x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

3 Kasım 2018 Cumartesi 10:06

Ünlü Oyuncu Aslı Bekiroğlu Balparmak’In Reklam Yüzü Oldu


Haberin Adresi www.34Volt.com Ekranların sevilen oyuncusu Aslı Bekiroğlu, Türkiye’nin lider bal markası Balparmak’ın yeni reklam yüzü oldu.

Önerilen Haberler

Yaratıcılık Ve Tasarım Robotlara Karşı En Büyük Silahımız

Mobil Dönüşümle Bugünden Şekillenen Gelecek


Kordsa “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde Ve Görseli

Kordsa, global pazarlarda aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kordsa’nın Brezilya’daki şirketi prestijli Você S/A dergisi tarafından hazırlanan “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” listesinde bir kez daha yer aldı.


Foreo Kış Gezginleri İçin Cilt Bakımı Önerileri

Havalar bir sıcak, bir soğuk, kış yolda.... Soğuk hava dalgasının yaklaşmasıyla pek çoğumuz kış kaçamaklarını planlamaya başladık bile. Ceketler, kazaklar ve eldivenler ortaya çıktı, peki ya cildimizi soğuktan korumak için nelere ihtiyacımız var? İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, cildinizi kışa hazırlamaya ve gittiğiniz her yerde soğuk havaların zararlı etkilerinden korumanıza yardımcı olacak bir liste hazırladı! İşte cildinizin formunu koruyarak, kış aylarında tatilin tadını çıkarabileceğiniz ipuçları...


Aktif Bank’Tan Yeni Vdmk Düzenlemesi Hakkında Açıklama

Türkiye’nin en büyük yatırım bankası ve Varlığa Dayalı Menkul Kıymetler (VDMK) piyasasının öncü kuruluşu Aktif Bank’tan, VDMK ihracına konu olabilecek varlık havuzunu genişleten ve bu ürünlerin ihracını teşvik edici hükümler getiren Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) 11 Kasım tarihli yeni düzenlemesi hakkında açıklama geldi. Düzenlemenin VDMK piyasasının gelişimine çok önemli katkılar sağlayacağını vurgulayan Aktif Bank Kredi Analitik ve Sermaye Piyasaları Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Kınık, bankanın bu alandaki çalışmaları hakkında kısa bilgiler de paylaştı.


Yılbaşı Sofralarının Vazgeçilmez Lezzeti Hindi Bu Yıl Da Günaydın’Dan!

Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin en güvenilir adresi olan Günaydın, zengin menüsüyle her sene yılbaşı sofralarını lezzet şölenine dönüştürüyor.Günaydın’ın yılbaşı geleneği olan ve özenle hazırlanan hindisi, bu yıl da kalabalık yılbaşı yemeklerini taçlandırıyor.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.