23 Ekim 2019 Çarşamba 12:09

GÜNDEM

Wtech “Yılın Teknolojide İlham Veren Kadın Ödülü” Hande Çilingir’İn Oldu Ve Görselleri

Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), dijital içerik üreticileri ve sektör profesyonellerini bir araya getiren INFLOW Summits Ödül'leri kapsamında, “Yılın Teknolojide İlham Veren Kadın Ödülünü” dijital pazarlama şirketi Insider’ın Kurucu Ortağı Hande Çilingir’e verdi.

Wtech “Yılın Teknolojide İlham Veren Kadın Ödülü” Hande Çilingir’İn Oldu   Ve Görselleri
Wtech “Yılın Teknolojide İlham Veren Kadın Ödülü” Hande Çilingir’İn Oldu   Ve Görselleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Wtech Başkanı Zehra Öney, “Teknolojide Kadın Derneği olarak, kadınların teknoloji alanını sahiplenmesini, bu alanda gösterdiği cesareti, motivasyonu ve yaktıkları ışığı çok önemsiyoruz. Bu alanda diğer kadınlar için rol model olan, ilham veren, yol açan kadınlara ilk kez bu sene başlayarak “Yılın Teknolojide İlham Veren Kadın Ödülünü” veriyoruz” dedi.

Dijital içerik üreticileri ve sektör profesyonellerini bir araya getiren INFLOW Summits Ödül'leri, pek çok farklı kategoride sahiplerini buldu. Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), ödüller kapsamında ilk kez verilen “Yılın Teknolojide İlham Veren Kadın Ödülünü” AR tabanlı algoritmalar üzerinden markalara dijital pazarlama çalışmalarında daha fazla verimlilik ve başarı sunan Insider’ın Kurucu Ortağı Hande Çilingir’e verdi.

Ödülünü, Wtech Yönetim kurulu Üyesi Demet İkiler ’den alan Insider kurucusu Hande Çilingir ise ilk kez verilen bir ödülü almanın gururunu taşıdığını söyleyerek Wtech’e teşekkür etti. Çilingir, kadınlara teknoloji sektöründe rol model olmaktan mutluluk duyduğunu vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Marka Değerini En Çok Artıran Koçtaş Ödüle Doymuyor

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, sektöre değer katan yaratıcı çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası alanda ödüllendirilmeye devam ediyor. Dijitalleşme projelerinin yanı sıra insan kaynağına yaptığı yatırımlar da ödüllendirilen Koçtaş, Brandfinance Türkiye’nin En Değerli Markası araştırmasında %19 ile marka değerini en çok artıran şirket oldu. 2019 yılını toplam 12 ödülle tamamlayan Koçtaş, 2020 yılında da ödüllerine yenilerini eklemeyi hedefliyor.


Çocuğunuzu Sünnet Ettirirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Erkek çocukların hayatında önemli bir yeri olan sünnetin zamanlaması kadar, kullanılan yöntem ve işlem sonrası bakım kurallarına uyulması da büyük önem taşıyor. Çocukların cinsel kimliklerini tanımaya başladığı 2-6 yaş arası dönem sünnet için tavsiye edilmezken, işlemin mutlaka doktor tarafından uygulanması gerekiyor. Memorial Ataşehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Bölümü’nden Prof. Dr. Feryal Gün Soysal, sünnet konusunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.


Tüyap Samsun Ev'leniyoruz Fuarı Kapılarını 4. Kez Ziyaretçilerine Açtı

"TÜYAP SAMSUN EV'LENİYORUZ FUARI, KAPILARINI 4. KEZ ZİYARETÇİLERİNE AÇTI


İş Yapmak İçin En İyi İmkanlara Sahip Ülkeler Belli Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Norveç’İn Soğuk Ve Berrak Sularındaki Karidesler, Türkiye’Deki Tüketicilerin Gönlünü Kazanacak

Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü şef Gunnar Hvarnes’ten karides ile lezzet şovu!


Etiketler: Wtech, Teknolojide, Kadın, Ödülünü, Çilingir

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.