18 Kasım 2019 Pazartesi 17:50

GÜNDEM

Wix Fitness Spor Salonu Ve Fitness Girişimcileri İçin Dijital Çözüm

Fitness girişimcilerinin işlerini büyütmeleri, müşteri ilişkilerini yönetmeleri, markalarının reklamını yapmaları ve seslendikleri kitleyi genişletmeleri için özel olarak tasarlanmış hepsi bir yerde bir çözüm platformu

Wix Fitness  Spor Salonu Ve Fitness Girişimcileri İçin Dijital Çözüm
Wix Fitness  Spor Salonu Ve Fitness Girişimcileri İçin Dijital Çözüm
Wix Fitness  Spor Salonu Ve Fitness Girişimcileri İçin Dijital Çözüm
Wix Fitness  Spor Salonu Ve Fitness Girişimcileri İçin Dijital Çözüm
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

NEW YORK, Kasım 2019 -- Wix.com Ltd (Nasdaq:WIX) fitness girişimcileri ve spor salonlarının işlerini sıfırdan kurmaları, yönetmeleri ve işlerinin reklamını yapmalarını sağlayan Wix Fitness’ın dünya çapındaki lansmanını geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi.

?Dersleri, randevu takvimini ve personelleri/ekibi yönetme

?Randevu ve online ödeme kabul etme

?Müşteri girişi yapma ve üyelere mesaj atma

?Ürünler, eşyalar ve videolar satma

?Üyelerin sağlık bilgilerini ve ödeme son durumlarını içeren profillerini inceleme

?Site trafiği, katılım ve finans gibi işletme istatistiklerini alma

?Mobil uygulamayı kişiselleştirme

?Hareket halindeyken bile derslere randevu alma ve internetten ödeme

?Derslerin bekleme listesine katılma ve yer açıldığında bildirim alma

?Üye profilini güncelleme

?Eğitmenlerle ve topluluktaki üyelerle sohbet etme

?Online alışveriş yapma ve ekipman edinme

?Eğitmenin blogundan fitness tavsiyeleri alma

Wix Fitness’ı canlı olarak buradan görebilirsiniz.

Michelle Spurlock fitness işine genç bir enerjiyle yaklaşıyor. Upside Aerial’da her yaştan müşterisine trapezden akrobasiye her türlü sirk sanatını öğretiyor. Michelle’in fitness felsefesi: Her antrenman "oyun zamanı" gibi hissetmelidir. Müşteriler güç ve esneklik kazanırken yaratıcı yönlerini keşfetmelidirler.

Wix Fitness Michelle’e müşterilerini kolayca yönetebilmesi için ihtiyacı olan tüm araçları sunuyor. Michelle CRM araçları kullanarak günlük idari işlerine daha az zaman ayırıp, müşterileriyle olan ilişkilerine odaklanıyor. Spurlock tek bir ekrandan müşterilerin randevularını, ödemeleri takip ediyor ve hızlıca kişi bilgilerini ve aile ilişkilerini güncelleyebiliyor. Her sabah randevu takvimini ve üye profillerini inceliyor, böylece tüm müşterilerinin seviyesine uygun dersler planlayabiliyor.

Junaid Dar, spor salonunu her bireyin başarısını kutlayan çeşitli bir topluluk olarak görüyor. Kendisini, herkesin eşsiz bir "spor yolculuğu" olduğu gerçeğini benimseyen bir antrenör olarak tanımlıyor. Bu, Junaid ve ekibinin her müşterinin kişisel hedeflerine hitap edecek özel programlar geliştirirken kullandığı bir yaklaşım. JDarPT’de tüm hedefler bir felsefe üzerine kurulu: ‘’hak ettiğin hayat tarzını yaşamak’’.

Junaid her cumartesi spor salonuna yeni yazılan müşterilere Wix uygulamasını nasıl kullanacaklarını öğretiyor ki gelecek derslere her an her yerden kolayca randevu alabilsinler. Örneğin, bir dersin kontenjanı doluysa mutlaka bekleme listesine kayıt olunması gerektiğini de açıklıyor. Böylece derste yer açılması durumunda bekleme listesindekiler derse kayıt olduklarına dair otomatik bildirim ve e-posta teyidi alabiliyor ve derse katılabiliyorlar. Junaid ders başladığında hızlıca Wix uygulamasından yoklama alıp, doğrudan antrenmana başlayabiliyor.

Wix Fitness hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

“2006 yılında kurulan Wix.com bugün 160 milyondan fazla kullanıcısı bulunan sektör lideri bir bulut tabanlı internet sitesi kurma platformudur. Wix web sitesi kurucu internetin; teknoloji bilgisi, ekonomik durum farketmeksizin herkesin erişebileceği ve katkı sağlayabileceği bir ortam olması inancıyla kurulmuştur. Wix.com her gün yenilenen uygulamalarıyla internet sitesi kuran kişilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar ve herkesin kendine özgü etkileyici bir internet sitesi olmasını hedefler. Wix, ücretsiz ve premium abonelik imkanlarıyla, milyonlarca işletme, organizasyon, sanatçı ve bireyin markalarını, işletmelerini ve iş akışlarını internete taşımasını sağlamıştır. Wix Editör, Wix ADI, Wix App Market, Ascend by Wix ve Corvid by Wix kullanıcıların %100 entegre ve dinamik bir dijital varlık kurmalarına ve bu dijital kimliği yönetmelerine olanak vermektedir.’’

İndirin: Wix uygulaması Google Play ve App Store’da ücretsiz olarak mevcuttur.

Etiketler: fitness, spor, Fitness, randevu, alma

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.