x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

18 Kasım 2018 Pazar 14:12

Müslüm Zerrin Tekindor'un Sesiyle Yeni Fragman Yayınlandı Damarımda Kanımsın


Haberin Adresi www.34Volt.com Zerrin Tekindor’un Sesinden

Önerilen Haberler

Anadolu Sigorta Insurtech İle Geleceğe Hazır

Sigortacılık sektöründe fark yaratan uygulamalarıyla dikkat çeken Anadolu Sigorta, Insurtech ekosistemini destekleyen yatırımlarıyla da sektörü geleceğe taşıyor. “Müşterilerimize yeni ürünler sunabilmek, taleplerini hızla karşılayabilmek için günümüzde Insurtech’lerin çevikliği ve enerjilerinden faydalanmak zorundayız” diyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, şirketin bu alana yaptığı yatırımları anlattı.


Huawei Yetkili Bilgi Ve Ağ Akademisi Laboratuvarı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’Da Hizmete Girdi

Huawei Türkiye ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa arasında imzalanan yeni protokol kapsamında, Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde Huawei Yetkili Bilgi ve Ağ Akademisi Laboratuvarı (HAINA) açıldı.


Yılbaşı Sofralarınız Profilo Gurmepiliç İle Taçlansın

Yeni bir yılı daha karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde hepimizi yılbaşı sofralarının tatlı telaşı sarmaya başladı. İşte Profilo da bu özel akşamda sofralarımızı en özel, en güzel tatlarla renklendirmek için GurmePiliç fırını ile yine en büyük yardımcılarımızdan biri olacak.


Organik Tarımda Üretim Arttı

Organik Tarımda Üretim Arttı


Güven Damgası Nedir Nasıl Alınır

TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, geçtiğimiz gün uygulamaya alınan güven damgası ile, online alışverişin perakendedeki payının 2019’da en az yüzde 30 artacağını belirtti. Çiğdemli, güven damgasının ne anlama geldiği ve nasıl alınabileceğini anlattı.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.