11 Ocak 2019 Cuma 11:54

MODA

Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !

Özge Yenihayat ve Ece Öney’in maksimalist olduğu kadar yenilikçi markası Viola&Vesper, Sonbahar Kış’19 Koleksiyonlarında tutkunun rengi kırmızıyı en cesur tonlarında kullanıyor.

Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !
Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !
Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !
Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !
Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !
Viola&Vesper’Dan 14 Şubat Gecesi İçin Gösterişli Görünümler !
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Markanın 15 parçalık koleksiyonunun D.N.A.’sında yer alan hareketlilik ve seksepel canlı tonlarla birleştirilerek markanın moda arenasındaki iddiasını ortaya koyuyor.

Özgün ve modern çizgileri kırmızının ve bordonun en derin tonlarıyla bir araya getiren Viola &Vesper özgüveni yüksek her kadını hayalindeki kusursuz görünüme kavuşturuyor. Eşsiz dokusuyla kış sezonunun vazgeçilmezi olan kadifeden ışıl ışıl püsküllere ve payetlere kendi özel etkisine sahip kumaşlarla bir araya gelen zarif ve romantik kalıplar, Viola & Vesper dokunuşlarıyla her kadını bu özel güne eksiksiz şekilde hazırlıyor. Feminen etkiyi zirvede tutan klasik tek parça elbiseleri yepyeni formlarla yorumlayan Viola & Vesper tasarımları detaylarda gizli ince işçiliğiyle göz dolduruyor.

Uzun , slimfit kalıplardan naif robadan bağlamalarıyla öne çıkan mini kesimlere, ölçülü dekoltelerle tamamlayan düz formlara kadar her kadına hitap edebilecek seçenekler sunan Viola & Vesper hakkında detaylı bilgiye viola-vesper.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

“Iab Tr Mühendis Adaylarına Dijitalin Kapılarını Açıyor”

IAB TR tarafından 5 yıldır Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle düzenlenen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nın uzantısı olan UniChallengeTech mühendislik öğrencilerini ve yeni mezunlarını Dijital’e bekliyor.


The Bodrum Edıtıon’Da Yer Alan The Spa, “World Luxury Spa” Ödüllerindeki Lüks Spa Kategorisinin Birincisi Oldu!

Uluslararası uygulamaları yerel tekniklerden aldığı ilham ile harmanlayan Spa at The Bodrum EDITION, “2019 World Luxury Spa Awards” ödüllerinde “Luxury Beach Resort Spa (Turkey)” kategorisinin birincisi oldu. Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen “World Luxury Spa Awards”, hizmet ve lüks SPA sektöründe kusursuz hizmetin ve başarının en önemli ölçüsü olarak görülmektedir.


Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcılığına Dave Johnston Atandı

Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcılığı görevine 1 Ağustos 2019 itibarıyla Dave Johnston atandı. Bugüne kadar Ford bünyesinde finans alanında önemli sorumluluklar üstlenen Johnston son olarak Ford Çin’de CFO (Mali İşler Başkanı) olarak görev yapıyordu.


Yeni Nesil Hizmet Aracı Tragger’In İhracat Başarısı

Kullanıcı deneyimi odaklı rasyonel bakış açısı, fonksiyonellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlardan yola çıkılarak hazırlanan yeni nesil hizmet aracı TRAGGER ürün ailesinin ihracat başarıları sürüyor. Yerli ve milli TRAGGER markasıyla üretilen yüzde 100 elektrikli hizmet aracı, Elektrikli Atık Taşıma Aracı üst yapısıyla Avustralya’nın Sydney kentinde görev yapmaya başlayacak. Hidromak işbirliği ile hazırlanan TRAGGER Atık Taşıma Aracı; çevre dostu teknolojisi, yüksek kapasitesi ve dayanıklılığı nedeniyle Sydney’in ihtiyaç duyduğu performansı ve ekonomik çözümü sunuyor.


Anadolu Yakası'nda Kesintisiz Elektrik İçin Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen AYEDAŞ, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ikinci çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.


Etiketler: Viola, Vesper, araya, kadını, ışıl

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.