20 Eylül 2019 Cuma 15:10

GÜNDEM

Videolu Haber Ragbi Dünya Kupası Başlama Düdüğü,Türkiye Dahil 27 Ülkeyi Kapsayan Bisiklet Yolculuğuyla Japonya’Ya Ulaştı

Değerli basın mensubu,

Videolu Haber  Ragbi Dünya Kupası Başlama Düdüğü,Türkiye Dahil 27 Ülkeyi Kapsayan Bisiklet Yolculuğuyla Japonya’Ya Ulaştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

DHL’in resmi lojistik ortağı olduğu Ragbi Dünya Kupası 2019, Tokyo Stadyumu’nda Japonya ve Rusya arasında gerçekleştirilecek açılış müsabakasıyla başlıyor. DHL’in desteklediği iki bisikletçi, karşılaşmanın başlama düdüğünü 7,5 ay süren ve aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 27 ülkeden geçen zorlu bir yolculukla 2015 Dünya Kupasına ev sahipliği yapan İngiltere’den Japonya’ya taşıdı.

Konu ile ilgili bülten ve görsel ektedir.

Mart ayında Türkiye’den geçen iki bisikletçi Ron Rutland ve James Owens’ın 7 buçuk aylık serüvenini içeren video linki aşağıdadır. Videoda Türkiye’ye dair de görüntüler bulunmaktadır.

Basın Bilgi: Osman Kurt | Ogilvy PR – 0535 979 55 91

DHL’in resmi lojistik ortağı olduğu Ragbi Dünya Kupası 2019, Tokyo Stadyumu’nda Japonya ve Rusya arasında gerçekleştirilecek açılış müsabakasıyla başlıyor. DHL’in desteklediği iki bisikletçi, karşılaşmanın başlama düdüğünü 7,5 ay süren ve aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 27 ülkeden geçen zorlu bir yolculukla 2015 Dünya Kupasına ev sahipliği yapan İngiltere’den Japonya’ya taşıdı.

Tokyo, 20 Eylül 2019: DHL tarafından desteklenen ve eşsiz yolculuklarına Şubat 2019’da başlayan iki bisikletçi Ron Rutland ve James Owens, 7,5 ay içinde 27 ülkeden geçerek, Japonya Ragbi Dünya Kupası’nın başlangıcını gerçekleştirecek resmi maç düdüğünü Tokyo Stadyumu’na ulaştırdı.

Londra’da başlayan bu maceralı yolculukta toplamda 20.000 kilometreyi aşkın mesafe kat eden bisikletçiler, zorlu iklim ve yol koşullarını aştı. Rotalarında Türkiye’ye de yer veren bisikletçiler, Edirne’den giriş yaptıktan sonra 6-8 Mart tarihleri arasında İstanbul’da bulundu. Nisan başında Van’a bağlı Kapıköy Sınır Kapısı’ndan çıkış yapan Ron Rutland ve James Owens, yol boyunca çocukların yaşamını değiştirmede sporun gücüne inanan yardım kuruluşu ChildFund Pass It Back için kaynak toplamak ve farkındalık yaratmak için çalıştı.

DHL Express, Japonya Ragbi Dünya Kupası resmi lojistik ortağı olarak tüm dünyadan kupada yer alan 20 katılımcının toplam 67 ton ağırlığında ragbi ve eğitim ekipmanları ile günlük ihtiyaçlarını Japonya’ya taşıyor.

Ogilvy PR İstanbul

Osman Kurt

Telefon: 0535 979 55 91

DHL – Dünyanın lojistik şirketi

DHL, lojistik sektörünün lider global markasıdır. Birçok bölümden oluşan DHL ailesi, yurtiçi ve uluslararası paket teslimatı, e-ticaret nakliyat ve yerine getirme çözümleri, uluslararası ekspres, yol, hava ve deniz taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri yönetimine kadar geniş ve rakipsiz bir lojistik hizmetleri portföyü sunmaktadır. DHL, dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki yaklaşık 380.000 çalışanı ile insanları ve şirketleri güvenli ve güvenilir şekilde birbirine bağlayarak global ticaret akımlarını mümkün kılmaktadır. DHL, teknoloji, yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri, enerji, otomotiv ve perakendenin de aralarında bulunduğu büyüme pazar ve sektörlerine özel çözümleri, kurumsal sorumlulukta kanıtlanmış adanmışlığı ve gelişen pazarlardaki benzersiz varlığı ile kararlı şekilde “Dünyanın lojistik şirketi” olarak konumlanmıştır.

DHL, bir Deutsche Post DHL Group kuruluşudur. Grup, 2018’de 61 Milyar Euro’nun üzerinde gelir elde etmiştir.

İlginizi Çekebilir

Kozmetikte “Şanslı 7 Gün” Fırsatlarıyla Yazın Işığını Yansıtma Zamanı

Boyner’de Yaz Ayrıcalıklarla Başladı


Üstün Kamerasıyla K41s Türkiye’De

LG Electronics Hakkında:


Burak Özçivit’İn Vazgeçemediği Altınyıldız Classics Gömlekler Yeni Sezonda Da “Başarılı”

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in marka yüzü Burak Özçivit’in üzerinde başarıyla taşıdığı yeni sezon gömlekler, sıcak yaz günlerinde erkeklerin stilini vurgulayacak modeller sunuyor.


Lenovo, Bulut Altyapısı Çözümlerini Güçlendiriyor

Lenovo, bulut altyapısı çözümlerini güçlendiriyor


Dfds Akdeniz İş Birimi, Kagider İş Birliğinde Kadın Gi Rişimciler İçin Dijital Pazarlama Eğitimi Düzenledi

DFDS Akdeniz İş Birimi, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınının lojistik sektörüne etkilerinin, bu süreci en etkili şekilde yönetme yollarının ve yeni fırsatların tartışıldığı DFDS Akademi videopaneller serisine kadın girişimcilere yönelik eğitim seminerlerini de ekledi.


Etiketler: lojistik, Japonya, Dünya, Türkiye, resmi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.