4 Eylül 2019 Çarşamba 11:51

MODA

White Mountaineering X Eastpak

Japon moda markası White Mountaineering’in arkasındaki isim Yosuke Aizawa ve Eastpak bir kez daha yan yana geliyor. Aizawa bu koleksiyona Alplerin temiz havasını getiriyor. Eastpak’in en ikonik iki modeline kendi yorumunu katıyor ve çantaları yüksek dozda fonksiyonellikle harmanlıyor. Aizawa, Japon modasını yalnızca orijinal bir yöne götürmüyor onu bir üst seviyeye çıkartıyor.

White Mountaineering X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eastpak’in klasik sırt çantası Padded Pak’r modeline iddialı bir yorum… Padded Pak’r, yüksek kalitede metallerle ve zengin dokumalı kayış ile tamamlanıyor. İki renk alternatifi bulunan çantada Eastpak’in logosu kullanılıyor ve farklı bir görünüm için siyah-beyaz ya da kırmızı dağ deseni dikkat çekiyor.

Kemere benzeyen koşum tasarımı ile ortaya çıkan bu özel model, ekstra cepleriyle ergonomik bir sonuç için tamamen kişiye göre ayarlanabiliyor ve fonksiyonelliği bir üst seviyeye taşıyor. Gerçek şehir gezginleri için sokak modasının en dikkat çekici parçası.

Aynı koleksiyondaki Vest Bag modelinin bir parçası olan Musette modeli ayrı olarak da kullanılabiliyor. Aynı şekilde yüksek kaliteli materyallerle tasarlanan bu modelin dikkat çeken iki renk alternatifi bulunuyor.

Eastpak Hakkında

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

White Mountaineering Hakkında

White Mountaineering Japon tasarım dünyasının zeki çocuğu Yosuke Aizawa tarafından 2006 yılında kuruldu. White Mountaineering kurulduğu ilk günden beri Japon moda sahnesinin kalıcı bir üyesi oldu. Her zaman tasarım, teknoloji ve işlevselliği bir arada kullanan Aizawa, hayal gücünü kullanarak benzersiz koleksiyonlar ortaya çıkarıyor.

İlginizi Çekebilir

İstka’Dan İbb’Nin Üç Projesine Destek

İSTKA’DAN İBB’NİN ÜÇ PROJESİNE DESTEK


Egd Koronavirüs Salgını Çevre Duyarlılığını Artırdı

EGD DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NE ÖZEL PANEL DÜZENLEDİ


Silivri 3. Etap Projesinde Daire Teslimleri Başlıyor

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi’nde, bin 513 hak sahibinin daireleri teslim edilmeye başlıyor. Pazartesi günü gerçekleşecek törende, ilk dairenin anahtar teslimi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yapılacak.


Videolu Görüntülü Başkentliler, Gölbaşı Açık Hava Sinemasına Yoğun İlgi Gösterdi

Gölbaşı'nda, Dolunayın Gölgesinde Sinema Keyfi Yaşandı...


Davranışsal Bunama Mı, Psikiyatrik Hastalık Mı

Psikiyatrik hastalık sanılıyor ama değil!


Etiketler: Eastpak, için, dikkat, olan, beri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.