22 Ocak 2019 Salı 10:48

GÜNDEM

Vodafone Tv’Den Genç Oyunseverlere Sömestr Hediyesi

VODAFONE FREEZONE VE VODAFONE TV’DEN GENÇ OYUNSEVERLERE

Vodafone Tv’Den Genç Oyunseverlere Sömestr Hediyesi
Vodafone Tv’Den Genç Oyunseverlere Sömestr Hediyesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SÖMESTR HEDİYESİ

Türkiye’nin ve dünyanın ilk espor filmi “İyi Oyun”, sinemalardan hemen sonra, tüm platformlardan önce, ilk kez ve 2 ay boyunca sadece Vodafone TV’de yayınlanacak. Vodafone FreeZone ve Vodafone TV işbirliğiyle hazırlanan kampanya kapsamında, Vodafone FreeZone’lu gençler, “İyi Oyun” filmini Vodafone TV’den izlediklerinde internetlerinden yemeyecek.

22 Ocak 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, Vodafone FreeZone ve Vodafone TV işbirliğiyle, tutku alanı espor olan gençler için sürpriz bir sömestr hediyesi sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın ilk espor filmi “İyi Oyun”, sinemalardan hemen sonra, tüm platformlardan önce, ilk kez ve 2 ay boyunca sadece Vodafone TV’de yayınlanacak. Vodafone FreeZone’lu gençler, “İyi Oyun” filmini Vodafone TV’den izlediklerinde internetlerinden yemeyecek.

Umut Aral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu; Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz, Kaan Sevi, Atakan Yılmaz ve konuk oyuncu olarak Kerem Bürsin’in başrollerinde olduğu “İyi Oyun” filmi, toplamda 12 ay boyunca Vodafone TV’den izlenebilecek.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçileri arasında yer alıyoruz. Ülkemizdeki en büyük profesyonel espor ligi League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin 2 yıldır isim sponsorluğunu üstleniyoruz. Ayrıca, gamer paketlerimiz ile tutku alanı espor olan gençlere pek çok ayrıcalık sunuyoruz. Bu kapsamda, Türkiye’nin ilk espor filmi ‘İyi Oyun’un sponsorları arasında yer aldık ve gamer paketlerimizi kullanan FreeZone’lu gençlere bu film için hediye bilet sunduk. Şimdi de Vodafone TV işbirliğiyle ‘İyi Oyun’ filmini sinemalardan hemen sonra, tüm platformlardan önce, ilk kez ve 2 ay boyunca sadece Vodafone TV’de yayınlıyoruz. Genç abonelerimiz, bu filmi Vodafone TV’den internetlerinden yemeden izleyebilecek. Vodafone FreeZone olarak, espor alanındaki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz.”

Genç oyunseverler için haftalık ve aylık paketler

Vodafone FreeZone, esporseverlerin ve oyuncuların bu tutkularını en üst seviyede yaşayabilmelerine olanak sağlamak amacıyla geliştirdiği Gamer Paketleri ile internetinden yemeyen YouTube’un yanı sıra her ay efsane hediyeler kazanma şansı vererek gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamalarını hedefliyor. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne özel faydalar ve içerikler ile oyuncuların Vadi dünyasına daha fazla dahil olmasını sağlayan Vodafone FreeZone, haftalık ve aylık alternatiflerle gençlerin bütçesine uygun geniş bir portföy sunuyor.

70’i aşkın TV kanalı, binlerce seç-izle içeriği

Vodafone’un TV servisi Vodafone TV, yenilikçi içerikleriyle kullanıcılarına en iyi dijital deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Vodafone TV kullanıcıları, en çok izlenen 70’i aşkın TV kanalını ve binlerce seç-izle içeriği; gişede yüksek hasılat yapan güncel yabancı filmleri, dünyanın en çok sevilen çizgi filmlerini, yüzlerce tematik ve hobi içeriğini, binlerce soru-cevap videosunu akıllı telefonlarından ya da tabletlerinden mobil veya Wi-Fi bağlantısıyla izleyebiliyor. Google Play ve App Store online mağazalarından ücretsiz erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 1 milyondan fazla kez indirildi.

Vodafone Türkiye hakkında

İlginizi Çekebilir

Turizmde Sosyal Medya Etkisi Çığ Gibi Yayılıyor

Tatile bakış açısını değiştirdi, destinasyonları çeşitlendirdi


Gm 9 Pro'nun Reklamı Youtube Tarafından 2018 Yılının En İyi Reklam Videoları Arasında Seçildi Ve Görselleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli telefon markası General Mobile’ın Eylül ayında lansmanını yaptığı amiral gemisi GM 9 Pro’nun ‘#ÇekenVarÇekemeyenVar’ sloganı ile yayınlanan reklam filmi YouTube Ads Leaderboard tarafından 2018 yılının en iyi reklam videoları arasında seçildi.


Runatolıa’Da Cerebral Palsy Türkiye İçin Koş, 21 Bebeğe Destek Ol

RUNATOLIA’DA CEREBRAL PALSY TÜRKİYE İÇİN KOŞ,


Happos Ailesi İlk Mobil Oyunuyla Ceplerde!

Neşeli çizgi filmlerin adresi Boomerang TV’nin ilk orijinal animasyon dizisi Happos Ailesi yeni sezonu ve yeni mobil oyunuyla geliyor. Çocukların zihinsel gelişimini destekleyen “Happos Ailesi Oyun Zamanı” mobil uygulamasına App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak ulaşılabilecek. Happos Ailesi’nin yeni bölümleri, 4 Mart’tan itibaren Boomerang TV ekranlarında olacak.


Oscar’In Bu Yılki Kazananlarını Tahmin Et, Lg Oled Tv’Nin Sahibi Ol!

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Vodafone, FreeZone, espor, Oyun, Türkiye

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.