15 Ekim 2019 Salı 11:02

MODA

Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!

L’Occitane’ın yeni ev koleksiyonu, adeta Provence’daki keyifli anların bir yansıması. Dört farklı ev kokusu, güçlü duyularla birleştirildi ve yeni bir yaşam sanatına imza atıldı.

Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
Yaşam Modunuzu Değiştirecek Ev Kokuları İle Tanışın!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Provence’da lavantalar, tarlaları adeta yumuşacık bir örtü gibi kaplar. Uzun ve keyifli akşamlarda size gün batımı eşlik eder. Bu sihirli atmosferde hayatın basit zevklerinden tat alma arzusuyla dolarsınız. L’Occitane, Provence’ın en iyi içeriklerini ev ve yaşam ürünlerinde kullanarak size de bu deneyimi yaşatıyor.

4 Renk, 4 koku ve 4 Mod...

Sağlıklı yaşam bir histir. Ve bu hisler kokularla bağdaşır.

Herhangi birinin evine ilk adım attığınızda ya da kendi evinizde, sizi ilk etkileyen şey kokudur. Nasıl koktuğunu bilirsiniz ve size ne hissettirdiği hep aklınızda kalır. Kokular her şeydir. Dakikalariçinde modunuzu değiştirebilir. Ruh halinizi kokular tazeler. Nerede olursanız olun evinizde hissedersiniz.

L’Occitane’ın yeni ev koleksiyonusizi içine alır. Rahatlama ihtiyacınız varsa; Cocon de Sérénité sizi bu moda hazırlar. Kendinizle barışık bir moddaysanız; Source d'Harmonie, özgür ve canlı hissetmek istiyorsanız; Souffle de Liberté ayaklarınızı yerden kesecek bir koku. Eğer ihtiyacınız olan şey pozitiflik ve ruh sağlığı ise Douceur Immortelle’den başkasını aramayın.

BİTKİLERİN RUHU

L’OCCIANE’IN KALBİ..

L’Occitane’ın Yaşam Kaynağı; Esansiyel Yağlar

1976 yılında L’Occitane’ın kurucusu Olivier Baussan, ilk defa biberiye damıtmaya başladığı sırada çok az şey biliyordu. O günden beri bu benzersiz içeriklerle ilgili pek çok şey öğrendi. Bitkilerin ruhunu keşfetti. Yapraklardan, tohumlardan, çiçeklerden, meyvelerden , kök ve ağaç kabuklarından elde edilen özler ve esansiyel yağların hem tıbbı hem tedavi amaçlı kullanılabileceğini gördü.

L’Occitane, her birinin kendine özgü kokusu ve özelliği olan bu benzersiz esansiyel yağları bir araya getirerek eviniz, bedeniniz ve ruhunuz için farklı ürün içeriklerinde kullandı. Ve bunu Art de Vivre yani Yaşam Sanatı olarak adlandırdı. Markanın yeni ev koleksiyonu ise çok güçlü ve etkili kokulara odaklanıyor.

Cocon de Serenite

Rahatlatıcı Mavi

Yoğun Sakinlik ve Huzur..

Rahatlatıcı özellikleriyle bilinen esansiyel yağlar, sakin ve huzurlu bir kozaya girmenizi sağlar. Sizi dinginliğin ve huzurun doruklarına çıkarır. Tatlı portakalla bir arada bulunan lavanta esansiyel yağı, bergamot, mandalina, sardunya. Rahatlamanız ve ruh sağlığınız için.Daha fazla etki için, mum, yastık spreyi, vücut sabunu ve oda kokusu refiliylebir arada kullanımı önerilir.

Cocon de Serenite Candle 140gr – Mum – 158 TL

Cocon de Serenite Body Soap 200gr – Vücut Sabunu – 86 TL

Cocon de Serenite Perfumed Refill 100 ml – Parfüm Refil – 108 TL

Cocon de Serenite Pillow Mist 100ml – Yastık Spreyi – 150 TL

Source d'Harmonie

Yeşilin Ahengi

Kendinizi Yeniden Keşfedin..

İçsel benliğinize uyum sağlayın. Provence ormanlarında doğaçlama bir gezi yaptığınızı hayal edin. Çam ağaçlarının reçine kokusunu içinize çekin ve ormanın fısıltısını dinleyin. L’Occitane bu seride uyumu, selvi, kekik, okaliptüs, ardıç ve ylang ylang esansiyel yağlarının karışımı ile yakalıyor. Seri ile birlikte mum, oda kokusu, vücut sabununun beraber kullanımı öneriliyor.

Source d'Harmonie Candle 140gr – Mum – 158 TL

Source d'Harmonie Body Soap 200gr – Vücut Sabunu – 86 TL

Source d'Harmonie Home Perfumed 100ml – Ev Kokusu – 172 TL

Source d'Harmonie Perfumed Refill 100ml – Parfüm Refil - 108 TL

Souffle de Liberte

Canlandırıcı Turkuaz

Bir nefes taze hava..

Yüksek bir uçurumdan, aşağıdaki denize baktığınızı hayal edin, burada derin nefes aldığınızı düşünün ve özgürlik hissini yaşayın. Şimdi bu kayalıkların Provence’da olduğunu ve Akdeniz’i izlediğinizi düşünün. Rüzgar okyanustan yükselerek adeta sıcağı bastırıyor ve yüzünüzü okşuyor. Dünyanın nefes almasını sağlamak için yoğun bir tazelik patlaması..

L’Occitane, bu canlandırıcı tazeliği, zindeliği hissedebilmeniz için nane, çam, biberiye, tatlı portakal, dağ biberi esansiyel yağlarının karışımı ile bu seriyi elde etti.

Souffle de LiberteCandle 140gr – Mum – 158 TL

Souffle de LiberteBody Soap 200 gr - Vücut Sabunu – 86 TL

Souffle de LiberteHome Perfumed 100ml – Ev Kokusu – 172 TL

Souffle de LibertePerfumed Refill 100ml – Parfüm refili – 108 TL

Douceur Immortelle

Neşelendirici Sarı

Sizi Gülümseten Anlar..

Uzun ve ılık bir Provence günü ardından, akşam saatlerindebitki ve çiçkelerle karışık tüm kokuları hissedersiniz.

Tüm manzaraya solmakta olan güneş tarafından öpülerek sarıya boyanır. Bu sıcak ve içten görüntü dostlarınızla beraber masa başında oturarak, Provence’ın sıcaklığını hissetmek için en özel anlara dönüşür. Ölmezotu, fesleğen, okaliptüs, dağ biberi, selvi kokularını bu seride hissedebilirsiniz. Sizi gülümseten ve içten içe iyi hissetmenizi sağlayacak bir koku.. Adeta yaşama sevincinin kokusu...

Douceur ImmortelleCandle 140gr – Mum – 158 TL

Douceur ImmortelleBody Soap 200gr – Vücut Sabunu – 86 TL

Douceur ImmortelleHome Perfumed 100ml – Ev Kokusu – 172 TL

Douceur ImmortellePerfumed Refill100ml – Parfüm refili – 108 TL

Focus Media Team

Nilüfer PAZVANTOĞLU-Yasemin Y. Candemir

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

Gerçek Bir Hikâye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor...

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...

İlginizi Çekebilir

Türk Perakende Sektörünün Öncüleri, 4 5 Aralık’Ta Perakende Günleri 2019’Da

Bu sene 4-5 Aralık tarihlerinde, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Perakende Günleri 2019 Türk perakende sektörünün önde gelen isimlerini hem konuşmacı olarak hem de bu sene ilk defa yapılacak olan ‘Uzmanlık Sahneleri’nde ağırlıyor.


Kurumsal Seyahatte Yeni Yapılanma Bızıgo.Com

Erka Grubu, halihazırda kurumsal seyahat ve etkinlik yönetimi alanında yüzlerce firmanın çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Şimdi ise, yazılımını kendi bünyelerindeki Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdikleri “Bizigo.com” ürünü ile kurumsal seyahatleri farklı bir boyuta taşıyorlar.


Kidzmondo’Dan Öğretmenlere Hediye, Tüm Öğretmenlere Giriş Ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, şimdi de Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 24 Kasım tarihinde KidzMondo’ya gelen tüm öğretmenler, öğretmen kimlik kartlarını göstererek KidzMondo’nun misafiri olacak ve giriş ücreti ödemeyecek. Ayrıca öğretmenlerin, yine aynı tarihler arasında beraberlerinde getirecekleri iki çocuk parka yüzde 50 indirimli giriş yapabilecek.


Tskb’Ye Cinsiyet Eşitliği Ve Kadın İstihdamına Destek İçin Afd’Den 85 Milyon Euro Kredi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), çalışma ortamında cinsiyet eşitliği ve kadın istihdamını destekleyen firmaların yapacağı yatırımlara finansman sağlamak amacıyla, Fransız Kalkınma Ajansı’ndan (AFD, Agence Française de Développement) 85 milyon Euro tutarında kredi temin etti.


Airbus Sürdürülebilir Tedarik Zincirinde Yeniden Kullanılabilir Ambalajlar İçin Gefco İle Çalışacak

Multimodal tedarik zinciri çözümlerinde dünya lideri olan GEFCO, daha temiz ve çevre dostu bir tedarik zincirine geçişi desteklemek adına havacılık sektöründe dünya lideri olan Airbus ile anlaşma imzaladı. 30 yılı aşkın bir süredir yeniden kullanılabilir ambalajlamada uzmanlığı bulunan GEFCO, Airbus'un tek kullanımlık ambalajlarını tekrar kullanılabilir ve katlanabilir konteynırlarla değiştiriyor. Bu ortaklık, her iki şirketin de havacılık sektöründeki verimliliğini artırırken en katı çevre standartlarını yerine getirme taahhütlerini gösteriyor.


Etiketler: Provence, Occitane, esansiyel, OCCITANE, Cocon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.