Altınyıldız Classıcs’Ten Bayrama Özel Yıldızlı Fırsatlar

Davet ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz hem şık hem zarif, leke ve kir tutmayan Altınyıldız Classics NANO Takım Elbise Koleksiyonu’nda 1. Takım Elbise 399.9 TL iken 2.Takım Elbise ise 299.9 TL. Altınyıldız Classics’in çok farklı renk ve kesimlerdeki gömlekleri 39.99 TL ve üstün kumaş kalitesindeki tişörtleri ise yalnızca 29.99 TL. Rahat ve şık kesimlerdeki pantolonlar ise 59.99 TL.


Üsküdar Üniversitesinden Milli İlaç Üretimine Destek

Üsküdar Üniversitesi Transgenik Hücre Teknolojileri ve Epigenetik Uygulama ve Araştırma Merkezi (TRGENMER), Türkiye’nin epigenetik tabanlı milli ilaç geliştirme çabalarına katkı sağlayacak. Türkiye’deki tıbbi araştırmalara destek verecek merkez, milli ürünler geliştirerek, dışa bağımlığı azaltmayı amaçlıyor.


Ptt’Den “Yöresel Yemeklerimiz Marmara Bölgesi” Konulu Anma Pulu

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), zengin bir mutfak kültürüne sahip Marmara Bölgesi’nin birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini filateli dünyasına taşıyor. Edirne tava ciğer, boza, Tekirdağ köftesi, peynir helvası, İskender kebabı, Mustafakemalpaşa peynir tatlısı, ıslama köfte ve kestane şekeri görsellerine yer verilerek hazırlanan “Yöresel Yemeklerimiz (Marmara Bölgesi)” konulu anma pulu, 16 Ağustos 2018 tarihinde tedavüle çıkarılacak.


Tüm Akut Gönüllüleri Nöbette ‘’17 Ağustos’U Asla Unutmayacağız! O Gün Geleceği De Kurtardık!’’

TÜM AKUT GÖNÜLLÜLERİ NÖBETTE


Çinli Paraşütle Atladı Gitar Çaldı! 70 Milyon Kişi İzledi

Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından Çin'de başlatılan tanıtım seferberliği sonuç vermeye başladı. Türkiye'yi yıl sonuna kadar ziyaret eden Çinli turist sayısının 1 milyona ulaşması beklenirken, YEE tarafından ağırlanan Çinli şarkıcı Xufei'nin Fethiye'de paraşütle atlayış sırasında gitar çaldığı görüntüleri Çin'de izlenme rekorları kırdı. Xufei'nin sosyal medyada paylaştığı videoyu kısa sürede 70 milyon kişi izledi.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.