x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

2 Temmuz 2018 Pazartesi 11:20

Profesyonel Temizliğe Robot Dokunuşu


Haberin Adresi www.34Volt.com Alman temizlik devi Kärcher, her geçen gün daha da gelişen robot teknolojisini temizlik sektörüne taşıyor. Kärcher’in akıllı temizlik robotu KIRA B 50, üstün teknolojisiyle temizlik gereken alanları insan gücüne ihtiyaç duymadan, tamamen kendi başına temizleyebiliyor.

Önerilen Haberler

Atasay Man Pop Up Store Türkiye’De İlk Kez Tepe Nautılus’Ta!

ATASAY MAN POP UP STORE TÜRKİYE’DE İLK KEZ


Abdi İbrahim’Den 300 Kişilik Ek İstihdam Paketi

Türk ilaç sektörünün lider kuruluşu Abdi ibrahim, istihdam alanındaki hamlelerine bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’nin en büyük biyoteknoloji tesisini Mayıs 2018’de faaliyete geçiren, ilaçta yerelleşme hareketine üst üste imzaladığı işbirliği anlaşmalarıyla en büyük desteği veren Abdi İbrahim, Türkiye ekonomisine ve sektöre olan güvenini Yeni İşe Alım Programı ile bir kez daha ortaya koyuyor. İlaç sektörünün en büyük işvereni konumunda olan Abdi İbrahim; başvurular sonucunda 300 kişiye ilave istihdam sağlayarak yıl sonunda 4.500 kişiye ulaşacak.


Huaweı Enterprise Ve Türkiye Kanal Ortakları Shenzhen’De İş Birliği Anlaşması İmzaladı

Kanal ortaklarıyla karşılıklı güven ve birlikte büyüme ve kazanç sağlayarak iş birliği kurmayı ve güzel bir gelecek inşa etmeyi hedefleyen HUAWEI, Türkiye’deki önemli kanal ortakları ile stratejik iş birliği anlaşması imzaladı.


Ünlü Şef Arda Türkmen Paşabahçe Ürünleri İle "Yılbaşı Lezzetleri" Hazırladı

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe ünlü şef Arda Türkmen ile yılbaşı sofraları için birbirinden özel tarifler hazırladı. MSA’da (Mutfak Sanatları Akademisi) gerçekleştirilen ‘Yılbaşı Lezzetleri’etkinliğinde misafirler Arda Türkmen’in özel tarifleriyle Paşabahçe ürünlerini kullanarak yılbaşı sofraları için birbirinden lezzetli mezeler ve tatlı yaptı.Bu özel lezzetler sofralara fark katan Paşabahçe’nin birbirinden değişik ürünleri ile servis edildi.


Diyabet Tedavisinde Çığır Açan 6 Yenilik!

14 Kasım Dünya Diyabet günüYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.