13 Nisan 2019 Cumartesi 09:32

MODA

W Collection Kadin Koleksiyonuyla Akmerkez'de Yeni Magazasini Acti

W COLLECTION KADIN KOLEKSİYONUYLA

W Collection Kadin Koleksiyonuyla Akmerkez'de Yeni Magazasini Acti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AKMERKEZ’DE YENİ MAĞAZASINI AÇTI

Yenilikçi detaylarıyla stil, derinlik ve zenginlik taşıyan W Collection’ın yeni mağazası Akmerkez’de kapılarını açtı. W Collection’ın kadın koleksiyonuna ev sahipliği yapan mağaza, iş dünyasından günlük hayatın dinamizmini yansıtan geniş bir çerçevede stil sahibi kadınlara farklı pencereler aralıyor.

Bir Vakko kuruluşu olan, genç profesyonellerin adresi W Colleciton şimdi kadın koleksiyonuyla hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirliyor.

W Collection tüm Türkiye’deki 28. mağazasını Akmerkez’de açtı. Daha önce Akmerkez’de erkek koleksiyonuyla yer alan W Collection mağazasının yanı sıra yeni açılan mağaza, markanın Akmerkez’deki ikinci lokasyonu oldu. 106 metrekare büyüklüğe sahip olan ve W Collection kadın koleksiyonunun sunulduğu İstanbul’daki iki lokasyondan biri olan mağaza, Akmerkez giriş katında konumlanıyor. Erkek modasını teknolojik kumaşlar, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiren W Collection kadın koleksiyonlarıyla marka kimliğini zenginleştiriyor. Mağazada ürün grupları arasında; elbise, etek, ceket, pantolon, jean, tişört, pardösü gibi giyim gruplarının yanı sıra ayakkabı, şal, kemer gibi aksesuarlar da bulunuyor.

W Collection kadın koleksiyonu, eğlenmeyi seven, erkek gardırobundan ilham alan, dünya vatandaşı genç kadınlara ithaf ediliyor. İş stiline sade, düzgün ve titiz kesimlerle yeni bir yorum katan koleksiyon romantik bir çekiciliğe sahip ve eğlenceli renklerle çeşitlendiriliyor. Günün ışıltılı renk tonlarını yakalayan W Collection tarzı günün her saatine mükemmel bir uyum sağlıyor.

Koleksiyonun ayırt edici parçalarından birini pratik ama kusursuz zarafet isteyen kadınlar için her zaman tercih edilen bir alternatif olan beyaz gömlekler oluşturuyor ve koleksiyonun her görünümünü mükemmel şekilde tamamlıyor. Sıra dışı kesimleriyle W Collection tarzında; yumuşak renklerin parlak pembeyle örtüşmesine, mercan kırmızısının ve koyu mavi tonlarının ayçiçeği sarısıyla karışmasına, beyaz, siyah ve tropikal renklerin çizgilerle buluşmasına şahit oluyoruz.

İlginizi Çekebilir

Şehir Hayatı Yüzünüzde İz Bırakmasın!

İsveç menşeli kişisel bakım teknolojisi markası FOREO, büyük şehirlerde yaşayan erkeklere taze, canlı ve sağlıklı bir cilt için önerilerde bulunuyor.


Instagram Kullanımında Dünya Altıncısıyız

BASIN BİLDİRİSİ


Sektörün En Büyük Şirket Birleşmesi Tüv Austria Türk Ve Sıla Kalite Güçlerini Birleştirdi

Birleşme sonrası TÜV Austria Sıla Kalite adı altında sunulacak ileri teknoloji tahribatsız muayene (NDT) yöntemleri, enerji santralleri ve endüstriyel tesisler gibi üretim yapılan her noktada malzeme güvenliğinin çok daha güvenilir ve ekonomik bir şekilde artırılmasını sağlayacak; 20 milyon euroluk katma değerli işlem hacmi yaratılacak.


Kurban Bayramı’Nda En İyi Fiyatlı Kurbanlık Ve Ücretsiz Et İşleme Hizmeti Migros’Ta

KURBAN BAYRAMI’NDA EN İYİ FİYATLI KURBANLIK VE


Tavuk Dünyası’Nın Denizli’Deki 2. Restoranı Kapılarını Teras Park Avm’De Açtı

Tavuk Dünyası’nın Denizli’deki 2. restoranı


Etiketler: Collection, Akmerkez, kadın, olan, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.