x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

7 Kasım 2016 Pazartesi 17:19

Tamir Ettiği Tabletin Bataryası Alev Aldı


Haberin Adresi www.34Volt.com Zonguldak'ta elektronik cihaz tamircisi Cemil Malkoç, tamir ettiği tabletin bataryası alev alınca panik yaşadı.

Önerilen Haberler

Kidzmondo Yaz Kampı’Nda Steam'de Youtuberlık Eğitimi Deyüzme De Kodlama Da Var Eğlence De!

Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’nun yaz kampı bu sene de farklı, heyecanlı, eğlenceli ve öğrenceli! Yeni nesil öğrenme modeli STEAM ile birbirinden keyifli aktiviteler, kodlamadan robot tasarıma KidzMondo TeknoPark, sosyal medya fenomeni olma yolunda youtuberlık eğitimi, havuzdan çiçek dikimine açık hava kampı, ilk oyunculuk denemeleri ile sahne sanatları ve çok daha fazlası KidzMondo 2018 Yaz Kampı’nda çocukları bekliyor! Çocukların yaz tatilinin keyfini doyasıya çıkaracakları kamp, 18 Haziran’da başlıyor.


Deıchmann İle Ayaklar Hafifliyor

DEICHMANN İLE AYAKLAR


Çocukları İstanbul Modern’De Sanat Dolu Bir Yaz Tatili Bekliyor

Yaz atölyelerinde çocuklar, resimden kostüme, animasyondan heykele, mimariden fotoğrafa kadar farklı programlara katılarak yaratıcılıklarını keşfediyor. 7-12 yaş aralığındaki çocuklar, müze uzmanlarıyla birlikte sanatı yorumlamaya ve sanatsal üretimler gerçekleştirmeye yönelik atölyelere katılıyor.


Pürüzsüz Bir Yaza “Merhaba” Deyin!

Cilt bakımımıza her gün zaman ayırabilmek için adeta savaşıyoruz; yapılacaklar çok ve vakit az olunca elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak imkânsız gibi görünebilir. Yazın aniden gelmesi ve havaların ısınmasıyla artık kendimizi kat kat kıyafetlerin arkasına gizlememize de gerek kalmadı. Uçuş uçuş elbiselerin içinde kendini en iyi, en güzel hisseden kadınlar için bu yazın güzellik çözümü yeni Braun Silk épil 9 SensoSmart…


Alienware Klişelere Son Veriyor Oyun Meraklılarının Sosyal Yaşamları Var

Hızla değişen oyuncu profilleri, oyun oynamak için özverili olsa da sosyal yaşamlarındaYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.