8 Kasım 2019 Cuma 10:55

GÜNDEM

Yataş Bedding’Te Ekstra İndirim Günleri Başladı

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, 8-11 Kasım tarihleri arasında 11.11’e özel seçili ürünlerde ekstra yüzde 11 indirim fırsatı sunuyor.

Yataş Bedding’Te Ekstra İndirim Günleri Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yatakta kalite, konfor ve yeniliğin markası Yataş Bedding, 11.11’e özel kampanyasıyla yatak odalarını yenilemek, eksiklerini tamamlamak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Yataş Bedding, 8-11 Kasım tarihleri arasında geçerli kampanyayla tüm mağazalarında ve www.yatasbedding.com.tr adresinde hizmet veren online mağazasında seçili yataklarda mevcut kampanyalara ek yüzde 11 indirim sunuyor. Ayrıca online mağazaya özel, ev tekstilinde de seçili 11 ürüne kampanyalı fiyatlar üzerinden ekstra yüzde 11 indirim uygulanıyor.

İlginizi Çekebilir

Allianz Türkiye, Sağlık Sigortaları Poliçelerinin Kapsamına Tüm Salgın Hastalıkları Dahil Ediyor

Allianz Türkiye, sağlık sigortaları poliçelerinin kapsamına


Obezite Oranları Gittikçe Artıyor

BASIN BİLDİRİSİ


Faber Castell Sürdürülebilirlik Anlayışıyla Dünyanın Geleceğine Değer Katıyor

5 Haziran, 2020- Sürdürülebilirlik anlayışını 259 yıllık tarihinin temel değerlerinden biri haline getiren Faber-Castell, global çapta yaptığı sürdürülebilirlik faaliyetleriyle dünyanın geleceğine değer katıyor. Ayrıca, yüksek kaliteli ürünleri, çevreye karşı duyarlılığı ve yenilikçi bakış açısı ile uzun süredir uluslararası pazardaki lider konumunu sürdürüyor. Ekonomik, çevresel ve toplumsal konularda yaptığı çalışmalarla alanında örnek olan Faber-Castell, daha iyi bir dünya için faaliyetlerine aralıksız şekilde devam ediyor.


Koton’Dan “Tonton” İle Çocuklara Hijyen Motivasyonu

Dünyanın en prestijli iş sağlığı ve iş güvenliği yarışması International Safety Awards’ta Türkiye sektör birinciliğini kazanan Koton, inovatif bir hijyen önlemiyle daha tüketicisini mağazalarında ağırlamaya devam ediyor.


En İyi Markalar En Uygun Fiyatlarla Her Zaman Koçtaş’Ta!

Sayın Basın Mensubu,


Etiketler: Yataş, Bedding, özel, sunuyor, online

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.