26 Haziran 2019 Çarşamba 12:13

GÜNDEM

Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.

Okul çağında çocuğu olan ebeveynler bilir; okullar kapanınca anne babaların en sık duyduğu şey, “Anneee çok sıkıldım” cümlesi olur. Yaz aylarında her anne babanın en zorlandığı konuların başında, çocukların artan boş vakitlerini eğlenirken öğrenebilecekleri aktivitelerle doldurmak geliyor. Anne babalar genellikle çalıştığı için, çocuklar ise bu boş vakitlerini daha çok evde geçiriyor.

Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Da Vinci Kids, anne babalar için çocuklarının yaz programını oluştururken göz önünde bulundurabilecekleri tavsiyelerde bulunurken, çocuklar için birbirinden eğlenceli ve öğretici programlar hazırladı. Bu programlarla çocuklarınızın boş vakitlerinde hem eğlenmesini hem de yeni okul dönemine daha hazırlıklı kalmalarını ve öğrendikleriyle derslerinde bir adım daha önde olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan Da Vinci Kids TV, yaz boyunca, çocukların evde sıkılmadan keyifli vakit geçirmeleri için “doktorluktan YouTube programcılığına ya da robot mühendisliğinden Google yazılım mühendisliğine kadar” günümüzün ve geleceğin birçok mesleğini deneyimletirken sevdiren “Büyüyünce Ne Olsam?” programını sunacak.

Aynı zamanda, “Akıllı Para Yönetimi” ile çocuklara para bilincini öğretecek olan Da Vinci Kids, ödüllü “Bilimi Geliştirmek” programı ile evde yapılabilecek eğlenceli bilim deneylerini gösterecek ve üniversite seviyesindeki fiziği çocukların dilinde eğlenceli bir şekilde anlatacak.

Uzman editörler tarafından özenle seçilmiş Da Vinci Kids eğitim içeriklerine istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşabilmek için, Tv dışında, Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulamasını da kullanabilirsiniz. Her çocuğun kendi öğrenme hızına göre ilerleyebileceği eğlenceli bir mobil öğrenme platformu sunan Da Vinci Kids Uygulamasına, App Store ve Google Play’den ulaşılabiliyor. Çocukların ekran başında geçirdikleri zamanı kendileri için daha faydalı geçirmelerini sağlarken %100 güvenli bir eğitim ortamı sunan Da Vinci Kids mobil uygulaması; aynı zamanda reklamsız, çoklu dil seçeneğine sahip ve oyun tabanlı bir eğitim programı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Sporu Ve Teknolojiyi Sevenlere Yakışan Saat Diesel

Diesel’in yeni modeli Crusher, sahip olduğu şık tasarıma ek olarak Quartz teknolojisi ve sunduğu fonksiyonlarla sporu ve teknolojiyi yaşamlarının bir parçası olarak gören erkeklere hitap ediyor.


Önemli Rosı Yöntemi İle Türkiye’Nin 'İlk Bebeği' Dünyaya Geldi!

Bugün Türkiye’de bir ilk gerçekleşti! ROSI yöntemi, özellikle azospermi sebebiyle çocuk sahibi olma hayallerinden vazgeçen çiftlere son teknoloji bir umut olmuş ve bu yolla son dönemde Türkiye’de de gebelikler sağlanmıştı. Bugünse ilk doğum gerçekleşti ve Türkiye’de ilk defa ROSI yöntemiyle dünyaya canlı bir bebek geldi. Centrum Clinic Kadın Sağlığı Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, dünyaya gelen erkek bebeğin ve annenin oldukça sağlıklı olduğu bilgisini paylaştı.


Çinli Turistler İlk 8 Ayda Yüzde 50 Arttı

Çinli turistler ilk 8 ayda yüzde 50 arttı


Pürüzsüz Yüzeylerin Ve Göz Alıcı Renklerin Fuarı 7 Kasım'da İstanbul'da Bülten

‘PAINTEXPO EURASIA 2019’ ve ‘SURTECH EURASIA 2019’ 7-9 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde uluslararası ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor


Lazzonı Hotel’E 7 Yıldızlı Ödül

Dünya çapında turizm sektörü için oldukça önem taşıyan, “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards”ödül töreni, Atina Vouliagmeni Gölü tesislerinde gerçekleşti. Lazzoni Hotel bu önemli gecede Türkiye’nin en iyi üç otelinden biri seçildi ve ‘Mükemmellik Mühürü’ne layık görüldü.


Etiketler: Vinci, Kids, için, eğlenceli, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.