4 Kasım 2019 Pazartesi 19:18

GÜNDEM

Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı

04.11 .2019 tarihinde Yalova Terma City görselleri kullanılarak yapılan karalama haberi içeriği ile ilgili olarak Royal Doğa Turizm firması yönetim kurulu başkanı Güray Öngen ve Avukatının sunduğu resmi evraklar doğrultusunda söz konusu haber yalanlandı.

Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı
Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı
Yalan Haber Belgeleri İle Ispatlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hukuki Sürecin başlatıldı. D.Gökçe’nin yaptığı haberde burada devre mülk satıldığı 40 bine yakın kişiye satış yapıldığı ancak 2500 kişilik yer olduğu iddialarında bulunmuş olup bunun gibi gerçeği yansıtmayan bir çok ifade yer almıştır. Satın alan bir kişininadını kullanarak Yalova ticaret mahkemesine dava açıldığını buralardan kararlar alındığını, yüzlerce kişiyi istihdam eden firmamız hakkında tabela firması diyerek asılsız iftiralar atmıştır.

İşin doğrusu Yalova Kaymakamlık ve Yalova Tapu Müdürlüğünün olurunun yer aldığı yukarıdaki bilgilerinin tam tersini yansıtan ,burada bir devre mülk değil ‘’hisseli gayrimenkul ve tatil’’ satışı yapıldığına, hisse olarak kaç kişiye satılabileceğini, ve hukuki olarak tamamen legal olduğuna ilişkin evraktan ekte görülebilir. Yalova Tapu Müdürlüğü tüketicileri ayrıca bilgilendirmektedir.

D. Gökçe yaptığı haberde geçen kişinin, Termal Kaymakamı ve Termal Tapu Müdürü’nün olurunun olduğu bilgilendirme yazısında okudum anladım ibareli imzası mevcuttur. Yani kişi aldığının hisseli gayrimenkul ve tatil olduğunu son derece iyi bilmektedir.

İlerleyen günlerde Royal Doğa Tur Yetkilileri devre mülk- devre tatil- hisseli gayrimenkul vs gibi müesseseler ile ilgili olarak Türk halkının mağdur olmaması ve bilinçli tüketim yapabilmesi için açıklamalar yapacaktır. Bunu son yaşanan olaylar ile kendine bir misyon sayan firma yetkilileri bilirkişi olarak kendileri talep etmektedirler.

Son durumda gerek medya ,gerek hukuki anlamda ,gerekse tüketicilerin devre mülk, devre tatil ve hisseli gayrimenkul ayrımını iyi yapabilmeleri mağduriyetlerin önüne geçeceği gibi milyarlarca vergi ve SGK ödeyen yüzlerce kişi istihdam eden firmaların milli değer olarak yaşatılması da sağlanacaktır.

İlginizi Çekebilir

Qnb Finansbank Kobi Müşterisine Araba Hediye Etti

QNB Finansbank, Türkiye genelinde QNB Finansbank POS’u ve QNB Finansbank Rahat Paket’i olan KOBİ müşterileri arasında düzenlediği çekiliş kampanyası kapsamında bir KOBİ müşterisine araba, 78 KOBİ müşterisine ise farklı ödüller hediye etti.


Angel Effect, Müzik Dünyasının Linkedin’İne Yatırım Yaptı

Melek Yatırım Platformu Angel Effect’ten Amerika Merkezli Vampr’a Yatırım


Duba'nin Çılgın Kanal Projesi 735 Milyon Dolara Maloldu

Duba'nin çılgın kanal projesi 735 milyon dolara maloldu


Microsoft’Tan 1 Milyar Dolarlık Çevre Yatırımı

Microsoft, önümüzdeki on yıl içinde "karbon negatif" şirket olma hedefini açıkladı. Microsoft CEO’su Satya Nadella, Başkanı Brad Smith ve Finans Direktörü Amy Hood, çevreye duyarlı teknolojilerin geliştirilmesine yardımcı olmak için 1 milyar dolar yatırım yapacaklarını duyurdu. Oluşturulacak olan İklim İnovasyonu Fonu’yla 2030 yılında karbon ayak izini ortadan kaldırma konusunda iddialı bir taahhütte bulunan Microsoft, 2050 yılında ise kurulduğundan bu güne kadar yaydığı tüm karbon miktarını sıfırlamanın da ötesine geçmeyi hedefliyor.


Samsung’Un Desteğiyle Hazırlanan Türkiye’Nin İlk 8K Vlog’U Yayınlandı

Samsung Electronics Türkiye, “Mutlu Müşteri Hattı” projesi kapsamında düzenlediği yarışmayı kazanan iki müşterisini influencer’lar ile birlikte Güney Kore’ye bir haftalık seyahate götürdü. Seyahat kapsamında çekilen ve 3 bölümden oluşan Türkiye’nin ilk 8K Vlog’u, ülkede en sade evde bile kullanılan Samsung teknolojilerini gözler önüne sererken, 128 binadan oluşan ve binlerce kişinin yaşayıp çalıştığı Samsung Dijital Şehri ise hayranlık uyandırıyor.


Etiketler: devre, olarak, Yalova, hisseli, gayrimenkul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.