7 Mart 2019 Perşembe 17:45

GÜNDEM

Watsons Ağız Bakım Ürünleri İle Daha Ferah Ve Etkili Ağız Bakımı!

Shining ve Cool Mint Ağız Çalkalama Suyu ile Çok Yönlü Koruma

Watsons Ağız Bakım Ürünleri İle Daha Ferah Ve Etkili Ağız Bakımı!
Watsons Ağız Bakım Ürünleri İle Daha Ferah Ve Etkili Ağız Bakımı!
Watsons Ağız Bakım Ürünleri İle Daha Ferah Ve Etkili Ağız Bakımı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sevilen kişisel bakım ve kozmetik zinciri Watsons, Watsons markalı ürün grubunu genişletmeye devam ediyor.

Watsons, ağız bakım ürünleri ile bakımlı dişler ve mümkün olan en taze nefes için güvenli bir bakım sunuyor.

Watsons Shining Ağız Çalkalama Suyu, benzersiz formülü ile plak oluşumunu azaltırken nefesinizi tazelemeye yardımcı oluyor. Ağızdaki en zor yerlere dahi ulaşarak derinlemesine bir temizlik sağlayan ürün dişlerin doğal beyazlığını korurken nane aroması ile uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlıyor.

Cool Mint Ağız Çalkalama Suyu, içerdiği sodyum florür ile dişlerinizi bakteri plağının oluşturduğu asitlere karşı korurken diş fırçasının ulaşamadığı yerlere ulaşarak derinlemesine temizliyor. Canlandırıcı kokusu ile de taze bir nefese sahip olmanızı sağlıyor.

Kullanım Önerisi: 20 ml Watsons Ağız Bakım Suyu’nu 30 saniye boyunca ağzınızda iyice çalkalayın. Günde iki kez kullanın.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Watsons Shinning Ağız Çalkalama Suyu 500 ml: 17,90 TL

Watsons Shinning Ağız Çalkalama Suyu 100 ml: 6,99 TL

Watsons Cool Mint Ağız Çalkalama Suyu 500 ml: 17,90 TL

Watsons Cool Mint Ağız Çalkalama Suyu 100 ml: 6,99 TL

**Belirtilen fiyatlar Mart güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 6.800’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.800’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

A.S. Watson Group Hakkında

Dünya çapında haftada 57 milyon müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği 24 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 130.000 çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. CK Hutchison Holdings limanlar ve ilgili hizmetler, emlak ve oteller, perakende, enerji, altyapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

A.S. Watson Group:

• 24 pazarda 13 perakende markası ile yer aldığı 14.500’den fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası sağlık, güzellik ve yaşam tarzı perakendecisidir.

Watsons markası ile Asya’nın lider sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, 6.800’den fazla mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile Hong Kong, Çin, Macau, Singapur, Tayland, Malezya, Filipinler, Tayvan, Endonezya, Ukrayna, Rusya ve Türkiye dahil 12 pazarda faaliyet göstermektedir.

• Avrupa’nın en büyük lüks parfümeri ve kozmetik perakendecisi olarak 1.700’ün üzerinde mağaza ile 17 farklı pazarda yer almaktadır. Bu mağazalar Marionnaud, ICI Paris XL ve The Perfume Shop adlı 3 perakende markası altında operasyonlarını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tercih Nasıl Yapılmalı

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite adayları için en önemli dönemeçlerden biri olan tercih süreci başladı. Doğru meslek ve üniversite tercihinde en önemli noktanın bireyin kendini tanıması olduğunu belirten uzmanlar, üniversitelerin mutlaka ziyaret edilmesini akademisyen ve öğrencilerden bilgi alınması gerektiğini vurguluyor.


42 Binden Fazla Ağacın Kesilmesini Önledi

42 binden fazla ağacın kesilmesini önlediler


Seyahat Aşıları Tatil Listenizde Var Mı

Yurtdışına seyahat eden kişiler, kendi ülkelerinde görülmeyen birçok bulaşıcı hastalık riskiyle karşı karşıya kalıyor. Bu riskleri en aza indirebilmek için yolcuların gidecekleri ülkenin hastalık riskleri ve koruyucu önlemleri hakkında bilgi alması ve seyahatlerinden önce gerekli aşıları yaptırmaları gerekmektedir.1


Yaz Aylarında Fondöten Seçimine Dikkat!

Yaz aylarında kapatıcılığı yüksek, ağır fondöten sürmek, cildin yorulmasına sebep oluyor. Sinosha Makyaj Sanatçısı Can Ağım doğru fondöten seçimi noktasında uyarılarda bulunuyor.


Kitap Buraya Bakarlar

Koç Üniversitesi Yayınları (KUY) tarafından yayımlanan “Buraya Bakarlar” adlı kitap raflardaki yerini aldı. Tuhaf Etki dizisinden yayınlanan kitap, çeşitli edebiyat dergilerindeki öyküleriyle okuyuculara ulaşan Mehmet Fatih Özbey tarafından kaleme alındı.


Etiketler: Watsons, Ağız, Suyu, perakende, bakım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.