8 Kasım 2019 Cuma 14:30

GÜNDEM

Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm Boto Zonex Thalia Natural Beauty Bb

Yaşlanma etkilerine iğnesiz ve acısız çözüm: BOTO-ZoneX

Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm  Boto Zonex   Thalia Natural Beauty Bb
Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm  Boto Zonex   Thalia Natural Beauty Bb
Yaşlanma Etkilerine İğnesiz Ve Acısız Çözüm  Boto Zonex   Thalia Natural Beauty Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kırışıklıkları yumuşatma ve gevşek cildi dolgunlaştırmada artık enjeksiyon ve acı içermeyen, ileri teknoloji bir çözüm var: BOTO-ZoneX! Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, botulinum toksinine kozmetik bir alternatif olan “Hexapeptit-19 kompleks ile hyalüronik asit bileşimi” içeriyor. “Yaşlanma Karşıtı Akıllı Çözümler” sunan Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, Krem Jel ve Dudak Serumu olmak üzere iki üründen oluşuyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren NGS Biyoteknoloji’nin kurucu ortaklarından olan, kendi laboratuvarında da AR-GE çalışmalarını sürdüren Akten Kozmetik, son olarak “Yaşlanma Karşıtı Akıllı Çözümler” sunan BOTO-ZoneX’i yarattı.

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX, özellikle alın, göz çevresi, dudak ve boynun etrafındaki kırışıklıklara mükemmel bir çözüm sunan “Hexapeptit-19 kompleks ile hyalüronik asit” bileşimi içeriyor. Enjeksiyonsuz ve acısız bu bileşim botulinum toksinine kozmetik bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Derin, inatçı çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak amacıyla ileri teknoloji bir ürün olarak geliştirilen BOTO-ZoneX, kadifemsi dokusuyla kas hareketlerini engellemeden cildi dolduruyor. Anında etki sunarak cildin daha pürüzsüz, parlak ve genç görünmesini sağlıyor.

Üstelik BOTO-ZoneX, düzenli kullanımda ciltteki kolajen sentezini artırıyor, bu şekilde cildin kırışıklıkla mücadele yeteneğini canlandırıyor. Mevcut kırışıklıkları en aza indirirken yenilerinin oluşmasını engelliyor.

BOTO-ZoneX, ayrıca cildi derinlemisine nemlendiriyor ve bakımını yapıyor.

Kırışıklık giderici ve dolgunlaştırıcı iki ürün

BOTO-ZoneX Krem Jel

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX Krem Jel, yüz ifadelerinin oluşturduğu kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş “Hexapeptit-19 kompleks ve hyalüronik asit” bileşimi içeriyor. BOTO-ZoneX Jel Krem, bir dolgu maddesi gibi işlev görüyor ve yüz hareketlerinin neden olduğu kırışıklıkları doldurup azaltıyor. Omega bakımından zengin chia tohumu yağı ve magnolo&honokiol özleriyle yoğun nem veriyor, cilti rahatlatıp pürüzsüzleştiriyor. Elastikiyet kaybının önlenmesine ve cilt esnekliğinin artırılmasına destek oluyor.

Kullanım şekli: Alın kırışıklıkları, düşük kaş ve göz kapakları, gözaltı torbaları, kaz ayakları, dudak kenarları, boyun çevresi gibi gerginleştirmek istediğiniz bölgelere parmak uçlarınızla nazikçe ince bir katman olarak uygulayın. Mimik yapmadan ürün yüzünüzde kuruyana kadar iki üç bekleyin. Ayrıca nemlendirici krem kullanmanıza gerek yoktur.

BOTO-ZoneX Dudak Serumu

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle üretilen BOTO-ZoneX Dudak Serumu, içeriğindeki “Hexapeptit-19 kompleks ve hyalüronik asit” bileşimiyle, özellikle üst dudak ve çevresindeki ifade çizgilerini azaltmaya karşı mükemmel bir çözüm sunuyor. BOTO-ZoneX Dudak Serumu, esnek ve genç görünen dudaklar için düzgün kontur görünümünü desteklerken enjeksiyonlardan daha doğal bir dolgunlaştırıcı etki yaratıyor. Ürünün içeriğindeki vitamin bakımından zengin chia tohumu yağı, cildin elastikiyetini artırmak için derinlemesine nemlendirip yumuşatıyor, hyalüronik asit desteğiyle de yoğun hidrasyon (sıvı desteği) sağlıyor. Bu şekilde gözle görünür yaşlanma belirtilerine karşı bariyer oluşturuyor.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Yeterli miktarda serumu küçük, dairesel hareketlerle üst dudak ve çevresine masaj yaparak uygulayın.

#thalianatural

Dilek Girgin

İlginizi Çekebilir

Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


İbb’De Yeni Atamalar

İBB’DE YENİ ATAMALAR


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


Nur Fettahoğlu "Babil'in Senaryosunu Okuduğumda Karakterin Güçlü Duruşu Beni Çok Etkiledi"

“Bazı yapımların tarifedilemez bir sinerjisi, bir aurası oluyor”


‘Engelsiz Koro’, Performansıyla Hayran Bıraktı

Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) Müzik Grubu ve aralarında engelli vatandaşların da bulunduğu Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu’nun Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde birlikte sergilediği sahne performansı görülmeye değerdi. Konseri Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ile çok sayıda vatandaş izledi. ‘Notalar Engel Tanımaz’ mottosuyla 2016 yılında hayata geçen Engelsiz Müzik Korosu, 14’üncü konserini AKDEM Müzik Grubu ile verirken ekip, sevilen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği ezgilerini seslendirdi.Ümit Akkuş’un şefliğindeki ekibin performansı ise vatandaşlardan tam not aldı.


Etiketler: BOTO-ZoneX, hyalüronik, asit, olarak, nesil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.