x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

6 Kasım 2018 Salı 12:05

Türkiye’Nin İlk Hımss 6 Sertifikalı Hastanesi, Yozgat Şehir Hastanesi , Görsel Ve Video


Haberin Adresi www.34Volt.com Rönesans İşletme Hizmetleri dünyanın en büyük “Sağlık Bilişimi Fuarı” olan HIMSS’in Avrasya 2018 Konferansı’na katıldı. Konferans’ta Rönesans İşletme Hizmetleri’nin, Yozgat Şehir Hastanesi’yle HIMSS 6 Sertifikası kazanma süreci örnek vaka olarak aktarıldı.

Önerilen Haberler

Cıtroën C3 Wrc Sezonu Avustralya Rallisi’Yle Kapatıyor

Citroën’in Dünya Ralli Şampiyonası’nda yarışan takımı Citroën Total Abu Dhabi WRT, 15-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan ve sezonun son rallisi olan Avustralya Rallisi’ne hazır. Bu rallide Citroën’i Craig Breen – Scott Martin ve Mads Østberg – Torstein Eriksen ekipleri temsil edecek.


Tuvanam X Trendyol X Magnum Tasarım Ve Haz Tutkunları İçin Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en büyük mobil ticaret sitesi Trendyol, moda dünyasının başarılı tasarımcısı Tuvana Büyükçınar, dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum, “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel koleksiyonu ile heyecan verici bir projeye imza attı. Parti konsepti temasıyla hazırlanan “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel parti koleksiyonu, Tuvana Büyükçınar’ın evinde sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.


Boyner’İn Üç Günlük “Çılgın Kelebek” Kampanyası Rekor Ziyaret İle Tamamlandı 3 Günde 2 Milyondan Fazla Kişi, Çılgın Kelebek İçin Boyner’İ Ziyaret Etti

3 GÜNDE 2 MİLYONDAN FAZLA KİŞİ, ÇILGIN KELEBEK İÇİN BOYNER’İ ZİYARET ETTİ


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; "Diyabet Her 6 Saniyede 1 Kişinin Hayatını Yok Ediyor”

Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü kapsamında 21'inci yüzyılın en önemli sağlık sorunu olarak tanımlanan diyabetle ilgili açıklamalarda bulundu. Diyabetin her zaman ciddi belirtiler vermediğini belirten Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, diyabetin bir kader olmadığını, düzenli beslenme ve spor ile kontrol altına alınabileceğini vurguladı.


İtalya’Da Eğitim Almak İsteyenler “Intcas İtalya Günleri”Nde Buluşacak

Almaya, İngiltere ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri yurtdışında kaliteli bir eğitim almak isteyenlerin tercihi olagelse de özellikle son dönemde bunların arasına katılan İtalya, eğitim kalitesi ve öğrencilere sunduğu avantajlarla dikkat çekmeye başladı. Dünya sıralamasına giren ve Türk öğrencilere de birçok fırsat sunan İtalyan üniversitelerine son zamanlarda rağbet oldukça arttı.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.