20 Nisan 2018 Cuma 15:33

GÜNDEM

Volvo Rijit Kamyonlarını Tanıttı

Müşteri deneyimi

Volvo Rijit Kamyonlarını Tanıttı
Volvo Rijit Kamyonlarını Tanıttı
Volvo Rijit Kamyonlarını Tanıttı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni ürün grubunun geliştirme sürecinde müşteri deneyimlerinden sıkça yararlanan Volvo, Güney Afrikalı Trollope Mining Services şirketinin sahasında kullanılan makinalardan elde ettiği veriler doğrultusunda çalışmalarını yürüttü. Firmanın Atölye Müdürü Danie van Niekerk, Volvo makinalarının tam yüklü halde hızlanma süresinin ve verimliliğinin muadillerine göre iyi olduğunu belirtti.

Volvo CE'de Pazarlama ve Ürün Portföyü (MaPP) Kıdemli Başkan Yardımcısı Thomas Bitter ise, rijit kamyonların altyapısının Terex’in 84 yıllık mirasına dayandığını ifade etti. Bu durumun yeni geliştirdikleri modellerde de ciddi bir fark yarattığını dile getiren Bitter, R100E modelinin ise yüksek performans, düşük yakıt tüketimi, yüksek verimlilik, düşük satın alma maliyeti ve yüksek operatör konforu ile Volvo’nun tüm standartlarını karşıladığını söyledi.

İlginizi Çekebilir

Kadınların Kalbini Çalan Elbiseler Bonprix’De

İnternetin en zengin giyim markası bonprix.com.tr’nin yeni koleksiyonunda yer alan elbiseler, çiçek desenleri, çizgileri, puantiyeleri ve rengarenk baskılarıyla yazın ruhunu doyasıya yaşatıyor. Düşük omuz trendi bu yıl da kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alırken, dantelli, truvakar kollu, ince askılı ve asimetrik kesimli modeller de cıvıl cıvıl renkleriyle kadınlara ilham veriyor. Üstelik bonprix’nin elbise koleksiyonundaki seçili ürünler yalnızca üç günde adrese teslim ediliyor.


Divan’Dan Leziz İftar Menüleri

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla misafirlerine iftar için özel paketler hazırlayan Divan, Ramazan ayında sevdikleriyle keyifli bir iftar yemeği buluşmak isteyenlere lezzetli seçenekler sunuyor.


Geleceğin Yaratıcı Liderleri İçin Yeni Bir Yaklaşım

ArtBizTech “Design Thinking” ile öğrencileri iş dünyasına hazırlıyor.


Ey Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı 2018 Başvuruları Başladı

EY Türkiye, Girişimci Kadın Liderler Programı’nın üçüncü yılı için başvuru sürecini başlattı.Vizyon sahibi girişimci kadınların iş dünyasında yükselmeleri ve küresel pazarda rekabet edebilmelerini desteklemek amacıyla yürütülen programa seçilen girişimciler; EY Türkiye’nin desteğiyle hiçbir ücret ödemeden 1 yıl boyunca eğitim, mentorluk, iş geliştirme ve networking (ağ oluşturma) desteği alıyor. 2018 dönem kayıtları 17 Mayıs’ta başlayan EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı’na başvurular 31 Temmuz 2018’e kadar www.ey.com/tr/eww adresinden yapılabilecek


Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’Nden Betek’E Ödül!

Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’nden Betek’e Ödül!


Etiketler: Volvo, yüksek, Bitter, düşük, Yeni

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.