8 Kasım 2019 Cuma 14:30

GÜNDEM

Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm Boto Zonex Thalia Natural Beauty Bb

Yaşlanma etkilerine iğnesiz ve acısız çözüm: BOTO-ZoneX

Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm  Boto Zonex   Thalia Natural Beauty Bb
Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm  Boto Zonex   Thalia Natural Beauty Bb
Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm  Boto Zonex   Thalia Natural Beauty Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kırışıklıkları yumuşatma ve gevşek cildi dolgunlaştırmada artık enjeksiyon ve acı içermeyen, ileri teknoloji bir çözüm var: BOTO-ZoneX! Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, botulinum toksinine kozmetik bir alternatif olan “Hexapeptit-19 kompleks ile hyalüronik asit bileşimi” içeriyor. “Yaşlanma Karşıtı Akıllı Çözümler” sunan Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, Krem Jel ve Dudak Serumu olmak üzere iki üründen oluşuyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren NGS Biyoteknoloji’nin kurucu ortaklarından olan, kendi laboratuvarında da AR-GE çalışmalarını sürdüren Akten Kozmetik, son olarak “Yaşlanma Karşıtı Akıllı Çözümler” sunan BOTO-ZoneX’i yarattı.

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX, özellikle alın, göz çevresi, dudak ve boynun etrafındaki kırışıklıklara mükemmel bir çözüm sunan “Hexapeptit-19 kompleks ile hyalüronik asit” bileşimi içeriyor. Enjeksiyonsuz ve acısız bu bileşim botulinum toksinine kozmetik bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Derin, inatçı çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak amacıyla ileri teknoloji bir ürün olarak geliştirilen BOTO-ZoneX, kadifemsi dokusuyla kas hareketlerini engellemeden cildi dolduruyor. Anında etki sunarak cildin daha pürüzsüz, parlak ve genç görünmesini sağlıyor.

Üstelik BOTO-ZoneX, düzenli kullanımda ciltteki kolajen sentezini artırıyor, bu şekilde cildin kırışıklıkla mücadele yeteneğini canlandırıyor. Mevcut kırışıklıkları en aza indirirken yenilerinin oluşmasını engelliyor.

BOTO-ZoneX, ayrıca cildi derinlemisine nemlendiriyor ve bakımını yapıyor.

Kırışıklık giderici ve dolgunlaştırıcı iki ürün

BOTO-ZoneX Krem Jel

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX Krem Jel, yüz ifadelerinin oluşturduğu kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş “Hexapeptit-19 kompleks ve hyalüronik asit” bileşimi içeriyor. BOTO-ZoneX Jel Krem, bir dolgu maddesi gibi işlev görüyor ve yüz hareketlerinin neden olduğu kırışıklıkları doldurup azaltıyor. Omega bakımından zengin chia tohumu yağı ve magnolo&honokiol özleriyle yoğun nem veriyor, cilti rahatlatıp pürüzsüzleştiriyor. Elastikiyet kaybının önlenmesine ve cilt esnekliğinin artırılmasına destek oluyor.

Kullanım şekli: Alın kırışıklıkları, düşük kaş ve göz kapakları, gözaltı torbaları, kaz ayakları, dudak kenarları, boyun çevresi gibi gerginleştirmek istediğiniz bölgelere parmak uçlarınızla nazikçe ince bir katman olarak uygulayın. Mimik yapmadan ürün yüzünüzde kuruyana kadar iki üç bekleyin. Ayrıca nemlendirici krem kullanmanıza gerek yoktur.

BOTO-ZoneX Dudak Serumu

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle üretilen BOTO-ZoneX Dudak Serumu, içeriğindeki “Hexapeptit-19 kompleks ve hyalüronik asit” bileşimiyle, özellikle üst dudak ve çevresindeki ifade çizgilerini azaltmaya karşı mükemmel bir çözüm sunuyor. BOTO-ZoneX Dudak Serumu, esnek ve genç görünen dudaklar için düzgün kontur görünümünü desteklerken enjeksiyonlardan daha doğal bir dolgunlaştırıcı etki yaratıyor. Ürünün içeriğindeki vitamin bakımından zengin chia tohumu yağı, cildin elastikiyetini artırmak için derinlemesine nemlendirip yumuşatıyor, hyalüronik asit desteğiyle de yoğun hidrasyon (sıvı desteği) sağlıyor. Bu şekilde gözle görünür yaşlanma belirtilerine karşı bariyer oluşturuyor.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Yeterli miktarda serumu küçük, dairesel hareketlerle üst dudak ve çevresine masaj yaparak uygulayın.

#thalianatural

Dilek Girgin

İlginizi Çekebilir

Auschwitz'in Müslüman Kurbanları

75 yıl önce, güneybatı Polonya'daki büyük Auschwitz toplama kampı Sovyet Kızıl Ordusu tarafından Naziler’den kurtarıldı. Burada ve diğer Nazi kamplarında; açlıktan ölen, gazla öldürülen veya diğer işkence yöntemleriyle katledilenler arasında Kuzey Afrikalı ve Orta Asyalı Müslümanlar da bulunuyordu.


Azoomee Ve Da Vinci Media, Çocuklara Küresel Bir Medya Ağı Oluşturmak İçin Birleşti!

Merkezi Londra'da bulunan çocuklar için eğlence uygulamaları üreten Azoomee, bugün Berlin merkezli Da Vinci Media ile birleştiğini duyurdu. Birleşme, Azoomee ve Da Vinci Media’nın çocukların gelişimi ve eğitimi için en güvenli, eğlenceli ve kaliteli içeriği barındıran küresel bir medya ağı oluşturmaları yönündeki genişlemeleri için önemli bir adım… Türkiye’de 2009 yılından bu yana çocukların teknoloji ve bilimle ilgili eğitimine verdiği önemle dikkatleri çeken ve fark yaratan Da Vinci Media, 6-12 yaş arası öğrenmeye ve teknolojiye hevesli meraklı çocuklara TV kanalları ve dijital uygulaması aracılığıyla ulaşıyor.


Deprem Bütçesi İki Buçuk Kat Arttı

İBB, 2020'de deprem harcamaları için önceki yıl harcanan rakamı iki buçuk kat artırarak 341 milyon TL’ye çıkardı.


Bülten M•A•C İle Sevgililer Günü Görünümünü Seç

M•A•C’in sezon trendlerini takip eden Sevgililer Günü önerilerine kulak ver!


Tobb Ve Nn Hayat Ve Emeklilik’Ten Sağlık Sigortasında Dev İşbirliği

NN Hayat ve Emeklilik’ten TOBB üyelerine özel ‘Önce Sağlık’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Etiketler: BOTO-ZoneX, hyalüronik, asit, olarak, nesil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.