x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

3 Aralık 2018 Pazartesi 08:46

Remington Alanlar New York’A Gitme Şansı Yakalıyor


Haberin Adresi www.34Volt.com 81 yıl önce New York’ta doğan dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington, yeni yılı muhteşem bir kampanyayla karşılıyor. Kadın saç bakımından, erkek vücut bakımına kadar birçok farklı alanda çözümler sunan Remington, kullanıcılarını markanın doğduğu topraklarla tanıştıracak bir kampanyaya imza atıyor. 15 Ekim – 13 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile 1 çifte New York Seyahati, 10 kişiye Apple iPad, 20 kişiye Remington Yüz Temizleme Fırçası kazanma şansı sunuluyor.

Önerilen Haberler

Penti Young'ta 23 Nisan Coşkusu!

Dinamik, eğlenceli, rengarenk bir dünyanın parçası olan Penti Young, bu yıl da 23 Nisan'a neşe katıyor.


Ak Yatırım’A Üç Ödül Birden!

Funda Dilek


Webrazzi Dijital 2019

İş dünyasının yakından takip ettiği, Webrazzi Dijital 2019’da Dijital pazarlamada 2020 trendlerinin yanı sıra değişen tüketici alışkanlıkları, yapay zeka ve data içerik pazarlaması, online TV, yaratıcılık ve ticarette dijitalleşme gibi konular sektöre yön veren profesyoneller tarafından ele alındı. Yapılan sunumlarda ortaya çıkan verilere göre Türkiye’de mobil kullanıcı sayısı 43 milyona ulaşırken, mobil dünyayı 25 ila 34 yaş arasında kullanıcının domine ediyor. Dijital pazarda mobil dünyaya hakim ‘sabırsız müşteri” kavramı trendi yükselirken pazarlama yönünde ise doğru içeriğin doğru kanallarda yayınlanması firmalara başarı kazandırıyor.


Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonasını Seyret Ödülleri Kap

18.04.2019 - HCT (Hearthstone Championship Tour) 2019 Dünya Şampiyonası, 25 Nisan'da Amerika, Asya Pasifik, Çin ve Avrupa'nın en iyi 16 Hearthstone oyuncusuyla Taipei'de başlıyor! Şampiyonluk turnuvasında yer alan yarışmacılar Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonu olmak ve 1.000.000$ değerindeki toplam ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecekler.


Anormal Kanamalarınız Miyomdan Kaynaklanıyor Olabilir

Batıgöz Sağlık GrubuYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.