8 Ekim 2019 Salı 12:02

GÜNDEM

Vodafone’Lular Dijital Fotoğraflarını Tek Tıkla Bastırabilecek

Vodafone, yenilikçi dijital servislerine bir yenisini daha ekledi. Vodafone müşterileri, Fujifilm işbirliğiyle sunulan Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi sayesinde, akıllı telefon galerisinde ya da Instagram ve Facebook hesaplarında yer alan fotoğrafları Fujibas mobil uygulaması üzerinden bastırabilecek. Vodafone’lular, ayda sadece 8 TL ödeyerek, 12 ay kontratlı 2 farklı Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi’nden birini tercih edebilecek.

Vodafone’Lular Dijital Fotoğraflarını  Tek Tıkla Bastırabilecek
Vodafone’Lular Dijital Fotoğraflarını  Tek Tıkla Bastırabilecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

8 Ekim 2019– Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, yenilikçi dijital servislerle müşterilerinin hayatını sadeleştirmeye devam ediyor. Vodafone’un Fujifilm işbirliğiyle sunduğu Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi sayesinde, Vodafone müşterileri anılarını kalıcı hale getirebilecek. Telekomünikasyon sektöründe bir ilk olan bu hizmetle, Vodafone’lular ayda sadece 8 TL ödeyerek, 12 ay kontratlı 2 farklı Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi’nden birini tercih edebilecek. Vodagraf kullanıcıları, akıllı telefon galerisinde ya da Instagram ve Facebook hesaplarında yer alan fotoğrafları Fujibas mobil uygulaması üzerinden tek tıkla bastırabilecek.

Vodafone’un yeni servisini değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone olarak, dijitalleşmeyi hayatın her alanında yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, müşterilerimizin hayatına değer katanürün ve servislerimize bir yenisini daha ekledik. Fotoğraf dünyasının önde gelen markalarından Fujifilm ile yaptığımız işbirliğiyle, müşterilerimize ayda sadece 8 TL ödeyerek 2 farklı Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi’nden birine sahip olma imkânı sunuyoruz. Bu paketlerle müşterilerimiz, akıllı telefonlarındaki ya da Instagram ve Facebook hesaplarındaki fotoğraflarını tek tıkla bastırabilecek ve böylece anılarına daha kolay ulaşabilecek. Vodafone olarak, dijital servislerimizle müşterilerimizin hayatını sadeleştirmeye devam edeceğiz.”

En fazla 3 işgününde teslim

Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi’nden yararlanmak isteyen müşterilerin, öncelikle QR code, App Store ya da Google Play üzerinden Fujifilm Türkiye’nin fotoğraf baskı uygulaması Fujibas’ı indirerek giriş yapması gerekiyor. Bir sonraki adımda, paket seçimi yapılıyor. Birinci paketi seçen müşterilere 70 adet kare, klasik veya retro fotoğraf baskısı; ikinci paketi seçenlere ise 21 fotoğraflık bir Fujibook fotoğraf kitabı ile 25 adet kare, klasik veya retro fotoğraf baskısı sunuluyor. Her iki paket kullanıcıları da yılda 2 defa hiçbir kargo ücreti ödemeden fotoğraf baskılarını adrese teslim isteyebiliyor. Paket tercihini yapan kullanıcılar, bastırmak istedikleri fotoğraflarını seçip adres bilgilerini de girdikten sonra siparişini tamamlıyor. İsteğe göre parlak ya da mat kağıt seçenekleriyle gerçek fotoğraf kağıdına basılan fotoğraflar, Türkiye genelinde en fazla 3 işgünü içinde adrese teslim ediliyor.

Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi’nden yararlanmak isteyenlerin Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri yeterli oluyor.

Vodafone Türkiye hakkında

İlginizi Çekebilir

Doğa’M Evimde Sıra Dışı Bir Dijital Deneyim Sunuyor

Öğrenciler, Louvre Müzesi’nden Dünyanın Yedi Harikası arasında gösterilen Machu Picchu Antik Kenti’ne kadar dijital müzeler ve tarihi öneme sahip bölgelere, online konserler, eğitici oyunlar ve yaratıcılığı geliştirici faaliyetlere Doğa’m Evimde online eğitim platformu üzerinden ulaşabiliyor.


Evden Çalışan İşletmelerde Veri Güvenliğinin 10 Püf Noktası

Türkiye’nin yerli ve milli Donanımsal Güvenlik Modülü’nü üreten Procenne, uzaktan çalışan kurum ve kuruluşlar için dijital güvenliğin önemine dikkat çekti


Şok Marketler Ücretsiz Adrese Teslimat Hizmetine Başladı

Şok Marketler’in online market servis uygulaması Cepte Şok, yenilenen tasarımı ve işlevleriyle tüm Türkiye’de adrese teslimat hizmetine başladı. Şok Marketler, Cepte Şok uygulaması ile bu zorlu günlerde evlerinde kalan müşterilerine tüm siparişlerini aynı gün içerisinde ücretsiz olarak teslim ediyor.


Doktorlara Soru Sormanın En Kolay Yolu Axafit’Te

AXA Sigorta, mobil uygulaması AXAFit’in içinde yer alan DoktorDerKi ile sigortalılarının hastaneye gitmeden sağlıklarıyla ilgili kafalarına takılan konularda alanında uzman doktorlara danışmasına imkân tanıyor. Ayrıca bağışıklık sistemlerini ve duygusal sağlıklarını desteklemek amacıyla uygulama üzerinden diyetisyen ve psikolojik danışma hizmetlerine bir ay boyunca ücretsiz erişim sağlıyor.


Sunexpress Yolcularına Daha Fazla Esneklik Sunmak İçin Kış Programını Erken Açıkladı

COVID-19 salgınının yayılımını önlemek amacıyla getirilen kısıtlamalar kapsamında önce tüm yurt dışı seferlerini askıya alan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, virüs ile mücadelede alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün talimatı ile 28 Mart 2020 tarihinden itibaren 30 Nisan 2020’ye kadar tüm yurt içi seferlerini de askıya aldı.


Etiketler: Vodafone, Vodagraf, Fotoğraf, fotoğraf, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.