8 Mayıs 2019 Çarşamba 13:01

GÜNDEM

Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 43 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup, Yozgat’ta 3 katlı Enza Home mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 1750 metrekarelik mağaza açılışına Yozgat Valisi Kadir Çakır, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24. Dönemde TBMM Başkanlığı yapan Cemil Çiçek ve Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa katıldı.

Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yataş Grup, kaliteyi estetikle buluşturarak ulaşılabilir tasarım anlayışını evlere taşıyan Enza Home markasının yeni mağazasını Yozgat’ta açtı. Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla konsept mağazacılık anlayışını Yozgatlılara sunacak olan Enza Home, Yozgat merkezde 3 katlı 1750 metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Mağazada düzenlenen açılış törenine, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24. Dönemde TBMM Başkanlığı yapan Cemil Çiçek ve Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa da katıldı.

Enza Home’dan Yozgat’a üç katlı mağaza

Açılışını yaptıkları Enza Home mağazası ile yurtiçinde mağazalarını artırmaya devam ettiklerini söyleyen Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa “Yataş Grup olarak bu yıl 43. yılımızı kutluyoruz. Türkiye’de mobilya sektöründeki en büyük ikinci grubuz. Enza Home, Türkiye’nin en sevilen ve en çok tercih edilen markalarından biri… Mobilyada rahatlık, özgün ve akıllı tasarımı ulaşılabilir fiyatlarla evlere taşıyan Enza Home, konsept mağazacılık anlayışını şimdi 3 katlı bir mağaza ile Yozgatlılarla buluşturacak. Sevgili Yozgatlılar ve bölge halkı artık Enza Home mağazasına gelerek sadece mobilya değil, dünya trendlerini takip eden bir yaşam tarzına sahip olabilecek.” dedi

Enza Home’da rahatlık, kalite ve özgün tasarımlar ön planda!

Türkiye’de mobilya alışverişlerinde tercih edilen ilk markalardan biri olan Enza Home, tasarımları için uluslararası firmalardan trend danışmanlığı da alıyor. Her yıl ürün portföyünün yüzde 30’unu yenileyen Enza Home, bilinen markalar arasında bayiye karlılıkta en yüksek oranları sunan markalardan biri olarak da ön plana çıkıyor. Yataş Bedding ve Enza Home markaları ile Turquality Marka Destek Programı kapsamına alınan ve yurtdışında da büyümesini sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Ebrd’Den Qnb Finansleasing’E 50 Milyon Avroluk Sendikasyon Kredisi

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) finansmanına olan erişimini genişletmek amacıyla QNB Finansbank’ın finansal kiralama şirketi QNB Finansleasing’e 50 milyon avro değerinde sendikasyon kredisi sağladı. Kredi, mikro ölçekli işletmelerin ve KOBİ’lerin finansmana erişmelerini kolaylaştıracak.


Ağrısız Yürüme Mesafeniz 300 Metrenin Altına Düştüyse

AĞRISIZ YÜRÜME MESAFENİZ 300 METRENİN ALTINA DÜŞTÜYSE…


Türk Eğitim Vakfı Ve Visa, Gençler “Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin” Diye İş Birliği Yapıyor

Başarılı ve maddi olanakları sınırlı öğrencilere burs vererek Türkiye’ye ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençlerin yetişmesini destekleyen Türk Eğitim Vakfı (TEV), “Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin” kampanyası için Visa ile yenilikçi bir iş birliği yaptı. 20 Kasım 2019 Çarşamba günü, TEV Genel Müdürü Yıldız Günay’ın ev sahipliğinde BigChefs Nişantaşı’nda düzenlenen buluşmaya, Visa Güneydoğu Avrupa Ürün Başkanı Zeynep Şener ile birlikte projenin yüzlerinden olan Gamze Cizreli, Mehmet Turgut ve Yunus Günçe de katıldı.


Renault Ve Dacia’Da 72 Saatlik Fırsat

Renault ve Dacia, 72 saatlik satış kampanyası ile müşterilerine çok özel bir fırsat sunuyor.


‘Çip’Te Rekabet Artıyor

Yapay zeka yarı iletken sektöründe inovasyon dalgası yaratıyor. KPMG Türkiye Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Sektör Lideri Serkan Ercin, ‘Küresel Yarı İletken Sektörü Araştırması’ndan çıkan sonuçları değerlendirdi. Serkan Ercin, “Başarılı bir yapay zeka çipi geliştirmek için rekabet artıyor. Bilişsel programlama ve makine öğrenimi gibi yeni nesil yapay zeka teknolojilerinin, büyük hacimli ve yapılandırılmamış veriyi işlemesi ve analiz etmesi gerekiyor” dedi.


Etiketler: Enza, Home, Yataş, Yozgat, Grup

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.