13 Nisan 2019 Cumartesi 09:32

MODA

W Collection Kadin Koleksiyonuyla Akmerkez'de Yeni Magazasini Acti

W COLLECTION KADIN KOLEKSİYONUYLA

W Collection Kadin Koleksiyonuyla Akmerkez'de Yeni Magazasini Acti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AKMERKEZ’DE YENİ MAĞAZASINI AÇTI

Yenilikçi detaylarıyla stil, derinlik ve zenginlik taşıyan W Collection’ın yeni mağazası Akmerkez’de kapılarını açtı. W Collection’ın kadın koleksiyonuna ev sahipliği yapan mağaza, iş dünyasından günlük hayatın dinamizmini yansıtan geniş bir çerçevede stil sahibi kadınlara farklı pencereler aralıyor.

Bir Vakko kuruluşu olan, genç profesyonellerin adresi W Colleciton şimdi kadın koleksiyonuyla hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirliyor.

W Collection tüm Türkiye’deki 28. mağazasını Akmerkez’de açtı. Daha önce Akmerkez’de erkek koleksiyonuyla yer alan W Collection mağazasının yanı sıra yeni açılan mağaza, markanın Akmerkez’deki ikinci lokasyonu oldu. 106 metrekare büyüklüğe sahip olan ve W Collection kadın koleksiyonunun sunulduğu İstanbul’daki iki lokasyondan biri olan mağaza, Akmerkez giriş katında konumlanıyor. Erkek modasını teknolojik kumaşlar, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiren W Collection kadın koleksiyonlarıyla marka kimliğini zenginleştiriyor. Mağazada ürün grupları arasında; elbise, etek, ceket, pantolon, jean, tişört, pardösü gibi giyim gruplarının yanı sıra ayakkabı, şal, kemer gibi aksesuarlar da bulunuyor.

W Collection kadın koleksiyonu, eğlenmeyi seven, erkek gardırobundan ilham alan, dünya vatandaşı genç kadınlara ithaf ediliyor. İş stiline sade, düzgün ve titiz kesimlerle yeni bir yorum katan koleksiyon romantik bir çekiciliğe sahip ve eğlenceli renklerle çeşitlendiriliyor. Günün ışıltılı renk tonlarını yakalayan W Collection tarzı günün her saatine mükemmel bir uyum sağlıyor.

Koleksiyonun ayırt edici parçalarından birini pratik ama kusursuz zarafet isteyen kadınlar için her zaman tercih edilen bir alternatif olan beyaz gömlekler oluşturuyor ve koleksiyonun her görünümünü mükemmel şekilde tamamlıyor. Sıra dışı kesimleriyle W Collection tarzında; yumuşak renklerin parlak pembeyle örtüşmesine, mercan kırmızısının ve koyu mavi tonlarının ayçiçeği sarısıyla karışmasına, beyaz, siyah ve tropikal renklerin çizgilerle buluşmasına şahit oluyoruz.

İlginizi Çekebilir

Ramazanda Avrupa’Dan Türkiye’Ye Para Transferi 3 Kat Arttı

Uluslar arası para transferi şirketi TransferGo, Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı dönemi boyunca Avrupa’dan Türkiye’ye yapılan para transferlerindeki artışı açıkladı. Rakamlar, hem COVID-19 sürecinin hem de nakitsiz yaşam ve dijitalin finansta ağırlık kazanmasının para transferinde işlem ve hacmi artırdığını ortaya koyuyor.


Son 11 Yılda 13 Milyonun Üzerinde Trafik Kazası Meydana Geldi

BASIN BİLDİRİSİ


Bahçeşehir Koleji Anaokulları Öğrencilerine Merhaba Dedi

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı’nın kararıyla özel okul öncesi eğitim kurumlarının kurucuları ve öğrenci velilerinin istemeleri halinde eğitim ve yaz okulu adı altında yapılan sosyal ve kültürel etkinliklere başlayabilmelerinin önünü açan düzenleme hayata geçti. Bahçeşehir Kolejinin veli talebi alınan anaokulları da 2 Haziran – 17 Haziran tarihleri arasında yüz yüze eğitime geçmek üzere kapılarını açtı. Türkiye genelindeki anaokullarında toplam 500’ü aşkın öğrenci, pandemi nedeniyle alınan geniş çaplı önlemlerle eğitime başladı. Yüz yüze eğitim için okullarına gitmeyecek öğrenciler için online dersler devam edecek.


Kolon Ve Rektum Kanserine Dikkat!

“Kolorektal kanserler, ülkemizde en sık görülen 3. Kanser türüdür” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Hancılar, kolon ve rektum kanserlerinde risk faktörlerini açıkladı!


Beymen Club Erkeklere Özel İlk Mağazasını İstinyepark’Ta Açtı...

BEYMEN CLUB


Etiketler: Collection, Akmerkez, kadın, olan, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.