x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

16 Mayıs 2018 Çarşamba 10:50

Tasarım Ve Teknolojiyle Akıllı Çözümler Kale'de


Haberin Adresi www.34Volt.com 60 yıllık köklü geçmişiyle yapı sektörünün öncüsü Kale, indirim fırsatının sunulduğu cazip kampanyasını yeni bir reklam filmiyle duyurdu. Kale markalı ürünlerin, akıllı çözümleri, yenilikleri, tasarımları ve teknolojileri, reklam filminde aile fertlerinin banyoda geçirdikleri eğlenceli anlarla anlatılıyor.

Önerilen Haberler

Türkiye İmsad Başkanı Ferdi Erdoğan “Konutlarımızı Dayanıksız Tüketim Malı Olmaktan Çıkarmalıyız”

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 19’uncu yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Depreme dayanıklı uzun ömürlü yapılar inşa edilmesi için kullanılan malzemeden uygulama sürecine kadar her aşamada kalite büyük önem taşıyor. Dayanıklı tüketim malları için yapılan sorgulamayı binalar ve konutlar için yapmadığımız müddetçe, konutlar birer dayanıksız tüketim malı gibi olmaya devam edecek ve en az 100 yıl dayanması beklenen binaların ömrü bir otomobil ömrü kadar olacaktır” dedi


Altınyıldız Classıcs’Ten Bayrama Özel Yıldızlı Fırsatlar

Davet ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz hem şık hem zarif, leke ve kir tutmayan Altınyıldız Classics NANO Takım Elbise Koleksiyonu’nda 1. Takım Elbise 399.9 TL iken 2.Takım Elbise ise 299.9 TL. Altınyıldız Classics’in çok farklı renk ve kesimlerdeki gömlekleri 39.99 TL ve üstün kumaş kalitesindeki tişörtleri ise yalnızca 29.99 TL. Rahat ve şık kesimlerdeki pantolonlar ise 59.99 TL.


Lg, Yapay Zeka Teknolojileriyle Eısa Ödülleri’Ne Damgasını Vurdu!

LG Electronics Hakkında:


Düzeltme Basın Bulteni Continental Ve Dünyagöz Contiextra Üyeleri İçin Kurumsal Anlaşma Yaptı

Continental ile Dünyagöz Hastaneler Grubu arasında protokol imzalandı. Protokole göre, Continental müşterileri, ContiExtra üyeleri ve birinci derece yakınları, göz sağlığı hizmetlerinde Dünyagöz’ü tercih edebilecekler.


Samsung’Un 10 Kg Yıkama Kapasiteli Yeni Çamaşır Makineleri Türkiye’De!

Samsung’un gelişmiş özelliklerle donatılmış, 10 yıl motor garantili, AddWash Akıllı Kapak ve Eco Bubble Köpüklü Yıkama Teknolojilerine sahip 10 Kg kapasiteli yeni çamaşır makinesi modelleri Türkiye’de satışa çıktıYorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.