4 Kasım 2019 Pazartesi 19:18

GÜNDEM

Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı

04.11 .2019 tarihinde Yalova Terma City görselleri kullanılarak yapılan karalama haberi içeriği ile ilgili olarak Royal Doğa Turizm firması yönetim kurulu başkanı Güray Öngen ve Avukatının sunduğu resmi evraklar doğrultusunda söz konusu haber yalanlandı.

Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı
Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı
Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hukuki Sürecin başlatıldı. D.Gökçe’nin yaptığı haberde burada devre mülk satıldığı 40 bine yakın kişiye satış yapıldığı ancak 2500 kişilik yer olduğu iddialarında bulunmuş olup bunun gibi gerçeği yansıtmayan bir çok ifade yer almıştır. Satın alan bir kişininadını kullanarak Yalova ticaret mahkemesine dava açıldığını buralardan kararlar alındığını, yüzlerce kişiyi istihdam eden firmamız hakkında tabela firması diyerek asılsız iftiralar atmıştır.

İşin doğrusu Yalova Kaymakamlık ve Yalova Tapu Müdürlüğünün olurunun yer aldığı yukarıdaki bilgilerinin tam tersini yansıtan ,burada bir devre mülk değil ‘’hisseli gayrimenkul ve tatil’’ satışı yapıldığına, hisse olarak kaç kişiye satılabileceğini, ve hukuki olarak tamamen legal olduğuna ilişkin evraktan ekte görülebilir. Yalova Tapu Müdürlüğü tüketicileri ayrıca bilgilendirmektedir.

D. Gökçe yaptığı haberde geçen kişinin, Termal Kaymakamı ve Termal Tapu Müdürü’nün olurunun olduğu bilgilendirme yazısında okudum anladım ibareli imzası mevcuttur. Yani kişi aldığının hisseli gayrimenkul ve tatil olduğunu son derece iyi bilmektedir.

İlerleyen günlerde Royal Doğa Tur Yetkilileri devre mülk- devre tatil- hisseli gayrimenkul vs gibi müesseseler ile ilgili olarak Türk halkının mağdur olmaması ve bilinçli tüketim yapabilmesi için açıklamalar yapacaktır. Bunu son yaşanan olaylar ile kendine bir misyon sayan firma yetkilileri bilirkişi olarak kendileri talep etmektedirler.

Son durumda gerek medya ,gerek hukuki anlamda ,gerekse tüketicilerin devre mülk, devre tatil ve hisseli gayrimenkul ayrımını iyi yapabilmeleri mağduriyetlerin önüne geçeceği gibi milyarlarca vergi ve SGK ödeyen yüzlerce kişi istihdam eden firmaların milli değer olarak yaşatılması da sağlanacaktır.

İlginizi Çekebilir

Ramsey, Ezratuba İşbirliğiyle Erkekleri Kendi Mükemmeline Ulaştıracak

Teknoloji ve modayı buluşturan yenilikçi tasarımlarıyla erkek modasında ilkleri hayata geçiren RAMSEY, kişiye özel dikimde yeni nesil bir deneyim sunuyor. RAMSEY, detaycı ve kusursuzu arayan, el işçiliğini teknoloji dinamikleri ile harmanladığı “Made to Measure” kişiselleştirilmiş stil deneyimi için dünyaca ünlü tasarımcılar Ezra ve Tuba ile işbirliği yaptı.


Signal Whıte Now Gold’Un En Yenisiyle Anında Beyazlık

Signal White Now Gold, içten sıcacık bir gülümsemenin olmazsa olmazı sağlıklı bembeyaz dişler için yenilendi. Gold, mavi-safir pigment teknolojisi ile yenilenen güçlü formülü sayesinde dişlerin aşındırmadan daha beyaz görünmesini sağlıyor.


Marka Konferansı 20’Nci Yılında İstanbul’A Şarkısını Hediye Etti

Ünlü müzisyen Yalın’ın 20. Yılında İstanbul’u merkezine alan MARKA Konferansı için şehre özel sözlerini yazıp bestelediği ‘İyi Geliyorsun İstanbul’ şarkısı, Ulus 29 Club’da verilen davette konuklara ilk kez dinletildi.


Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Etiketler: devre, olarak, Yalova, hisseli, gayrimenkul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.