9 Kasım 2018 Cuma 13:28

GÜNDEM

Vodafone İstanbul Maratonu Pazar Günü 40’Incı Kez Koşulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda “Sağlık için koş” temasıyla düzenlenecek Vodafone 40. İstanbul Maratonu, 100 ülkeden 30 bin çipli sporcunun katılımıyla 11 Kasım Pazar günü koşulacak. Maraton, bir kez daha yüz binlerce İstanbulluyu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde buluşturacak.

Vodafone İstanbul Maratonu  Pazar Günü 40’Incı Kez Koşulacak
Vodafone İstanbul Maratonu  Pazar Günü 40’Incı Kez Koşulacak
Vodafone İstanbul Maratonu  Pazar Günü 40’Incı Kez Koşulacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

9 Kasım 2018 - İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda “Sağlık için koş” temasıyla düzenlenecek Vodafone 40. İstanbul Maratonu 11 Kasım Pazar günü koşulacak. Vodafone 40. İstanbul Maratonu, maraton (42,195 km), 15 kilometre koşusu, 10 kilometre koşusu ve halk koşusu olmak üzere 4 ana kategoride düzenlenecek. Avrupa’nın en iyi 17, dünyanın en iyi 38 maratonundan biri olan Vodafone İstanbul Maratonu’na bu yıl 100 ülkeden 30 bin çipli sporcu katılacak. Vodafone İstanbul Maratonu, 40’ıncı yılında kadınlarda ve erkeklerde son 2 yılın şampiyonlarını bir araya getirecek. Vodafone’un 7’nci kez ismini vereceği maratonda 43 elit atlet birincilik için mücadele ederken, yüz binlerce İstanbullu da Asya’dan Avrupa’ya yürüyecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, şunları söyledi:

Vodafone İstanbul Maratonu, 7’den 77’ye her yaştan insanın katılabildiği bir spor organizasyonu. Sadece çipli koşucuların değil her kesimin maratona ilgisi artıyor. Maratonda bu yıl sağlık için koşacağız. Katılımcılar kendileri için küçük de olsa bir şey yapacak ve daha sağlıklı bir yaşam için koşacak. Tüm İstanbulluları 11 Kasım Pazar sabahı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde buluşup kıtaları geçmeye ve sağlık dolu bir gün geçirmeye davet ediyoruz.”

Katılımcılara dijital deneyim yaşatılacak

Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da katılımcılara dijital deneyim yaşatacak. “Vodafone Yanımda” kullanıcıları, yeni canlıya alınan “Vodafone 40. İstanbul Maratonu” sekmesini kullanarak, koşu kategorilerinden ödüllere, maraton hakkında her tür bilgiye ulaşabilecek. Ayrıca, maraton günü şehrin belirli bölgelerinde kurulacak Wi-Fi alanları ile maraton katılımcılarının bu hizmeti ücretsiz alması sağlanacak.

Maratona özel indirim ve fırsatlar

Vodafone’lular, Kasım ayı boyunca, maratona özel marka indirim ve fırsatlarından da yararlanabilecek. Buna göre, Vodafone kullanıcılarına, adidas, Pinkberry, Juico, Dem Cafe, Parantez, Ops Passage, Baltazar, Genius Coffee, LOL Coffee Roasters, Ma’na Karaköy, Federal Coffee gibi markalarda ve n11.com alışveriş sitesinde %20’ye varan indirimler ve özel fırsatlar sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Yazar Buket Uzuner Esir Yunuslar İçin 70 Binden Fazla İmzayla Bodrum Belediye Başkanı'na Gidiyor!

Ticaret Sicil No: 521008


Snc'nin Dornier 328 Uçak Projesi Merkel'in Desteğiyle Almanya'da Yeniden Hayata Geçiyor

Dornier 328 Üretimi Almanya'da Yeniden Başlıyor


Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Etiketler: Vodafone, İstanbul, Maratonu, için, Kasım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.