30 Ekim 2018 Salı 12:51

GÜNDEM

Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi

Vodafone, 11 Kasım’da koşulacak Vodafone 40. İstanbul Maratonu öncesi Vodafone Park’ta ilk kez bir maratona hazırlık etkinliği düzenledi. Vodafone Park’ta daha önce şampiyonların ağırlandığı teras katının da kullanıldığı etkinliğe, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Sağlıklı Yaşam Koçu Ayşe Tolga, ünlü sanatçılar Merve Oflaz ve Kubilay Aka da katıldı. Etkinlik kapsamında, futbol sahasının kenarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile aynı uzunlukta tasarlanan 1560 metrelik parkurda deneme yarışı düzenlendi. Yarışı 6 dakika 23 saniyelik derecesiyle Instagram talihlisi Fevzi Tokta kazandı.

Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Öncesinde Vodafone Park’Ta Sahaya İnildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

30 Ekim 2018 - İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda 11 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek Vodafone 40. İstanbul Maratonu öncesi koşuseverler Vodafone Park’ta buluştu. Maratona günler kala hazırlıklar hız kazanırken Vodafone da Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park’ta ilk kez bir maratona hazırlık etkinliğine imza attı. Vodafone Park’ta daha önce şampiyonların ağırlandığı teras katının da kullanıldığı etkinlikte, ilk etapta terasın Boğaz manzarası eşliğinde ısınma ve gerinme hareketleri yapıldı. Ardından, futbol sahasının kenarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile aynı uzunlukta tasarlanan 1560 metrelik özel parkurda deneme koşusu düzenlendi. Toplam 25 katılımcının en iyi dereceyi elde etmek için kıyasıya mücadele ettiği ve 4 turda tamamladığı yarışı 6 dakika 23 saniyelik derecesiyle Instagram talihlisi Fevzi Tokta kazandı.

Instagram yarışmasının talihlileri de katıldı

Konuklara kısa bir hoş geldiniz konuşması yapan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, şunları söyledi:

Vodafone Park’a hoş geldiniz. Burası çok özel bir lokasyondur. Burada olmak insana mutluluk verir. Taraftarına da mutluluk verir. İnşallah güzel bir maraton olur. Ben 2015 senesinde bir defa koşmuştum. İnşallah bu sene de programım müsait olursa yine koşmak gayreti içinde olacağım. Tekrar Vodafone Park’a hoş geldiniz. İnşallah hepinizin unutamayacağı bir gün olur.”

Maratonun bu yıl 40’ıncı yaşını kutladığını hatırlatan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel ise şöyle konuştu:

“Maraton için hazırlıklar Türkiye’nin dört bir yanında tüm hızıyla sürüyor. Vodafone olarak biz de bu hazırlıkların bir parçası olmak istedik. Maratona hazırlık etkinliğimiz, hem İstanbul’un kalbinde çok özel bir mekânda gerçekleşmesi, hem de tüm İstanbulluları maratona davet etmesi bakımından önem taşıyor. Vodafone Park’ın daha önce şampiyonları ağırlayan teras katını bu kez maratonseverlere açtık. Vodafone Park’ta ilk kez böyle bir etkinlik düzenleniyor. Vodafone İstanbul Maratonu, dünyada kıtalararası koşulan tek yarış. Katılımcılar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanarak Asya’dan Avrupa’ya koşarak ya da yürüyerek geçiyor. Biz de maratonun sembolü haline gelen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden ilham alarak köprüyle aynı uzunlukta, 1560 metrelik bir parkur oluşturduk. Deneme koşumuzda herkes en iyi dereceyi elde etmek için yarıştı ve maraton öncesi kendi performansını ölçme imkânı buldu.”

Maratona Oflaz ve Aka da katılacak

Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na Merve Oflaz ve Kubilay Aka da katılacak. Sanatçı kimliklerinin yanı sıra aktif spor yaşamlarıyla da dikkat çeken ikili, koşu antrenmanlarından dengeli beslenmeye, her konuda maratona nasıl hazırlandıklarını Instagram hesaplarından düzenli olarak paylaşıyor. Paylaşımlarıyla hayranlarına ve takipçilerine ilham vermeyi hedefleyen ikilinin maraton hazırlıkları Vodafone Türkiye Instagram hesabından da takip edilebiliyor.

Dijital maraton deneyimi

Vodafone, her yıl olduğu gibi bu yıl da maraton katılımcılarına çeşitli dijital deneyimler yaşatacak. Vatandaşlar, aradıkları bilgilere Vodafone İstanbul Maratonu web sitesinden ve Facebook etkinlik sayfasından tek tıkla ulaşabilecek. Maraton günü şehrin belirli bölgelerinde kurulacak Wi-Fi alanları ile maraton katılımcılarının bu hizmeti ücretsiz alması sağlanacak. “Vodafone Yanımda” uygulamasından kullanıcılara maraton ile ilgili bilgilere kolayca erişme imkânı sunulacak.

Maratona özel indirim ve fırsatlar

Vodafone’lular, Kasım ayı boyunca, maratona özel marka indirim ve fırsatlarından da yararlanabilecek. Vodafone’lulara adidas’ın “Koşu” (Running) kategorisinde geçerli olmak üzere tüm ürünlerinde %15 indirim, n11.com’da Kulaklık ve Ses Sistemleri ürün gruplarında 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim ve yine n11.com’un “Yılın Alışveriş Günü 11.11” kampanyasında geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 22 TL indirim kuponu sunulacak. Ayrıca, Pinkberry’den herhangi bir boy frozen yoğurt alan tüm Vodafone’lulara küçük boy frozen yoğurt hediye edilirken, Kanyon, Akasya ve Maslak Orjin şubelerinde tüm Juico ürünlerinde %20 indirim yapılacak. Vodafone’lular, Dem Cafe, Ops Passage, Genius Coffee, LOL Coffee Roasters ve Federal Coffee’de bir kahve aldıklarında ikincisini bedava alabilecek. Parantez, Baltazar ve Ma'na Karaköy’de ise kahvelerini %10 indirimli içebilecekler.

İlginizi Çekebilir

Honor 20 İle Mobil Oyun Tutkunları Forum İstanbul’Da Eğlenceye Doyacak

HONOR 20 İLE MOBİL OYUN TUTKUNLARI FORUM İSTANBUL’DA EĞLENCEYE DOYACAK


Salvatore Ferragamo Fw19 Generatıon Womenswear & Menswear

SALVATORE FERRAGAMO SONBAHAR KIŞ 2019


Twitter’Da Milyonları Buluşturan 12 Yaşına Girdi

Dünyada bir şey olduğunda, o şey önce Twitter'a yansır. İnsanlar her gün Twitter'a, ilgi ve heyecan duydukları konuları benzer hisleri yaşanlarla paylaşmak üzere geliyorlar. Ve bunu hashtagler sayesinde yapıyorlar.


İnsan Eliyle Felaket Endüstriyel Ağlardaki Siber Güvenlik Vakalarının Yarısı Çalışan Hatalarından Kaynaklanıyor

Otomasyona rağmen insan faktörü halen endüstriyel süreçleri riske atabiliyor. Çalışanların yaptığı hatalar veya istemeden yapılan hareketler, geçtiğimiz yıl operasyonel teknoloji ve endüstriyel kontrol sistemi (OT/ICS) ağlarını etkileyen vakaların %52’sini oluşturdu. Kaspersky’nin “Endüstriyel Siber Güvenliğin Durumu 2019”[1] adlı raporuna göre bu sorun çok daha geniş ve karmaşık bir durumun bir parçası. Endüstriyel altyapıların giderek daha karmaşık hale gelen yapısı karşısında daha gelişmiş koruma yöntemleri ve beceriler gerekiyor. Ancak kurumlar bu yeni tehditlerle başa çıkabilecek profesyonelleri bulmakta zorlanıyor ve çalışanların konu hakkındaki farkındalığı çok düşük seviyede.


Türkiye'de "Net Tavsiye Skoru" Ölçümü Yapan Şirket Sayısı Hızla Artıyor

Türkiye’de Net Tavsiye Skoru olarak adlandırılan NPS (Net Promoter Score) ölçümü yapan ve bu sayede rekabete farklı bir boyut getiren şirket sayısı hızı bir şekilde artıyor. Rekabetin her geçen gün hızla arttığı piyasa koşullarında müşteri deneyimine odaklanarak rekabette öne çıkmayı ve farklılaşmayı hedefleyen şirketler, "Net Tavsiye Skoru" ölçümüne yöneldi.


Etiketler: Vodafone, İstanbul, Park, maraton, indirim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.