6 Aralık 2019 Cuma 11:28

GÜNDEM

Wtech Teknolojide İnsan Odaklı Dönüşümü Sektörün Devleriyle Tartışıyor

Teknoloji sektöründe çeşitliliği artırarak hızla ilerleyen dönüşümün insanlığın lehine olmasını hedefleyen Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), bu kapsamda ilk büyük etkinliğini 10 Aralık Salı günü düzenleyecek. Wtech Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney’in ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinliğe Vodafone, Turkcell, Coca Cola, Microsoft ve Facebook gibi şirketlerinden üst düzey yöneticilerin yanı sıra kamu temsilcileri de katılacak.

Wtech Teknolojide İnsan Odaklı Dönüşümü Sektörün Devleriyle Tartışıyor
Wtech Teknolojide İnsan Odaklı Dönüşümü Sektörün Devleriyle Tartışıyor
Wtech Teknolojide İnsan Odaklı Dönüşümü Sektörün Devleriyle Tartışıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Wtech Yönetim Kurulu Başkanı Zehra ÖneyWtech olarak çok kısa sürede çok güçlü adımlar attık. “Human Diversity in Technology” etkinliğimizde; teknolojinin hızı karşısında insanın da bu hıza erişebilmesinin önemini ve yöntemlerini tartışacağız” dedi.

Bilim ve teknoloji dünyasında çeşitliliğin ve fırsat eşitliğinin; yarının bilgi toplumunun kurulmasında en önemli gereklilik olduğu noktasından hareketle kurulan Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), vizyonu doğrultusunda kısa sürede büyük mesafe kat etti.Aynı bakış açısıyla; insanın hızla ilerleyen teknoloji karşısında dönüşüme adaptasyonu nasıl olmalı sorusundan yola çıkan Wtech, 10 Aralık 2019 tarihinde The Ritz-Carlton İstanbul’da Vodafone ana sponsorluğunda düzenleyeceği etkinlikle dev teknoloji şirketlerinin yöneticilerini ve kamu temsilcilerini bir araya getirecek.

Wtech Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney ev sahipliğinde, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin’in açılış konuşmasını yapacağı “Human Diversity in Technology” etkinliğine; aralarında Microsoft Türkiye CEO’su Murat Kansu, yemeksepeti.com CEO’su Nevzat Aydın, Facebook Türkiye Ülke Müdürü Derya Matraş, Alarko Holding Başkan Yardımcısı Leyla Alaton gibi isimlerin bulunduğu şirket yöneticilerinin yanı sıra; Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Hakan Yurdakul gibi kamu temsilcileri katılacak.

Etkinlik öncesi açıklama yapan Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, çeşitlilikle zenginleşen ve bireylere eşit fırsatlar sunan; aynı zamanda da teknolojiyi doğru yönetebilen bir gelecek yaratmanın bugünü doğru planlamaktan geçtiğini söyledi.“İnsanın, hızla ilerleyen teknolojinin hızına ulaşabilmesi ve donanımlı olabilmesi kilit önem taşıyor. Ancak bu noktada henüz istenen seviyede değiliz. ‘Human Diversity in Technology’ adını verdiğimiz etkinliğimizde; çoğu aynı zamanda üyemiz olan, hem dünyanın en önemli şirketlerinin temsilcileri, hem akademi hem de kamunun sözcüleriyle bu problemi derinlemesine irdeleyeceğiz ve çözüm yolları arayacağız” dedi. Öney, teknoloji dünyası profesyonelleri ve bilgi toplumuna geçişte doğru bilgi ile donanmak isteyen herkesi etkinliğe katılmaya çağırdı.

İlginizi Çekebilir

Ap Türkiye Daimi Raportörü Amor'dan İmamoğlu'na Tebrik Ziyareti

AP TÜRKİYE DAİMİ RAPORTÖRÜ AMOR'DAN İMAMOĞLU'NA TEBRİK ZİYARETİ


Tatlı Krizlerine Son Vermenin 8 Etkili Yolu!

Tatlı yerken adeta kontrolümü kaybediyorum, yedikçe daha fazla yemek istiyorum… Aç olmasam bile tatlı yeme isteği zihnimi sürekli meşgul ediyor… Yemekten sonra tatlı yemezsem doyduğumu hissetmiyorum… Açlığımı dindiren, ruhumu dinlendiren tek şey; tatlılar… Bir daha tatlıların cazibesine kapılmayacağımı söylüyor, ancak kısa bir süre sonra kendimi koca bir porsiyon tatlı yerken buluyorum… Her seferinde tatlı yedikten sonra pişman oluyorum ama nafile…


İstanbul Marriott Hotel Şişli’De Hamsi Ve Karadeniz Lezzetleri Günleri

Karadeniz’in gözdesi, omega-3 ve protein bakımından zengin, en sağlıklı balıkların başında yer alan hamsi ile sevilen Karadeniz lezzetleri 20 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin Usta Şefleri tarafından hazırlanan özel bir menü ile The Dish Room Restoran’da lezzet tutkunlarıyla buluşuyor.


Nıcole Kıdman'ın Sag Ödül Töreni Tercihi Mıchael Kors Collectıon

NICOLE KIDMAN MICHAEL KORS COLLECTION TASARIMI ELBİSESİ İLE


Zirvede Şıklık

Huzurlu ve şık seyahatlerin vazgeçilmezi olan Tergan, kış tatiline çıkacaklara seyahat çantalarıyla, valizleriyle, bot ve çanta modelleriyle eşlik ediyor. Kadın ve erkeklerin tarzını kış aylarında da tamamlayan marka, özel kampanyalarıyla da tatil öncesi alışverişte de içinizi ısıtıyor.


Etiketler: Wtech, Kurulu, Öney, teknoloji, Yönetim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.