1 Mart 2019 Cuma 14:58

GÜNDEM

Videolu Haber Dünya Kupası'nı Başlatacak Resmi Maç Düdüğünün Yolu Türkiye’Den Geçiyor

Bu yıl Japonya’da düzenlenecek Ragbi Dünya Kupası 2019’un resmi maç düdüğünü Londra’dan teslim alan bisikletçiler, Avrupa ve Asya’da 231 gün sürecek bir yolculuğun ardından Japonya ve Rusya arasında oynanacak ilk karşılaşmaya yetişmek üzere pedal çeviriyor. Bisikletçiler Ron Rutland ve James Owens, 1 Şubat 2019’da 27 ülkeden geçecek 20 bin 93 kilometrelik zorlu bir yolculuğa çıktı. Yolculuk rotalarında Türkiye’ye de yer veren bisikletçiler 6-8 Mart tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ayrıca videoları da ekli olarak bulabilirsiniz.

Bu yıl Japonya’da düzenlenecek Ragbi Dünya Kupası 2019’un resmi maç düdüğünü Londra’dan teslim alan bisikletçiler, Avrupa ve Asya’da 231 gün sürecek bir yolculuğun ardından Japonya ve Rusya arasında oynanacak ilk karşılaşmaya yetişmek üzere pedal çeviriyor.

Ragbi Dünya Kupası resmi lojistik ortağı DHL’in desteğiyle gerçekleşen yolculuk rotalarında Türkiye’ye de yer veren bisikletçiler 6-8 Mart tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

Bisikletçiler Ron Rutland ve James Owens, 1 Şubat 2019’da 27 ülkeden geçecek 20 bin 93 kilometrelik zorlu bir yolculuğa çıktı.

Ragbi Dünya Kupası resmi lojistik ortağı DHL’in desteklediği yolculuk, 2015 yılındaki dünya kupasına ev sahipliği yapan Twickenham Stadyumu’nda, bisikletçilerin Ragbi Dünya Kupası Başkanı Alan Gilpin’den resmi maç düdüğünü teslim almalarıyla başladı. Hedefleri ise aldıkları emaneti, Ragbi Dünya Kupası 2019’un (Rugby World Cup) Tokyo Stadyumu’nda Japonya ve Rusya arasında gerçekleştirilecek açılış karşılaşmasına yetiştirmek.

Çocukların yaşamını değiştirmede sporun gücüne inanan yardım kuruluşu ChildFund Pass It Back için kaynak toplamak ve farkındalık yaratmak için gerçekleştirilen yolculukla, çocukların ragbi aracılığıyla spor dünyasıyla tanışmaları ve hayat becerilerinin geliştirilmesi amaçlanıyor

Edirne’den Van’a pedal çevirecekler

Bisikletçilerin rotasında Türkiye de yer alıyor. Edirne’den girip Van’a bağlı Kapıköy Sınır Kapısı’ndan çıkacak sporcular, 6-8 Mart tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

2015’de İngiltere’de oynanan Rugby World Cup açılışına ulaşmak için Afrika boyunca pedal çeviren Ron Rutland, zorlu bir yolculuğun içinde bulunduklarını belirterek, “Tabii tüm yolculuklar gibi bunun da en güzel yanı karşılaştığımız insanlar olacak. Asya’nın en genç kuşak ragbi oyuncuları ve antrenörleriyle Vietnam ve Laos’un ChildFund tarafından desteklenen kırsal topluluklarında bir araya geleceğiz” dedi.

Eski bir ChildFund üyesi olan James Owens ise, bu yolculuğun kendisi için kişisel bir anlam taşıdığına işaret ederek, “ChildFund Pass It Back programı, gençlere ragbi oynama imkanı sunmakla kalmıyor. Hayat boyu yararlanacakları bilgi ve becerileri de aktarıyor” diye konuştu.

DHL Express Ticari Birimlerden Sorumlu GMY Ferhat Öçsel ise, “DHL Express olarak Ron ve James’in bu muazzam yolculuklarını desteklemekten ötürü çok mutluyuz. Sporun gücü ile çocukların hayatını değiştirecek bu yolculukta Türkiye olarak yer almaktan da gurur duyuyoruz. DHL Express Türkiye olarak çocukların yararına gerçekleştirilen etkinlikleri desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Ragbi Dünya Kupası 2019 için geri sayım niteliğindeki bu yolculuğu yakından takip etmek isteyenler DHL’in hazırladığı www.racetorwc.com adresini ziyaret edebilir.

Ogilvy PR Istanbul

Osman Kurt

0535 979 55 91

DHL – Dünyanın lojistik şirketi

DHL, lojistik sektörünün lider global markasıdır. Birçok bölümden oluşan DHL ailesi, yurtiçi ve uluslararası paket teslimatı, e-ticaret nakliyat ve yerine getirme çözümleri, uluslararası ekspres, yol, hava ve deniz taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri yönetimine kadar geniş ve rakipsiz bir lojistik hizmetleri portföyü sunmaktadır. DHL, dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki yaklaşık 360.000 çalışanı ile insanları ve şirketleri güvenli ve güvenilir şekilde birbirine bağlayarak global ticaret akımlarını mümkün kılmaktadır. DHL, teknoloji, yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri, enerji, otomotiv ve perakendenin de aralarında bulunduğu büyüme pazar ve sektörlerine özel çözümleri, kurumsal sorumlulukta kanıtlanmış adanmışlığı ve gelişen pazarlardaki benzersiz varlığı ile kararlı şekilde “Dünyanın lojistik şirketi” olarak konumlanmıştır.

DHL, bir Deutsche Post DHL Group kuruluşudur. Grup, 2017’da 60 Milyar Euro’nun üzerinde gelir elde etmiştir.

İlginizi Çekebilir

Hmd Global Veri Güvenliği Ve Depolaması İçin Google Ve Cgı İle Anlaştı

HMD Global Hakkında


Yerli Yazılım İşgücü Yabancı Şirketlerin Markajında

Son bir yıl içinde yurt dışındaki pek çok şirket Türkiye’deki yazılımcılarla çalışmaya başladı. Online iş platformu SanalUzman.com CEO’su Niyazi Bekiroğlu’na göre bu ivmenin nedeni yaygınlaşan serbest çalışma modelinin getirdiği nitelikli uzman popülasyonu.


Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Müzikseverleri Sevindirecek Kampanya!

Dünyanın en önemli sanat etkinliklerine, konserlerine ve festivallere yönelik olarak düzenlenen Notalı Rotalar®, müziksever gezginlerimizi görkemli salonlar ve eşsiz atmosferlerde ünlü orkestralar, şefler ve müzisyenlerle buluşturuyor.


Güneydoğu’Daki Kobi’Lerin “Kapsayıcı İş Eğitimi” İstanbul’Da Devam Ediyor

Güneydoğu iş dünyasının temsilcileri, İstanbul’da STK, akademi ve iş insanları ile buluşuyor


Etiketler: Ragbi, Dünya, Kupası, lojistik, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.