16 Mart 2019 Cumartesi 10:47

GÜNDEM

Vodafone Red’Lilere 1 Yılda 1,1 Milyar Tl’Lik Fayda

VODAFONE RED’LİLERE YURTDIŞI AYRICALIKLARIYLA

Vodafone Red’Lilere 1 Yılda 1,1 Milyar Tl’Lik Fayda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1 YILDA 1,1 MİLYAR TL’LİK FAYDA SAĞLANDI

Vodafone Red’in seyahatseverler için hazırladığı “Dünya Avucunuzda” programı tüm hızıyla devam ediyor. İkinci sezonuna giren programda, dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınıyor. Eylül sonuna kadar yaklaşık 36 bin kilometre yol kat edilerek toplam 6 ülkenin gezileceği programda, Vodafone Red’in yurtdışı seyahatlerde sunduğu ayrıcalıklar da tanıtılıyor. Vodafone Red’lilere son 1 yılda yurtdışı ayrıcalıklarıyla toplam 1,1 milyar TL’lik fayda sağlandı.

16 Mart 2019 – Müşterilerine tarifenin ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red, tatil mevsimi yaklaşırken seyahatseverleri ikinci sezonuna giren “Dünya Avucunuzda” programıyla farklı coğrafyalara götürüyor. Alışılagelmiş ve popüler yurtdışı gezi rotaları yerine dünyanın çok özel ve saklı yerlerinin konu alındığı “Dünya Avucunuzda” programında, gidilen bölgelere ilişkin tarihsel ve kültürel bilgiler sunuluyor; izleyicilere daha keyifli bir tatil geçirmeleri için çok özel tüyolar veriliyor. Eylül sonuna kadar yaklaşık 36 bin kilometre yol kat edilerek toplam 6 ülkenin gezileceği programda, Vodafone Red’in yurtdışı seyahatlerde sunduğu ayrıcalıklar da tanıtılıyor.

Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone Red’i müşterilerimize sadece tarife sunan bir marka değil, aynı zamanda sunduğu ayrıcalıklarla müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran bir marka olarak konumlandırıyoruz. Seyahat etmeyi seven Vodafone Red’liler için de pek çok kolaylık sunuyoruz. Bu müşterilerimiz, havaalanına VIP transfer ile gidiyor, sıra beklemeden geçiyor, uçağını lounge’da bekliyor, otel rezervasyonlarında özel ayrıcalıklar yaşıyor. Tarifedeki her yöne dakika, SMS ve internetin tamamını yurtdışında kullanma imkânı veren ‘Her Şey Dahil Pasaport – Dünya’ servisimizle 104 ülkeyi kapsıyoruz. ‘Dünya Avucunuzda’ programı, bu servisimizin ve GSM dışı faydalarımızın müşterilerimize seyahat esnasında sağladığı kolaylıkları anlatmak için bize güzel bir fırsat sunuyor. Sık seyahat eden, gezmekten keyif alan herkesi Vodafone Red’in ayrıcalıklı dünyasına davet ediyoruz.”

Vodafone Red’liler yurtdışında da ayrıcalıklı

Vodafone Red’liler, “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” servisiyle, yurtdışına seyahat ettiklerinde tarifelerindeki ses, internet ve SMS haklarını 104 ülkede Türkiye'deki gibi özgürce kullanabiliyor. Ayrıca, Türkiye’den 23 Vodafone ülkesini hiçbir ücret ödemeden arayabiliyor. Vodafone Red’lilere, havalimanına VIP transferle ulaşma, havalimanında özel yolcu salonunu indirimli kullanma, havalimanında hızlı geçiş yapabilme ve marka indirimleri gibi ayrıcalıklar da sunuluyor. Vodafone Red müşterilerine son 1 yılda yurtdışı ayrıcalıklarıyla toplam 1,1 milyar TL’lik fayda sağlandı.

Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor

Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanan “Dünya Avucunuzda” programını Burcu Esmersoy sunuyor. Esmersoy’a seyahatlerinde Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz ve National Geographic Traveler Dergisi’nin editörleri eşlik ediyor. Ekibin ilk durağı, Danimarka’nın limanı, kanalları, tarihi binaları ve hareketli caddeleriyle ünlü Kopenhag şehri olurken, ikinci durağı Portekiz’in cennet mekanları Lizbon, Obidos, Peniche, Monsanto, Aveiro ve Porto oldu. Program kapsamında ayrıca, İsviçre, Sicilya, Fransa ve Hırvatistan da ziyaret edilecek.

“Dünya Avucunuzda” ekibinin deneyimleri, seyahat ile eşzamanlı olarak Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor ve eşzamanlı olarak National Geographic hesaplarından hem ekibin hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişilebiliyor.

Vodafone Türkiye hakkında

İlginizi Çekebilir

Kayra’Nın Müzikal Yolculuğu 2.Bölümüyle Devam Ediyor!

"BÜTÜN AYAZLARIN ORTASINDA: PART 2" YAYINDA


Bülten Özgür Masur, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’A Disko Ruhunu Taşıdı!

Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a disko ruhunu taşıdı!


Aksigorta Dijital Asistanı Ada İle Yılda 1 Milyon İşlem

Sektörün İlk Yapay Zekalı Dijital Asistanı: ADA (Aksigorta Dijital Asistanı)


Dil Okulunuzu Seçtiniz Mi

Yaz tatilinde dil eğitimini geliştirmek isteyen öğrenciler, dünyanın önde gelen dil okullarını tercih ediyor.


Togem Der’Den Sıfır Atık İçin ‘Cemre Çarşısı’

Sayın Hanımefendi Emine Erdoğan himayelerinde 2005 yılında Üsküdar'da kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), sıfır atık projesine destek sağlamak amacıyla 29-20 Mart’ta ‘Cemre Çarşısı’ etkinliği düzenliyor.


Etiketler: Vodafone, Dünya, Avucunuzda, özel, yurtdışı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.