29 Kasım 2019 Cuma 11:27

MODA

Welder'den Black Friday Duruşu

Sıra dışı, dinamik ve heyecan dolu, köklerini gelecekten alan Welder, geçtiğimiz yıl bir ilke imza atarak, aldığı Black Friday’de satış yapmama kararını bu yıl da sürdürüyor.

Welder'den Black Friday Duruşu
Welder'den Black Friday Duruşu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Olağanüstü indirimlerle kullanıcıları alışverişe çağıran Black Friday her sene merakla beklenen bir fenomen halini geldi. Welder geçen sene bir ilke imza atarak web sitesini kapatmış, siteyi ziyaret eden alıcılar Black Friday geri sayımı ve alışveriş keyfiyle alakalı bir manifesto ile karşılaşmıştı.

Işığın geliş açısına göre renk değiştiren photochromic camı, solda yer alan kurma kolları ve kadranındaki ''Since 2075'' ibaresi ile rakiplerinden farklı ve sarkastik bir çizgi benimseyen Welder, Black Friday duruşunu bu sene de koruyor.

Welder web sitesini satışa kapatarak “tüm dünyadan kullanıcılara 7/24 açık; Black Friday dışında” mesajını veriyor. welderwatch.com adresine giren saat tutkunları Black Friday geri sayımı ve manifestosu ile karşılaşırken, indirimin biteceği an olan 00:00:00'ı gösteren sayaçla beraber tekrar siteye ulaşabilecek.

Welder'in manifestosu “Çoğu moda markası için bir indirim, tanıtımı ve tüketim okazyonu olan Black Friday'de kampanya yapmıyoruz. Black Friday, Welder'e göre değil, çünkü Black Friday; aslında keyifli bir alışveriş günü değil, bir acele günü” olarak dikkat çekiyor.

Welder, alışverişi bir keyif işi, mola verince yorgunluk kahvesi içilen, rahat rahat yapılan, arkadaşlarla aileyle zaman geçirip sosyalleşmenin bir parçası olan etkinlik olarak tanımlıyor. Marka, “Black Friday" ile ilgili tavrını ve ters köşe söylemini sürdürmeye devam ediyor.

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye'de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Corona Virüsü Dünyanın En Büyük Fuarını Erteletti

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan corona virüsü, Çin’in Xiamen şehrinde düzenlenen ve sektöründe dünyanın en büyüğü olan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın ertelenmesine yol açtı. 16-19 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 6-9 Haziran 2020 tarihlerine ertelendi.


Jessıe Reyez, Pre Grammy Partisinde Les Benjamıns Tercih Etti

JESSIE REYEZ, PRE GRAMMY PARTİSİNDE LES BENJAMINS İLE


Çalışanına Müşteri Gibi Davranan Şirket Kazanacak

Çalışanına müşteri gibi davranan şirket kazanacak


Metalde Ortak Akıl Kazandı

MESS’in uzlaşı çabaları sonuç verdi, Türk Metal ve Özçelik-İş Sendikaları ile


Çocuklar Tatilde Siber Tehditlere Daha Açık

29 Ocak 2020


Etiketler: Black, Friday, Welder, SaatSaat, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.