5 Aralık 2019 Perşembe 16:25

GÜNDEM

Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek

WYNDHAM ÇERKEZKÖY OTELİ’NDEN

Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SANATA DESTEK

Wyndham Çerkezköy Oteli, Atöly’e Sergisi ile sanatsever misafirlerini ağırlıyor.

Trakya’nın sanayi merkezi konumunda bulunan Çerkezköy’de iş seyahatleri ve turistik gezilerde 5 yıldızlı konaklama deneyimi sunan Wyndham Çerkezköy Oteli, ressam ve heykeltıraş Esra Akar’ın Atöly’e Sergisi’ni misafirleriyle buluşturuyor.

20 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek olan sergi, otelin fuaye bölümünde yer alıyor. Sergide Esra Akar’ın yağlı boya tabloları, heykelleri, biblo ve tablet tasarımları yer alıyor. Wyndham Çerkezköy Oteli’ni ziyaret edenler tasarımları görüp fotoğraf çekebiliyor.

Sanata ve sanatçıya destek vermenin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Wyndham Çerkezköy Oteli Genel Müdürü İlke Ferit Demirbilek, “Sanat, tüm toplumları birleştiren ve kaynaştıran en önemli unsurların başında geliyor. Sanattaki estetik hem göze hem de ruha hitap ediyor. Biz de Wyndham Çerkezköy Oteli olarak Sayın Esra Akar’ın eserlerini otelimizde sergilemekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Gerek otelimizde konaklayan misafirlerimiz gerekse de sergi için otelimizi ziyaret edenler Atöly’e Sergisi’ne büyük ilgi gösteriyor. Bundan sonraki dönemlerde de böyle sergilere yer vermeye devam edeceğiz” dedi.

Huzurlu ve sakin ortamıyla, iş hayatının stresinden ve yoğun temposundan uzaklaşarak tam bir yenilenme yaşamanız için tasarlanan Wyndham Çerkezköy Oteli; 120 odası, lüks restoranları ve insan anatomisine hâkim uzman fizyoterapistlerle hizmet veren SPA&Tuz Sağlık Merkezi ile benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

İlginizi Çekebilir

İş Bankası’Ndan Turizme Önemli Katkı Unionpay Kullanıcıları Ülkemizde Qr İle Ödeme Yapabilecek

Türkiye’de yurtdışı ödeme kabulünde en geniş ödeme ağına sahip olan İş Bankası32 bölgede, 16,5 milyondan fazla üye işyerinde kabul edilen UnionPay QR kod ile ödeme yöntemini Avrupa’da kabul eden ilk banka oldu.


Müzik Tarihine Sığmayan Bir Dehanın, Ludwig Van Beethoven'ın Öyküsü, Doğumunun 250. Yılında Çocuklara Özel Klasik Müzik Konseriyle Zorlu Psm’De Minik İzleyicilerle Buluşuyor!

Bu yıl 250. yaşını kutlayan Klasik Batı Müziği'nin dahi bestecisi Ludwig van Beethoven'ın yaşamı ve eserleri, onu etkileyen Bach, Haydn, Mozart ve ondan etkilenen Schubert, Chopin, Tchaikovsky ve daha nice bestecinin eserleri, çocuklara özel klasik müzik konserinde sahneye taşınıyor. İlk kez Zorlu PSM’de minik dinleyiciler ve ailelerle buluşacak Ludwig ve Arkadaşları; besteci ve orkestra şefi Hasan Niyazi Tura'nın müzik direktörlüğünde, rejisör Caner Akın'ın yönetimi ve anlatımında, Zorlu PSM iş birliğiyle allaturca yapımıyla hayata geçiyor.


Sindirim Şikayetlerini Azaltmak İçin 10 Altın Kural

Hazımsızlık, şişkinlik, kabızlık ve reflü benzeri belirtilerin uzun süre devam etmesi, ‘fonksiyonel sindirim sistemi bozukluğu’ olarak adlandırılıyor. Her üç kişiden birinde görülen, yaşam kalitesini olumsuz etkileyen, hastalar arasında endişeye neden olan ve iş hayatına da yansıyan bu problemler, yeme alışkanlıklarında yapılan değişikliklerle azaltılabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Gastroenteroloji Bölümü’nden Doç. Dr. Selman Çelebi, fonksiyonel sindirim bozukluklarının tedavisi hakkında bilgi verdi.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 21 27 Ocak Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Türk Telekom Basın Açıklaması

20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yaşanan problemlere dair, Türk Telekom olarak halkımızı ve paydaşlarımızı bilgilendirme sorumluluğumuz çerçevesinde açıklama yapılması gereği doğmuştur.


Etiketler: Çerkezköy, Wyndham, Oteli, Atöly, Sergisi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.