10 Aralık 2019 Salı 11:02

GÜNDEM

Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, faturalı kullanıcıları için yeni bir tarife geliştirdi. Ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Süper Uyumlu Tarife’ye geçenler, tarifelerindeki internet, dakika ve SMS’i ihtiyaçlarına göre Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolayca değiştirebiliyor.

Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife
Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife
Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife
Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

10 Aralık 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, faturalı tarife portföyünü yenilikçi ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Vodafone’un ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de bir ilk olan Süper Uyumlu Tarife, faturalı müşterilere tarifelerindeki internet, dakika ve SMS’i ihtiyaçlarına göre değiştirme imkânı sunuyor. Ayda 36 TL’ye, 5 GB’ı 12 ay boyunca hediye olmak üzere toplam 10 GB mobil internet, 750 dakika ses ve 500 SMS’ten oluşan Süper Uyumlu Tarife’ye gelenler, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden tarife içeriklerini kolayca değiştirebiliyor.

Engin Aksoy: “Müşterilerimize özgür ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz”

Vodafone Süper Uyumlu Tarife’nin içerik değiştirme özelliğiyle müşterilerine telekom sektöründe alışık olmadıkları özgür ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone olarak, dijital müşteri deneyimini merkeze aldığımız ürün ve servislerle abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Mevcut Uyumlu Tarifeler portföyümüz altında konumlandırdığımız yeni Süper Uyumlu Tarife, ihtiyaca göre ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de bir ilk. Süper Uyumlu Tarife’ye geçen müşterilerimiz, değişen ihtiyaçları doğrultusunda tarife içeriklerini de Vodafone Yanımda üzerinden tek tıkla kolayca değiştirebiliyor. Süper Uyumlu Tarife, kullanmadığı içeriklerin ziyan olduğunu, ihtiyacı olan içeriklerin ise yetmediğini düşünen müşterilerimiz için tarifelerini tercihlerine göre ayarlama imkânı sunuyor. Böylece, müşterimiz tarifeye değil, tarifemiz müşteriye uyum sağlıyor. Vodafone olarak, müşterilerimize dijital dünyanın heyecan verici yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz.”

İhtiyaca göre ayarlanabilen tarife

Vodafone Süper Uyumlu Tarife, 5 GB’ı 12 ay boyunca hediye olmak üzere toplam 10 GB mobil internet, 750 dakika ses ve 500 SMS içeriğiyle sunuluyor. Müşteriler, dilerse, kullanmadıkları SMS’leri azaltabiliyor; internet, dakika içeriklerinden ihtiyaç duydukları alternatifleri seçebiliyor. Seçilen yeni içeriklere göre Süper Uyumlu Tarife’nin fiyatı da güncelleniyor. Müşteriler, yeni tarife fiyatını onayladıktan sonra güncel tarifeyi kullanmaya başlayabiliyor. Süper Uyumlu Tarife’nin içeriği her fatura döneminde sadece bir kez değiştirilebiliyor.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife’ye geçmek isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da www.vodafone.com.tr’ye girmeleri yeterli oluyor.

Vodafone Türkiye hakkında

İlginizi Çekebilir

Yataş’Tan Sömestr Tatiline Özel Kampanya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla çocuklarını mükemmel Yataş uykusuyla tanıştırmak isteyen ebeveynlere avantajlı fiyatlar sunuyor.


Ariş’Ten Fark Yaratan Seçimler

Ariş Pırlanta, “sen herkesten farklısın” demenin en güzel yollarından birini sunuyor. Siyah pırlantalı tektaşları rose altın ışıltısıyla birleştiren Ariş, klasik seçimlerin dışına çıkmak isteyenler için asil ve göz alıcı alternatifler hazırladı.


Uyku Bilimi Nasıl Daha İyi Uyuruz Uyku Problemlerine Dair Çarpıcı Gerçekler Bbc Earth’Te

Günlük hayatı etkileyen problemlerin başını çeken uyku yoksunluğu, “Uyku Bilimi: Nasıl Daha İyi Uyuruz?” tarafından mercek altına alınıyor. İki bölümlük bu belgesel en gelişmiş bilimsel yöntemleri uygulayarak uykuya dair sorunlara çözüm arıyor. Yapım, 28 Ocak Salı ve 29 Ocak Çarşamba günleri saat 22:00’da Digiturk, Tivibu ve D-Smart platformlarında yer alan BBC Earth’de ekranlara geliyor.


Mesajınız Var! Twıst Sevgililer Gününü Kutluyor

MESAJINIZ VAR!


Prometeon’Dan Ağır Vasıtalar İçin Önemli Hatırlatma…

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, ağır vasıta sürücülerini kış koşullarında yaşanması muhtemel durumlar için uyararak, kış lastiği kullanmaları konusunda önemli tavsiyelerde bulundu.


Etiketler: Vodafone, Uyumlu, Süper, Tarife, tarife

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.