19 Kasım 2019 Salı 13:00

GÜNDEM

Vodafone’Un “Kaçmaz Kırmızı” Kampanyasıyla Herkes Kazanıyor

Vodafone, yeni “Kaçmaz Kırmızı” kampanyasıyla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor. Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyayla, Vodafone kullanıcıları, mobil internetten Vodafone Pass paketlerine kadar pek çok hediye kazanıyor.

Vodafone’Un “Kaçmaz Kırmızı” Kampanyasıyla Herkes Kazanıyor
Vodafone’Un “Kaçmaz Kırmızı” Kampanyasıyla Herkes Kazanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

18 Kasım 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. Vodafone, dijital kanallarda “Kaçmaz Kırmızı” adıyla düzenlediği kampanyayla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor.

Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyaların ikincisi sonuçlandı. Kampanya kapsamında, tarife değişikliği ve tarife kontratlama yapan müşterilere 1 ay geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere Social Pass hediye edilirken, Otomatik Ödeme Talimatı veren faturalı müşterilere 5 gün geçerli 5 GB, Honor 8A Pro akıllı telefon satın alan müşterilere ise ayda sadece 1 TL ödeme imkânı sunuldu. Ayrıca, “Tahmin Et Kazan” oyunundaki şans numarasının bir hanesi azaltılarak müşterilerin iPhone XR kazanma olasılığı artırıldı. Diğer yandan, TL yüklemesi yapan ve Kolay Paket alan faturasız müşterilere 5 gün geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere 1 hafta geçerli 3 GB hediye edildi. Kampanyada, kurumsal müşterilere ise 1 hafta geçerli 5 GB mobil internet 10 TL’den sunuldu.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone olarak, dijital müşteri deneyimini merkeze aldığımız ürün ve servislerle abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Vodafone Yanımda üzerinden düzenlediğimiz ‘Kaçmaz Kırmızı’ kampanyasıyla müşterilerimize çeşitli faydalar sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için kazandıran kampanyalar düzenlemeye ve müşterilerimize dijital dünyanın heyecan verici yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Türkiye hakkında

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşmıştır. Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2019 itibarıyla 24,1 milyon mobil müşteriye ve yaklaşık 1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

İtfaiyenin ‘Yangın Tırı’ Yollara Düştü

İTFAİYENİN ‘YANGIN TIRI’ YOLLARA DÜŞTÜ


Yemeğin Ardından Karın Ağrısı Başlıyorsa…

1-7 Aralık Crohn ve Kolit Farkındalık Haftası


Akut Vakfı, İbb’Nin Deprem Çalıştayında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Deprem Çalıştayı”, 2-3 Aralık’ta, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen çalıştayda AKUT Vakfı da paydaşlardan biri olarak yer aldı. Akademisyenlerin, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin ve uzmanların katıldığı çalıştay iki gün sürdü.


Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek

WYNDHAM ÇERKEZKÖY OTELİ’NDEN


19 Yıllık Saç Kesim Eğitmeninden "Online Kuaförlük Eğitimi"

Sinan Ergün Kimdir?


Etiketler: Vodafone, Türkiye, müşterilere, geçerli, alan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.