26 Haziran 2019 Çarşamba 12:13

GÜNDEM

Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.

Okul çağında çocuğu olan ebeveynler bilir; okullar kapanınca anne babaların en sık duyduğu şey, “Anneee çok sıkıldım” cümlesi olur. Yaz aylarında her anne babanın en zorlandığı konuların başında, çocukların artan boş vakitlerini eğlenirken öğrenebilecekleri aktivitelerle doldurmak geliyor. Anne babalar genellikle çalıştığı için, çocuklar ise bu boş vakitlerini daha çok evde geçiriyor.

Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Da Vinci Kids, anne babalar için çocuklarının yaz programını oluştururken göz önünde bulundurabilecekleri tavsiyelerde bulunurken, çocuklar için birbirinden eğlenceli ve öğretici programlar hazırladı. Bu programlarla çocuklarınızın boş vakitlerinde hem eğlenmesini hem de yeni okul dönemine daha hazırlıklı kalmalarını ve öğrendikleriyle derslerinde bir adım daha önde olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan Da Vinci Kids TV, yaz boyunca, çocukların evde sıkılmadan keyifli vakit geçirmeleri için “doktorluktan YouTube programcılığına ya da robot mühendisliğinden Google yazılım mühendisliğine kadar” günümüzün ve geleceğin birçok mesleğini deneyimletirken sevdiren “Büyüyünce Ne Olsam?” programını sunacak.

Aynı zamanda, “Akıllı Para Yönetimi” ile çocuklara para bilincini öğretecek olan Da Vinci Kids, ödüllü “Bilimi Geliştirmek” programı ile evde yapılabilecek eğlenceli bilim deneylerini gösterecek ve üniversite seviyesindeki fiziği çocukların dilinde eğlenceli bir şekilde anlatacak.

Uzman editörler tarafından özenle seçilmiş Da Vinci Kids eğitim içeriklerine istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşabilmek için, Tv dışında, Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulamasını da kullanabilirsiniz. Her çocuğun kendi öğrenme hızına göre ilerleyebileceği eğlenceli bir mobil öğrenme platformu sunan Da Vinci Kids Uygulamasına, App Store ve Google Play’den ulaşılabiliyor. Çocukların ekran başında geçirdikleri zamanı kendileri için daha faydalı geçirmelerini sağlarken %100 güvenli bir eğitim ortamı sunan Da Vinci Kids mobil uygulaması; aynı zamanda reklamsız, çoklu dil seçeneğine sahip ve oyun tabanlı bir eğitim programı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Menopoz Döneminde Light Süt İçerek Kalsiyum İhtiyacınızı Karşılayın

Uzmanlar, kadınların kalsiyum ihtiyacının arttığı ve vücudun kilo almaya en yatkın olduğu menopoz döneminde gerekli tüm mineral ihtiyacını light sütün giderdiğini belirtiyor, light sütün sağlıklı bir menopoz dönemi geçirmek için etkili olduğunu söylüyor.


Lenovo, Yılın İkinci Çeyreğinde De Zirvede

Lenovo, yılın ikinci çeyreğinde de zirvede


İhracatçı Dümeni Karayoluna Kırıyor! Intermax Logistics

Türkiye’den İtalya’ya ihracat yapan firmalar dümeni kara yoluna kırmaya başladı. Önceleri uygun maliyetli olduğu için yüklerini deniz yolu ile göndermeyi tercih eden firmalar, artık daha hızlı olabilmek adına kara yoluna geçiş yapıyor.


Tübider Araştırma Sonuçlarını Açıkladı

Tübider Bilişim Sektörü Derneği “Bilişim Teknolojileri Meslek Seçimi ve Ücretler” araştırması sonuçlarını, 18 Temmuz Perşembe günü Mercure Istanbul The Plaza Bosphorus Hotel’de yapılan bir basın toplantısı ile duyurdu.


Marka Avm Uludağ’In Zirvesine Yerleşiyor

Dünyanın farklı ülkelerinden sayısı bine yakın sporcunun katılacağı Uludağ Ultra Trailer koşusu zorlu ve keyifli bir yarışa sahne olacak. Sur Yapı Marka AVM’nin yenilenme alanına isim sponsoru olduğu yarışın 13 km ve 30 km’lik ilk kısmı 20 Temmuz’da gerçekleştirilecek. 21 Temmuz Pazar günü ise 66 km ve 100 km’lik kısmının tamamlanacağı koşuya 15 ülkeden sporcular katılacak. Spor eğitmeni ve terapist Atakan Otman koşu öncesi sporculara recovery terapi ile ısınma eğitimi verecek.


Etiketler: Vinci, Kids, için, eğlenceli, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.