22 Mayıs 2020 Cuma 12:42

GÜNDEM

Viravira.Co'dan Kahraman Sağlıkçılarımıza Toplam 1.000.000 Tl Bayram Hediyesi!

VİRAVİRA.CO’DAN KAHRAMAN SAĞLIKÇILARIMIZA YAPACAKLARI HER MAVİ TUR KİRALAMASINDA 1.000 TL BAYRAM HEDİYESİ!

Viravira.Co'dan Kahraman Sağlıkçılarımıza Toplam 1.000.000 Tl Bayram Hediyesi!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hayatlarını riske atarak tüm dünyayı etkileyen salgından en az zararı görmemizde en büyük paya sahip olan sağlık çalışanlarımıza Avrupa’nın lider tekne kiralama platformu viravira.co’dan toplamda 1.000.000 TL bayram hediyesi!

Aylardır sevdiklerinden uzak kaldılar, bizler için hayatlarını riske attılar. Şimdi bizim onlara teşekkür etme sıramız. viravira.co, sağlık çalışanlarımızın sevdiklerinden ayrı geçirdikleri zamanı biraz olsun telafi edebilmek adına 2020 sezonunda viravira.co'dan yapacakları tüm haftalık kiralamalarda HOPİ ve tekne sahibi indirimlerine ek 1.000 TL hediye ediyor. viravira.co “#tatilençoksizinhakkınız” hastag’i ile duyurduğu ve toplamda 1.000 sağlık çalışanına verilecek bu hediye ile 1.000.000 TL’lik fayda sağlamayı amaçlıyor.

Sağlık çalışanlarımız viravira.co’ya girerek 11.000 gulet, katamaran, yelkenli ve motoryat tipi tekne arasından kendilerine uygun olanı seçerek sevdikleriyle birlikte özel teknelerinde kalabalıklardan uzak harika bir mavi tura çıkabilirler. Sağlık çalışanı olduklarını belirtmek için viravira.co’ya kurum e-posta adresiyle kayıt olmaları yeterli.

viravira.co kurucu ortağı ve CEO’su Baran Yıldırım “Sağlık çalışanlarımız Pandemi sürecinde bizler için hayatlarını riske attılar. Şimdi bizim onlara teşekkür etme sıramız, viravira.co olarak tüm turizm sektörüne sesleniyoruz, gelin bu sefer kahraman sağlıkçılarımız için biz bir adım atalım ve sezon boyunca yapacakları tatillerde sağlıkçılarımıza indirim ve hediyelerle destek olalım.” diyerek tüm turizm sektörünü bu kampanyaya katılmaya davet etti.

Viravira.co Hakkında

İlginizi Çekebilir

Burak Özçivit’İn Vazgeçemediği Altınyıldız Classics Gömlekler Yeni Sezonda Da “Başarılı”

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in marka yüzü Burak Özçivit’in üzerinde başarıyla taşıdığı yeni sezon gömlekler, sıcak yaz günlerinde erkeklerin stilini vurgulayacak modeller sunuyor.


Babalar Günü’Nde De Hediyenin Adresi Beymen

Yüksek Çözünürlükte Görseller İçin: BEYMEN BABALAR GÜNÜ


Samsung Wind Free Klima İle Yazın Sağlıklı Serinlik Artık Mümkün!

Samsung’un yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla da oldukça farklılaşan Wind-Free sağlıklı serinlik teknolojisine sahip Wi-Fi kontrollü duvar tipi kliması, kullanıcıların sıcak havalarda doğrudan rüzgâra maruz kalmadan hızla serinlemesini sağlamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.


İş Dünyası 2020 Yılında Adli Tatil İstemiyor

Covid 19’la mücadele kapsamında 15 Haziran 2020 tarihine kadar yargı hizmetlerinin yavaşlamasına yönelik tedbirler uygulandı. Altıntaş Hukuk ve Danışmanlık ile AGS Global Araştırma’nın ortaklaşa yaptığı araştırma gösteriyor ki, iş dünyası, Covid-19 nedeniyle uzayan yargı süreçlerinin olumsuz etkilerinin bir nebze de olsa azaltılması için 2020 yılında ‘Adli Tatil’ uygulanmasının iptalini istiyor. 1000’in üzerinde iş insanıyla online gerçekleştirilen araştırma bu dönemdeki hukuki riskler ve uyuşmazlıklarla ilgili de önemli sonuçları içeriyor.


Şoförlerimizin Salgın Günlerinde Sağlığını Korumak Görevdir

ŞOFÖRLERİMİZİN SALGIN GÜNLERİNDE SAĞLIĞINI KORUMAK GÖREVDİR


Etiketler: viraviraco, için, riske, sağlık, tekne

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.