x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

16 Nisan 2018 Pazartesi 11:16

Limak Enerji’Den Engelsiz Müzik Korosu (Görüntülü)


Haberin Adresi www.34Volt.com LİMAK ENERJİ’DEN ENGELSİZ MÜZİK KOROSU

Önerilen Haberler

Little Caesars, Samsun’Daki İlk Şubesini Törenle Açtı

Dünyanın en hızlı büyüyen franchise zincirlerinden Little Caesars, 2019 büyüme hedefleri doğrultusunda Samsun’daki ilk şubesini; Samsun Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve SAMGİAD - Samsun Genç İş Adamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç’in katılımıyla düzenlenen bir törenle açtı. Açılışın ardından konuşan Little Caesars Türkiye Operasyon Direktörü İlkerYıldız, “Little Caesars’ın birbirinden nefis lezzetlerini Samsun halkına sunacağımız için çok mutluyuz” dedi.


Eastpak İle 70’Ler Retrosu Yeniden Canlanıyor!

Son dönemlerde keskin bir yükselişte olan 1970’lerin Retro spor trendi yeniden canlanarak sokaklardaki ve defilelerdeki yerini almaya başladı. Eastpak’in, üç renkli yeni Retro koleksiyonu klasik fonksiyonellikle yan yana geliyor.


Penti Pijama Kampanyası İle Rahat Bir Uyku Zamanı

Kadınların vazgeçilmezi Penti, rahat bir uykunun kapılarını aralayan kampanyasını başlatıyor!


Eset Güvenlik Açıklarını Ortaya Çıkararak 1 Milyon Dolar Kazandı

Arjantinli beyaz şapkalı hacker Santiago Lopez, internetteki güvenlik açıklarını bularak bir milyon dolar kazanan ilk kişi oldu. Lopez bu geliri, dünyanın önde gelen ödül avcılığı (bug bounty) platformu HackerOne üzerinden kazandı. Konuyu değerlendiren global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, güvenlik açığı bularak da iyi gelir elde edilebileceğine dikkat çekti.


Türklerin Gönlü Hibrid Otomobilden Yana

KPMG'nin Küresel Otomotiv araştırması sonuçlarına göre Türkiye'deki sürücülerin yüzde 43'ü, gelecek 5 yıl içinde araç almaları halinde hibrid elektrikli modelleri tercih edeceklerini söylüyor. Türkiye'deki otomotiv yöneticileri de 2019'un otomotiv trendleri arasında hibrid elektrik hareketliliğinin ardından ikinci sırayı bağlanabilirlik ve dijitalleşmenin alacağını öngörüyorYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.