23 Kasım 2019 Cumartesi 09:31

GÜNDEM

Yataş, Rusya Mebel Fuarı’Na Damgasını Vurdu

Bir dünya markası olma yolunda ilerlerken yurtdışında büyümesini de hız kesmeden sürdüren Yataş Grup, 18-22 Kasım günleri arasında Moskova’da düzenlenen, Rusya ve Doğu Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan MEBEL 2019’a Enza Home ve Yataş Bedding’in en yeni ürünleriyle katıldı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yurtdışındaki büyüme atağını sürdüren Yataş Grup, sektörün önemli fuarlarında da yer almaya devam ediyor. Bu çerçevede Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Uluslararası Mobilya, Donanım ve Döşeme Fuarı MEBEL 2019’a katılan Yataş Grup, Yataş Bedding ve Enza Home koleksiyonunda yer alan en yeni ürünlerini, 28 ülkeden gelen 42 bini aşkın katılımcıyla buluşturdu. Katılımcılar Yataş Grup’un yataktan yemek odasına, TV ünitesinden aydınlatmaya tüm ürünlerine yoğun ilgi gösterdi.

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Yataş Grup olarak MEBEL’e ilk kez katıldık ve kaliteli, şık ve estetik ürünlerimizle katılımcıların büyük beğenisini topladık. Enza Home’un birbirinden şık ve estetik tasarımlarına ilgi çok fazlaydı. Rusya büyümeyi istediğimiz hedef pazarlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu nedenle Ağustos ayında Rusya’da 'Yataş Rus Limited Şirketi'ni kurduk. Bu şirketle hedeflerimize bir adım daha yaklaşırken Rus tüketicileri de Yataş kalitesi ve uzmanlığıyla tanıştıracağız.”

İlginizi Çekebilir

Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Yeni Jeep Wrangler Rubicon Mayıs'ta Türkiye'de!

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi. Jeep Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonu, Mayıs ayında ülkemiz yollarına çıkmaya başlayacak.


İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Yataş, Grup, Rusya, MEBEL, Enza

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.