4 Eylül 2019 Çarşamba 11:51

MODA

White Mountaineering X Eastpak

Japon moda markası White Mountaineering’in arkasındaki isim Yosuke Aizawa ve Eastpak bir kez daha yan yana geliyor. Aizawa bu koleksiyona Alplerin temiz havasını getiriyor. Eastpak’in en ikonik iki modeline kendi yorumunu katıyor ve çantaları yüksek dozda fonksiyonellikle harmanlıyor. Aizawa, Japon modasını yalnızca orijinal bir yöne götürmüyor onu bir üst seviyeye çıkartıyor.

White Mountaineering X Eastpak
White Mountaineering X Eastpak
White Mountaineering X Eastpak
White Mountaineering X Eastpak
White Mountaineering X Eastpak
White Mountaineering X Eastpak
White Mountaineering X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eastpak’in klasik sırt çantası Padded Pak’r modeline iddialı bir yorum… Padded Pak’r, yüksek kalitede metallerle ve zengin dokumalı kayış ile tamamlanıyor. İki renk alternatifi bulunan çantada Eastpak’in logosu kullanılıyor ve farklı bir görünüm için siyah-beyaz ya da kırmızı dağ deseni dikkat çekiyor.

Kemere benzeyen koşum tasarımı ile ortaya çıkan bu özel model, ekstra cepleriyle ergonomik bir sonuç için tamamen kişiye göre ayarlanabiliyor ve fonksiyonelliği bir üst seviyeye taşıyor. Gerçek şehir gezginleri için sokak modasının en dikkat çekici parçası.

Aynı koleksiyondaki Vest Bag modelinin bir parçası olan Musette modeli ayrı olarak da kullanılabiliyor. Aynı şekilde yüksek kaliteli materyallerle tasarlanan bu modelin dikkat çeken iki renk alternatifi bulunuyor.

Eastpak Hakkında

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

White Mountaineering Hakkında

White Mountaineering Japon tasarım dünyasının zeki çocuğu Yosuke Aizawa tarafından 2006 yılında kuruldu. White Mountaineering kurulduğu ilk günden beri Japon moda sahnesinin kalıcı bir üyesi oldu. Her zaman tasarım, teknoloji ve işlevselliği bir arada kullanan Aizawa, hayal gücünü kullanarak benzersiz koleksiyonlar ortaya çıkarıyor.

İlginizi Çekebilir

Harris Tweed X Eastpak

Eastpak ve Harris Tweed, zengin miraslarını ve kaliteli işçiliklerini üç klasik Eastpak tasarımını yeniden canlandırarak kutluyor. Vintage yünler ve modern naylonlar İskoç manzaralarından ilham alan renklerden oluşan bir paletle dayanıklı bir Eastpak tuvalinin üzerinde bir araya geliyor.


İnşaat Malzemeleri Sanayisinde İhracat Artışı Yeniden Hızlandı

TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ DIŞ TİCARET ENDEKSİ


Doğal Taş İhracatçıları Meksika’Dan İhracat Bağlantılarıyla Döndü

Dünya doğal taş rezervlerinin yüzde 40’ına sahip olan, 650 farklı renk ve dokuda mermer çeşitliliği ile dünya birincisi Türkiye, portföyünde işlenmiş ürün ithal eden ülkelerin daha fazla yer alması için çalışmalarını sürdürüyor.


Dünyanın En Büyük Üreticilerinden Aksa Jeneratör, Çin Uluslararası İthalat Fuarı’Nda

Kazancı Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Aksa Jeneratör, Çin Uluslararası İthalat Fuarı’na katıldı. Fuar, 05 Kasım’da Çin Başbakanı Xi Jingping tarafından açıldı. Uluslararası liderleri ağırlayan fuarda, dünyanın en büyük üretim kapasitesine sahip jeneratör fabrikasıyla Çin’de üretime devam eden Aksa da yerini aldı


Plaza Şıklığı Rahatlık Kazandı

Plaza Şıklığı Rahatlık Kazandı


Etiketler: Eastpak, için, dikkat, olan, beri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.