4 Kasım 2019 Pazartesi 13:30

GÜNDEM

Yarının Eğitimi Zirvesi’Nde, Bugünün Örnek Öğretmenlerine Monster Notebook Özel Ödülü

Eğitimde başarılı olmuş ülkeleri ve seçkin eğitimcileri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Yarının Eğitimi Zirvesi, 2-3 Kasım tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi'nde gerçekleştirildi. Dünyadan ve Türkiye’den eğitim ve teknoloji alanında uzman isimleri bir araya getiren zirvede konuşmacılar arasında Kanada’dan University of Waterloo Başkanı Prof. Dr. Feridun Hamdullahpur, Ontario Eyaleti Eğitim Bakan Yardımcısı Mary Jean Gallagher, Dubai’den Unilever Körfez Ülkeleri Genel Müdürü Cem Tarık Yüksel gibi isimler yer aldı.

Yarının Eğitimi Zirvesi’Nde, Bugünün Örnek Öğretmenlerine Monster Notebook Özel Ödülü
Yarının Eğitimi Zirvesi’Nde, Bugünün Örnek Öğretmenlerine Monster Notebook Özel Ödülü
Yarının Eğitimi Zirvesi’Nde, Bugünün Örnek Öğretmenlerine Monster Notebook Özel Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eğitimcilere ilham olmak, iyi uygulamaları keşfetmek ve eğitimin yarınlarını tasarlamak amacıyla düzenlenen zirvenin bu yıl ana teması Yarının Öğretmenleri oldu.

Zirve kapsamında ayrıca, “Yarının Öğretmeni” ödül töreni de düzenlendi.

Türkiye genelinde eğitimde fark yaratan öğretmenleri ödüllendirmeyi amaçlayan Yarının Öğretmenleri Ödülleri’ne Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce öğretmen ve proje başvurdu. Başvurular arasından seçilen ve örnek teşkil eden en iyi 10 proje ve öğretmene zirvede ödülleri takdim edildi.

Projeleriyle ilk üçe girmeye hak kazanan öğretmenler Caner Sarıoğlu, Sezer Ortadağ ve Tuğba Harmankaya’ya özel ödül olarak ayrıca birer adet Monster Abra A5 Notebook hediye edildi. Başarılı öğretmenler ödüllerini, Monster CEO’su İlhan Yılmaz’dan aldılar.

Ödül töreninde konuşan Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz çalışmaları ve emekleri için yarının öğretmenlerine teşekkür etti. Yılmaz konuşmasında duygularını şöyle ifade etti, “Teknoloji geleceğimizi şekillendiriyor ancak Monster Notebook olarak bizim en değer verdiğimiz şey insan ve ben bunu ancak siz öğretmenlerimizin şekillendireceğine inanıyorum. Çocuklarımızın içerisinde zaten en yüksek düzeyde insanlık var, siz eğitimcilere düşen görev bu insanlığı korumak. Teknolojiyle insanlığımızı kaybetmeyelim, lütfen daha da ileriye götürelim”

Zeynep B. Koçak / Canvas

0537 414 86 50

İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin 2019 Yılı Oyun Verileri Açıklandı

Milyonlarca kayıtlı kullanıcısı ile çevrimiçi ve çevrimdışı PC, konsol ve mobil oyunlarda “oyuncuyu esas alan” bir dijital platform olan Oyunfor, 2019 yılı için Türkiye’deki oyun dünyasıyla ilgili istatistiklerini paylaştı.


Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu Bestemsu Özdemir, Şeyma Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, Itır Esen, Engin Öztürk, Enes Batur, Oğulcan Engin

DORİTOS LATİN AMERİKA ATEŞİ KASIP KAVURDU


Türktraktör, Filizlerin Mucizeleri Projesiyle Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Her Alanda Çalışmalarını Sürdürüyor

TürkTraktör, Filizlerin Mucizeleri Projesi ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki kız öğrencileri otomotiv sektöründe kariyer için teşvik etmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


Robot Refakatçiler Geliyor

Nüfus artış hızı ve yaşam süresinin uzaması, sağlık hizmetlerine talebi arttırıyor. KPMG’nin hazırladığı rapora göre hastanelerde sunulan hizmetlerin çoğunlukla acil durumlar için olduğunu dikkate alan küresel sağlık sektörü, hastane ziyaretlerini azaltacak formüller üretiyor. Telefon uygulamalarıyla hasta rehberliği, giyilebilir medikal teknolojiler, biyometrik veri akışı sağlayan çiplerin yanı sıra refakatçi robotlar da yakında hayatımıza girecek. Robot refakatçiler hastane sonrası bakımı üstlenecek


İbb “Lastik Tekerlekli Toplu Ulaşım Çalıştayı” Düzenliyor

12/12/2019


Etiketler: Monster, Yarının, Notebook, Yılmaz, Öğretmenleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.