2 Mayıs 2019 Perşembe 11:04

GÜNDEM

Yapay Zekâ İle Annelere En Uygun Hediye

Bu yıl Türkiye’deki anneler günü online satın almasının 2 milyar TL’yi geride bırakması beklenirken, derin öğrenme temelli yeniden hedefleme reklamları, en uygun anneler günü hediyelerini kullanıcılara sunuyor

Yapay Zekâ İle Annelere En Uygun Hediye
Yapay Zekâ İle Annelere En Uygun Hediye
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2 Mayıs 2019 – Ülkemizde de olduğu gibi tüm dünyada anneler günü, yılbaşından sonra en fazla alışverişin yapıldığı perakende günü oluyor. Bu yıl 12 Mayıs’ta gerçekleşecek anneler günü için derin öğrenme temelli algoritmalar, en iyi hediyenin bulunması için tüketicilere yardımcı olurken, e-ticaret sitelerinin de satışlarını artırmalarına olanak tanıyor.

Tüketicilerin kişisel dokunuşlara sahip hediyeler aradığına dikkat çeken RTB House Türkiye Ülke Müdürü Can Tunçer, “Şirketlerin kullanıcılarının beğenilerine göre kişiselleştirilmiş reklamlar çıkarmaları gerekiyor. Derin öğrenme öneri mekanizmalarına uygulandıktan sonra kullanıcılar, derin öğrenmeye sahip olmayanlara kıyasla reklamlara yüzde 41 oranında daha fazla tıklıyor. Derin öğrenme her geçen gün daha popüler hale geliyor ve otomotivden eğlence, pazarlamaya kadar birçok sektörde büyük değişimler yaratıyor. Reklamcılık sektörü, derin öğrenme ile kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş mesajlar, daha fazla kullanıcı memnuniyeti ve daha etkili kampanyalar meydana getiriyor” dedi.

BKM verilerine göre, 2018 yılında yüzde 40 artan online kredi kartı harcamalarının, bu yıl da artmaya devam ettiğinin altını çizen Tunçer, Mayıs ayında, anneler gününün de etkisiyle harcamaların yükseldiğine dikkat çekti ve artıştan yararlanmaları için e-ticaret pazarlama uzmanlarına şu önerilerde bulundu:

İlginizi Çekebilir

İş Bankası Grubu’Ndan Türk Kızılay’In Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 Milyon Tl Katkı

İş Bankası Grubu’ndan Türk Kızılay’ın Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 milyon TL Katkı


Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Kardeş Eli Derneği Depremzedelerin Yanında

Malatya ve Elazığ’a kardeş eli uzandı


Etiketler: için, öğrenme, daha, Mayıs, anneler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.