8 Kasım 2018 Perşembe 08:16

GÜNDEM

Yaşamak Güzel, Yaşatmak Da…

Yaşamak güzel, yaşatmak da…

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası’nı bir farkındalık hareketiyle ele alan Zeytinburnu Belediyesi, 8 Kasım Perşembe günü Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısıyla organ naklinin önemine ve semavi dinlerde organ bağışına dikkat çekiyor.

“Her gün 3 insan beklediği organa ulaşamadığı için hayata veda ediyor. Noktalanan hikâyeleri devam ettirmek bizim elimizde. Yaşamak güzel, yaşatmak da…” diyen Zeytinburnu Belediyesi, Organ Bağışı Haftası’nı Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nde düzenlediği bir etkinlikle toplumsal harekete dönüştürüyor.

8 Kasım Perşembe günü yapılacak olan ve organ bağışının semavi dinlerdeki öneminin de konuşulacağı farkındalık projesinde; Ermeni Patrikhanesi’nden Episkopos Sahak Maşalıyan, Rum Patrikhanesi’nden Metropolit Elpidoforos Lambriniadis, Musevi Cemaati’nden Haham İzak Alaluf ve İstanbul İl Müftü Yardımcısı Musa Bilgiç de konuşma yapacak.

Program Akışı

11.00 Kokteyl

11.30 Açılış Konuşmaları

12.00 Semavi Dinler Açısından Organ Bağışı

12.30 Organ Naklinin Önemi Konulu Bilgilendirici İçerik Konuşmaları

13.00 Günün Anısına Fidan Dikimi

Tarih: 8 Kasım Perşembe

Yer: Kazlıçeşme Kültür Merkezi

İlginizi Çekebilir

Trt Arabı Hd, Globecast Ve Turksat Teknik Desteği İle Artık Avrupa, Ortadoğu Ve Kuzey Afrika’Da

TRT ARABI HD, Globecast ve Turksat teknik desteği ile artık Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da


Startup'lar En Çok Bu Hatalara Düşüyor…

Dünyadaki startup’ların yüzde 42’si pazar ihtiyacını net analiz edemediği için kısa sürede kapanıyor. Araştırmalar, girişimlerin neredeyse yüzde 90’ının hüsranla bittiğini işaret ediyor. Peki, başarıya giden yolda nelere dikkat etmeli? Online iş platformu SanalUzman.com’un Genel Müdürü Niyazi Bekiroğlu’na göre piyasa analizi, doğru ekip, yalınlık ve ihtiyaca yönelik teknoloji kullanımı şansı artıran faktörlerden.


Kadir Has Üniversitesi Kripto Para’Lara Yönelik Eğitim Programı İle Türkiye’De Bir İlki Gerçekleştiriyor

Kripto Paralara yönelik eğitim programlarının öncüsü olan Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile birlikte 2019 akademik yılı ders müfredatına “Kripto Paralara Giriş” dersini, sertifika programı ile birleştirerek üniversite dışından katılımcılara açıyor.


Özel Sektörde 2019 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Güncellendi Yüzde 20

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘Mercer 2018 Aralık Ücret Artışı ve Yan Hak Trendleri Anketi’nin sonuçlarını güncelledi. Aralık ayı itibariyle güncellenen araştırmaya göre, Türkiye genelinde özel sektörün Ekim 2018’de yüzde 22 olarak öngördüğü 2019 ücret artış oranı beklentisi, Aralık 2018 itibariyle yüzde 20 olarak değişti.


Pirelli, İklim Değişikliğiyle Mücadeleye Yönelik Aksiyonlarıyla Cdp Tarafından Küresel Liderler Arasında Gösterildi

Milano, 24 Ocak 2019 - Pirelli & C. SpA, iklim değişikliğiyle mücadele için aldığı kurumsal aksiyonlarla CDP (eski adıyla Carbon Disclosure Project) tarafından küresel liderler arasında gösterildi ve CDP İklim Değişikliği A listesinde yer aldı. Çevresel sorular hakkında bilgi toplayan, dağıtan ve tanıtan uluslararası sivil toplum kuruluşu CDP tarafından A listesine dahil edilmek kuruluşun verebileceği en yüksek puan olurken bu değerlendirmede emisyon oranlarını düşürme, iklim risklerini azaltma ve düşük karbonlu ekonomi geliştirme çabaları dikkate alınıyor.


Etiketler: Kasım, Organ, Bağışı, Perşembe, Kazlıçeşme

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.