21 Ekim 2018 Pazar 11:12

GÜNDEM

Vodafone’Lular, İstanbul Maratonu’Nun 40. Yılını Özel İndirim Ve Fırsatlarla Kutlayacak

Vodafone, bu yıl 40’ıncı yaşını kutlayan İstanbul Maratonu’na özel indirim ve fırsatlar sunuyor. Vodafone’lular, Kasım ayı boyunca adidas, Pinkberry, Juico, Dem Cafe, Parantez, Ops Passage, Baltazar, Genius Coffee, LOL Coffee Roasters, Ma’na Karaköy, Federal Coffee gibi markalarda ve n11.com alışveriş sitesinde özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Vodafone’Lular, İstanbul Maratonu’Nun 40. Yılını Özel İndirim Ve Fırsatlarla Kutlayacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

21 Ekim 2018 – Vodafone, bu yıl 7’nci kez ismini vereceği İstanbul Maratonu’nun 40’ıncı yılına özel marka indirim ve fırsatları sunuyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda 11 Kasım Pazar günü “Sağlıklı Yarınlara Koş İstanbul” sloganıyla düzenlenecek Vodafone 40. İstanbul Maratonu kapsamında Vodafone’lular, Kasım ayı boyunca, adidas, Pinkberry, Juico, Dem Cafe, Parantez, Ops Passage, Baltazar, Genius Coffee, LOL Coffee Roasters, Ma’na Karaköy, Federal Coffee gibi markalarda ve n11.com alışveriş sitesinde özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone olarak, maratonun 40 yıllık tarihinde rol oynamaktan ve markamızın maraton ile özdeşleşmiş olmasından gurur duyuyoruz. Ülkemizin bu en geniş katılımlı etkinliğini 7 yıldır büyük bir heyecanla destekliyoruz. Vodafone İstanbul Maratonu’nu aynı zamanda bir şehir festivali olarak da konumlandırıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da maraton parkurunda özel aktivite alanları oluşturarak müşterilerimize yönelik etkinlikler düzenleyeceğiz ve marka indirimleri sunacağız. Vodafone İstanbul Maratonu’na tüm İstanbulluların katılımını ve desteğini bekliyoruz. Herkesi kendileri için küçük de olsa bir şey yapmaya, daha sağlıklı bir yaşam için koşmaya çağırıyoruz.”

Alışverişlerde Vodafone ayrıcalığı

Alışveriş tutkunu Vodafone’lular, maratona özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek. Buna göre, Vodafone’lulara adidas’ın “Koşu” (Running) kategorisinde geçerli olmak üzere tüm ürünlerinde %15 indirim sunulacak. Ayrıca, n11.com’da Kulaklık ve Ses Sistemleri ürün gruplarında 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim sağlanacak. Aynı zamanda, n11.com’un “Yılın Alışveriş Günü 11.11” kampanyasında geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 22 TL indirim kuponu verilecek.

Sağlıklı yaşam için özel seçimler

Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na özel olarak, Pinkberry’den herhangi bir boy frozen yoğurt alan tüm Vodafone’lulara küçük boy frozen yoğurt hediye edilirken, Kanyon, Akasya ve Maslak Orjin şubelerinde tüm Juico ürünlerinde %20 indirim yapılacak. Bu kampanyalardan yararlanmak için PINKBERRY ya da JUICO yazıp 6666’ya SMS göndermek ya da Avantaj Cepte mobil uygulamasını kullanmak yeterli olacak.

40 yılın hatrına kahvede indirim

Vodafone’un marka indirimleri kahveseverleri de sevindirecek. Yolu Karaköy’den geçen tüm Vodafone’lular, Dem Cafe, Ops Passage, Genius Coffee, LOL Coffee Roasters ve Federal Coffee isimli mekânlarda bir kahve aldıklarında ikincisini bedava alabilecek. Parantez, Baltazar ve Ma'na Karaköy isimli mekânlarda ise kahvelerini %10 indirimli içebilecekler.

Vodafone’un marka indirim ve fırsatlarından yararlanmak için Avantaj Cepte ya da Vodafone Yanımda mobil uygulamaları kullanılabilecek.

İlginizi Çekebilir

Lg, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ İle Akıllı Ev Cihazlarına Bağlantıyı Daha Da Kolaylaştırıyor

Yeni ThinQ™ Uygulamasındaki Ses Tanıma Özelliği, Kullanıcılara


Kod Adı Angel İle Heyecan Devam Ediyor

Kod Adı: Olympus ve Kod Adı: Londra serilerinin devam filmi Kod Adı: Angel, aksiyona kaldığı yerden devam ediyor ve 23 Ağustos’ta vizyona giriyor.


Bodrum’Da Romantizm Ve Kahkaha Bir Arada

MAN A MAN İZLEYİCİSİNDEN TAM NOT ALDI


Mühendis Adaylarına Dijital’İn Kapılarını Açılıyor

Vestel UniChallenge Tech Başvuruları İçin Geri Sayım Sürüyor!


Oppo’Dan Yeni “Reno2 Serisi” Geliyor

OPPO’DAN YENİ “RENO2 SERİSİ” GELİYOR


Etiketler: Vodafone, indirim, İstanbul, özel, Coffee

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.